Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

Национальный Проект «FoodMaster&PrivateLabel-2015;»
30.03.2015р.

30 апреля 2015 года, в Киеве, в рамках ежегодной...

6809
25.06.2010р. |
Сухарики, фісташки, горішки…

Літо – особливий сезон для виробників снеків (горішків, чипсів, фісташок, рибних закусок (кальмарів, анчоусів), сухариків тощо). Адже збільшується кількість випитого пива, а відтак, і кількість спожитих снеків. Зрештою, різноманітні сухарики та горішки частенько поїдають нашвидкоруч як легкий перекус упродовж дня. Якщо спершу бажаючих заробити капітал на виробництві снеків було предостатньо, через нескладний спосіб їх виготовлення, то нині ринок цих продуктів характеризується своєрідною монополією. Частина виробників – російські («Бриджтаун Фудс Дистрибьюшин» (ТМ «3 корочки», «ChipNGo», «Делмор»), «Сибирський берег» (ТМ «Чіпсони», «Кірієшки», «Компашки», закуски до пива «BEERка»), які стабільно закріпилися на ринку та знайшли свого українського споживача. Поза тим, шанувальники сухариків, чипсів та рибних делікатесів полюбляють продукцію і вітчизняних виробників: «Захід», «Укргоріхпром», «Жайвір», «Моді», «Антарес 7» тощо.

«Панські» снеки

Улюблена багатьма продукція одеської фірми «Укргоріхпром» закріплює свої позиції. З 2005 року горішки, фісташки, арахіс, мигдаль та інші смачні дари природи фірма реалізує під торговою маркою «Пан Горішок». Спершу керівництво підприємства робило акцент на перобці фісташки та реалізації її на території України та країн СНД. Відтак, вже через рік, у 2006 році, виробничі потужності фірми, які розташовані в Одесі, поповнилися фабрикою з переробки фісташок, мигдалю та арахісу. Цього ж року було запущено технологічні лінії з обсмажування, бланшування та дроблення фундука, запуск технологічних ліній з перобки гарбузового насіння та насіння соняшника, технологічної лінії з обробки кешью та обробки і вакуумного пакування волоського горіха. Торік на підприємстві було запущено лінію із фасування сухофруктів.

«Наше підприємство продає найрізноманітніші види горіхів, сухофруктів та міксів із сухофруктів. На виробництві ми використовуємо українську, іранську, російську, китайську сировину та з Північного Кавказу, – розповідає Сергій Ісаєв, начальник віділлу логістики компанії «Укргоріхпром». – Нині актуальною для нас є потреба у якісній сировині. Оскільки ми щороку удвічі збільшуємо кількість випущеної продукції, зараз ми працюємо над формуванням власної сировинної бази, аби забезпечувати себе якісною сировиною у необхідній кількості». Усю продукцію на підприємстві розфасовують у брендові пакети від 40 до 250 г. Найбільшим попитом серед усього асортиметного ряду користуються фісташки «Пан Горішок», які найближчим часом на підприємстві плануюють розфасовувати не лише по 200, а й по 400 гу пачці. Асортимент компанії «Укргоріхпром» новинками поповнюється щопівроку. За словами Сергія Ісаєва, український ринок снеків доволі перспективний: «Хоч пік поступу на ринку вже досягнуто, але виробникам є куди розвиватися».

Буковинські ласощі

Прямого конкурента у чернівецької фірми «Антарес 7» немає. Принаймні, так переконаний Рустам Бекходжаєв, комерційний директор підприємства. Має він на увазі той факт, що немає виробника, який би одночасно пропонував снековий, кавовий та дражейний асортименти, як це робить «Антарес 7». Зокрема, йдеться про снеки, натуральну каву у зернах, мелену та кондитерське драже. Із снеків фірма під торговою маркою «Золотий горіх» пропонує смажений арахіс, сухарики, фісташки, а також низку рибних закусок. Фісташки у Чернівці експортують з Ірану, арахіс – з Китаю, сухарики виготовляють з вітчизняної сировини.

«Виготовлення снеків – процес нескладний, саме тому у нас є конкуренти і серед потужних виробників, і серед дрібних, які орієнтуються на місцевий ринок, – розповідає Рустам Бекходжаєв. – З останніми конкурувати важче. Рівень якості їхньої продукції набагато нижчий, ніж наш, а те, що написане на упаковці їхніх продуктів, часто не відповідає істині, але завдяки нижчій ціні з ними конкурувати складно. Загалом, конкурентне середовище доволі щільне, воно перспективне та налаштоване на розвиток. А він, на мою думку, полягає у підвищенні якості продукції. Нині важко на ринку снеків знайти свою нішу, але якщо продукція нова та високої якості, шанси у неї знайти свого споживача є. Та якщо у кожному підвалі почнуть фасувати арахіс, про якість можна забути». На «Антаресі 7» снеки фасують у жерстяну банку української компанії-виробника «Арго» та у поліпропіленові пакети компаній «Укрпластик» та «Ітак». Продукцію фірми споживають майже по усій території України, окрім східних областей, та у Молдові. Щороку асортимент чернівецького виробника снеків – компанії «Антарес 7» поповнюється на 3–4 позиції.

Зважаючи на те, що на ринку снеків нині відбувається процес впровадження нових видів такої продукції, український споживач матиме змогу поласувати більшим різномаїттям «марципанів». А виробник, сподіваємося, стежитиме не лише за збільшенням асортименту, а й за дотриманням високої якості продукції, якою ласують усі.

Дзвінка ПАСТЕРНАК

Теги и ключевые фразы
виробники снеків чернівці, бланшування волоського горіха, торгова марка сухариків, фірма золотий горішок в чернівцях, Рустам бекходжаєв інформація, фісташки, ринок снеків 2014, золотий горіх чернівці, асортимент фісташок, пп антарес-7 ціни
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
28.02.2017р.

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.