Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
30 апреля 2015 года, в Киеве, в рамках ежегодной...
– Що посприяло досягненню такого успіху компанії, – запитуємо у менеджера київського представництва компанії «Омаг» Олексія Копилова.
– Насамперед, ставлення до клієнтів. Завдяки великому досвіду, фірма «Омаг» забезпечує своїм клієнтам максимальне сприяння і технічну підтримку. Така співпраця сприяла створенню в Україні, Росії та інших країнах СНД фірм, які спеціалізуються на пакуванні та фасуванні широкого спектра продукції.
Для оперативного вирішення питань із визначення технічних параметрів обладнання, що необхідне підприємствам, організації його постачання, гарантійного та післягарантійного обслуговування, в Україні та Росії відкриті офіційні представництва компанії «Омаг». У своїй роботі ми завжди орієнтуємося на індивідуальні технічні вимоги замовника від стадії проектування – до виробництва готової продукції, що забезпечує підприємству економічну стабільність.
– Олексію, розкажіть, будь ласка, про можливості обладнання фірми «Омаг».
– Залежно від кількості доріжок і продукту, що фасується, продуктивність обладнання може сягати 2000 упаковок на хвилину. Об’єм фасування – у діапазоні від 0 до 250 см³. Обладнання забезпечує високу точність дозування, що важливо для харчової й особливо для хімічної та фармацевтичної промисловості. Що стосується формату пакетів, то для модифікації з кількістю доріжок до трьох, довжину і ширину пакета регулюють у певних межах. Для модифікацій із великою кількістю доріжок ширина пакета фіксована, довжину регулюють у будь-якому варіанті.
Розпочну з горизонтального пакувального автомата імпульсної дії моделі
СO 150/1. Ця потужна машина призначена для пакування твердих, порошкоподібних, гранульованих, рідких і пастоподібних продуктів у пакети, сформовані за допомогою термозварювання по трьох або чотирьох боках, для харчової, фармацевтичної, косметичної та хімічної промисловості.
Автомат має електронне керування, приводи від серводвигунів «BRUSHLESS» і механічних кулачків. Робоче місце оператора обладнане інтерактивним 8-дюймовим дисплеєм, який дає змогу легко і швидко дозувати різні продукти в пакети різних розмірів, одинарні або подвійні, з вертикальною перфорацією по одній або двох доріжках.
В основу цього автомата закладений «балконний принцип розташування груп дозування і формування пакетів відносно бази, завдяки чому автомат повністю відповідає нормативам GMP і FDA.
Для дозування трудносипких, порошкоподібних або жирних продуктів на автоматі використовують шнековий дозатор; для рідких, щільних і пастоподібних – дозувальну помпу, для гранульованих і легкосипких – маятниковий дозатор.
Серед останніх новинок – OMAG CSD – 3-доріжковий автомат для фасування рідких, в’язких і пастоподібних продуктів в упаковку в стик. Його продуктивність по одній доріжці 40–50 пакетів на хвилину фіксованою шириною стику 30 мм і регульованою довжиною від 60 до 135 мм. Продуктивність пакувального автомата є максимальною для даного типу машин при мінімальній вартості. Тому ним найбільше цікавляться малі та середні підприємства.
OMAG CSD 5-доріжковий автомат спеціально розробили для фасування таких легкосипких гранульованих продуктів, як сухі соки, харчові барвники й ароматизатори, цукор тощо. Швидкість роботи сягає 60 циклів на хвилину по кожній доріжці, що в сумі становить 300 стиків на хвилину.
Компанія «Омаг» виготовляє також автоматичні пакувальні лінії для кофейних сумішей і сухих напоїв. Лінії в автоматичному режимі фасують і упаковують продукт у порційні пакетики, ведуть підрахунок, формують групи пакетів і передають сформовані стопки на автомат, який вкладає їх у шоу-бокси.
– Розкажіть, будь ласка, про пакувальний матеріал, а також про особливості експлуатації пакувальних автоматів?
– Допускається до використання широка гама таких ламінованих, термозварюваних матеріалів, як фільтр-папір, поліпропілен, різні види багатошарових плівок поліетилену. Автоматичне розмотування бобіни пакувального матеріалу зі системою електронного контролю забезпечує постійну силу натягу пакувального матеріалу, запобігаючи збоям при формуванні пакетів. Фотоелемент контролювальної системи дає змогу точно розміщувати нанесений малюнок на готовому пакеті.
Є можливість використання різних дозувальних систем на одному автоматі, що дає змогу пакувати широкий спектр продуктів. Автомати здатні до інтенсивної роботи в три зміни, при цьому якість продукції стабільно висока. Автомати також підготовлені для доукомплектування пристроями вторинного групового пакування заданої кількості пакетів у коробки або у великі пакети.
Контроль робочого процесу, регулювання і технічне обслуговування машин спрощене і не потребує втручання висококваліфікованого технічного персоналу.
Спілкувався
Петро ХОМИЧ
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
20/07/2016
|
56
|