Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

9688
29.06.2010р. |
Поліпшувачі полегшують роботу пекаря

Нині використання поліпшувачів у хлібопеченні стало актуальним та необхідним. Своєю чергою, задля збільшення споживання хліба населенням, необхідно підвищити якість готових виробів, в яких повинна бути рівномірна та еластична структура м’якуша, товарний вигляд та колір скоринки, подовження тривалості зберігання, покращення смакових властивостей тощо.

Полегшують роботу пекаря та роблять її більш безпечною хлібопекарські поліпшувачі. Вони поліпшують реологічні властивості тіста; адаптують тісто до обладнання; регулюють бродіння і підвищують газоутримувальну здатність тіста; забезпечують підйом виробу в печі. Ефективність поліпшувача залежить від підбору та дозування, рецептури, якості борошна, виду використаного обладнання, технологічного процесу хлібопечення, виду хліба, чинного законодавства, кліматичних умов.

Хлібопекарський поліпшувач – це збалансована комбінація різних інгредієнтів, які входять до складу тіста. Він призначений для упорядкування процесу хлібопечення та покращення якості готових виробів.

Хлібопекарський поліпшувач доцільно додавати безпосередньо у борошно перед замішуванням тіста та ретельно перемішати без додавання рідких компонентів. Середнє дозування поліпшувачів, які виготовляє компанія Lesaffre Group, становить 0,1 – 1,5% (залежно від кількості борошна).

Компанія  Lesaffre Ukraine пропонує поліпшувачі як для виробництва масових та житніх сортів хліба, так і для здобних виробів та заморожених напівфабрикатів.

Поліпшувачі масових сортів хліба

Мажимікс з жовтою етикеткою новий поліпшувач, який надасть продукції додаткової м’якості та об’єму. Рекомендується для масових сортів хліба та низькорецептурної здоби. Він поліпшує реологічні властивості тіста, газоутворювальну та газоутримувальну здатність тіста, сприяє збільшенню об’єму готової продукції, подовжує термін зберігання готової продукції.

Мажимікс із сірою етикеткою – поліпшувач для виробництва масових сортів хліба із пшеничного борошна: батона, подового та формового хліба. Він збільшує водопоглинальну здатність тіста; покращує формостійкість заготовок із тіста; забезпечує кращу еластичність тіста; поліпшує механічне оброблення тіста; відбілює м’якушу; збільшує об’єм заготовок із тіста після кінцевого вистоювання.

Мажимікс з зеленою етикеткою – поліпшувач, пристосований до технологій виробництва з повільним замісом. Рекомендується для виробництва батонів, формового хліба, піци, низькорецептурних виробів з пшеничного борошна та житньо-пшеничних сортів із вмістом житнього борошна до 70%. Такий поліпшувач покращує механічне оброблення тіста.

Мажимікс з рожевою етикеткою – поліпшувач, спеціально розроблений для боротьби з „картопляною хворобою хліба”, ефективно перешкоджає розвитку спороутворювальних бактерій, що викликають цю хворобу.

Мажимікс з білою етикеткою – новий поліпшувач, що запобігає черствінню та подовжує свіжість готової продукції. Самостійно надає додаткову еластичність та м’якість м’якушки.

Для здобних виробів

Мажимікс із фіолетовою етикеткою – поліпшувач для виробництва листкових, здобних виробів, батонів. Його використання підвищуєводопоглинальну здатність; покращує механічне оброблення тіста; поліпшує формостійкість заготовок із тіста та еластичність м’якушки.

Для житніх сортів хліба

Мажимікс з оранжевою етикеткою – поліпшувач, створений на основі комплексу ферментів, завдяки чому, збільшується об’єм житнього хліба, скоринка набуває рівномірного забарвлення, поверхня її гладка, завдяки підвищенню еластичності м’якуша подовжується термін зберігання готової продукції.

Ібіс з оранжевою етикеткою – поліпшувач, призначений для прискореного способу виробництва житнього чи житньо-пшеничного хліба з необхідною кислотністю, однорідною пористістю м’якуша. Ібіс з оранжевою етикеткою­– значна економія часу на виробництво житньо-пшеничного хліба.

Аром Левен – рідкий продукт на основі закваски, отриманої за допомогою молочнокислих бактерій та квасних дріжджів. Аром Левен використовується для виробництва елітних сортів хліба з пшеничного борошна, надає кінцевому продукту смак та аромат хліба, виготовленого з використанням тривалих технологій.

Для заморожених напівфабрикатів

Мажимікс зі салатовою етикеткою – поліпшувач, спеціально адаптований для виробництва заморожених після вистоювання виробів: багету, листкових виробів та піци. Мажимікс з салатовою етикеткою можна використовувати при хлібопеченні заморожених без вистоювання виробів. Він поліпшує еластичність тіста, надає гарний об’єм продукції під час випічки, навіть після кількох місяців зберігання при – 18оС; зменшує розриви у напівфабрикатів під час випічки.

Мажимікс із голубою етикеткою – спеціальний поліпшувач, призначений для технології швидкого заморожування дріжджових напівфабрикатів із тіста. Вінпідсилює структуру клейковини, покращує механічне оброблення тіста, покращує формостійкість напівфабрикатів із тіста; збільшує об’єм заготовок із тіста під час випічки.

Підготовила Анна Сікорська

Теги и ключевые фразы
https, , полипшувач ххl, межимікс ц, поліпшуючі тіста, Поліпшувач з голубою е тикеткою, Що таке мажемікс, Мажимікси, межимікс, межимікс рожевий


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.