Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
30 апреля 2015 года, в Киеве, в рамках ежегодной...
Асортимент «Knecht» розподілений на три частини: загострювальні верстати, системи кутерних ножів, а також послуги щодо загострювання кутерних ножів.
Загострювальні верстати «Knecht» забезпечують бездоганну форму й якість, оптимальний різальний профіль і гостроту ножів, які впливають на якість виробленої ковбасної продукції. Також вони гарантують високу якість загостреної поверхні та тривалий термін використання ножа. Верстати «Knecht» виконують точне шліфування з точним дотриманням кута загострення і зберігають точну форму різального профілю і форму ножа.
Нині найпопулярнішою моделлю є верстат для виправлення та вологого шліфування S 200, яким загострюють більшість кутерних і ручних ножів, а також сокир. Високоякісного виробництва досягають завдяки гостроті й гладкості ґрат і ножів вовчків. Правильно загострені ґрати та ножі вовчків знижують тиск на сировину й зменшують тертя. Відтак зріз виходить чистим, відсутнє роздавлювання, не ушкоджуються волокна і зберігається структура м’яса.
Верстати фірми «Knecht» плоскопаралельно загострюють і шліфують ґрати й ножі вовчків.Кількість матеріалу, який знімають, можна налаштувати відповідно до оброблюваної деталі, що забезпечує високу продуктивність шліфування.
Плоскошліфувальний верстат W 200 загострює ґрати й ножі вовчків, а також різальні комплекти подрібнювачів фаршу діаметром до 200 мм.
Вимоги до дискових і серповидних ножів складні та різноманітні. Перш за все, ножі мають бути гострими. Добре нарізаний м’ясний продукт має гладку, блискучу й чисту поверхню. До того ж м'ясо необхідно рівно й акуратно складати. Це вдається тільки тоді, коли ніж точно підігнаний за формою. Шліфувальні верстати «Knecht» добре загострюють ножі, які зберігають геометричну форму леза при найменшій кількості знятого матеріалу.
Верстат для дискових ножів USK 200 Rпризначений для загострення плоских і тарілчастих дискових ножів діаметром від 80 до 480 мм.
Для м'ясника або промислового підприємства найціннішою є якість кінцевого продукту – ковбаси. Кутерний ніж при цьому є тим інструментом, що позначається на якості. Такою ж мірою важливі процеси загострення й очищення, що відбуваються без ускладнень.
Система ножів кутера К24 «Knecht» підвищує рівень виготовлення ковбас. Ці ножі прості й безпечні у використанні, вони менше кородують і зношуються порівняно з традиційними системами. Завдяки системі ножів кутера К24 компанія зробила вагомий внесок насамперед у конструкцію та кріплення ножів, або зробити їх використання простим і безпечним. Замість складних стопорних кілець звичайних ножових систем, у К24 використовують зубчасту профільну втулку. Вона насувається на ножовий вал кутера. Основа кутерних ножів обладнана зубчастим кріпленням, яке з'єднують із зубчиками профільної втулки і фіксують ножі. У системі К24 удалося повністю відмовитися від таких рухливих деталей, як пальці або болти.
Є три форми ножів: для вареної ковбаси (R), сирокопченої ковбаси (RR), дрібного нарізання (RS). Процес подрібнювання при виготовленні вареної ковбаси відбувається при швидкості 470 км/год (130 м/с). За такої швидкості ножі подрібнюють, емульгують і перемішують сировину.
Ножі для вареної ковбаси К24 мають винятково збалансовані характеристики нарізання. Відігнута частина різака забезпечує високий ступінь емульгування, кращу якість суміші й надійну міцність. Витягнута частина різака забезпечує високий ступінь подрібнювання й виділення білків.
Ніж К24RS використовують для приготування фаршу з максимальним ступенем подрібнення. Витягнута форма ножа K24RS забезпечує швидше подрібнювання при максимальному виділенні білків.
Для кутерів об’ємом до 120 л існують випробувані кутерні ножі «Knecht» із закритою основою ножа. Вони є альтернативою для системи ножів кутера К24. Ножі насаджують на вал і відділяють один від одного звичайними проміжними кільцями, які постачають разом із кутером.
Завдяки співпраці з м’ясопереробними підприємствами фахівці компанія «Knecht» мають змогу ближче знайомитися з виробничими процесами, що допомагає аналізувати й оптимізувати робочі операції.
Затискна гайка спрощує процес затискання системи різаків. Інтегроване планетарне передавання використовують для багаторазового збільшення моменту затягування. Зусилля затягування досягає 120 кН. При затягуванні затискна гайка не обертається. Тертя не виникає, відповідно, немає зношування між кільцем і затискною гайкою, а відтак затискне зусилля не втрачається через непотрібне тертя.
Для перевірки профілю ножа існує шаблон профілю. Він слугує для точного встановлення того, що ніж завжди вигострюють до оптимального й константного профілю відповідно до певного продукту (наприклад, для вареної або сирокопченої ковбаси). Незмінна геометрія різаків сприяє високоякісному виробництву м'ясних виробів.
Фірма «Knecht» пропонує новаторські рішення не тільки у сфері повністю автоматизованих загострювальних верстатів, а й у сфері систем кутерних ножів.
Олег СУВОРОВ,
комерційний директор компанії «Фуд Плант»
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
20/07/2016
|
59
|