Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

12102
18.07.2007р. |
Останній подих зими

Це відчули відвідувачі цьогорічної київської виставки „Світ морозива та холоду” і „Молочна і м’ясна індустрія XXI століття”, зібравши на 7 тис. м2 вітчизняних та зарубіжних виробників морозива, заморожених продуктів та напівфабрикатів, обладнання і новітніх технологій. 

Організаторами виставок виступили Міністерство аграрної політики України, Спілка молочних підприємств України та нещодавно перейменована Асоціація українських виробників морозива і заморожених продуктів. Під час спеціальної прес-конференції з нагоди відкриття виставки було обговорено низку питань щодо стану м’ясної та молочної галузей, а також щодо ринку заморожених продуктів і напівфабрикатів. У рамках ділової програми виставки відбулася конференція "М'ясний бізнес–2007", кілька семінарів для спеціалістів з виробництва морозива й холодильного обладнання, а також для фахівців молочної промисловості.

За словами заступника міністра аграрної політики України Петра Вербицького, для вирішення проблем на м'ясо-молочному ринку України необхідна тісна взаємодія всіх його учасників. Він підкреслив, що основними залишаються питання збереження й нарощування поголів'я, а також стабілізація ситуації в молочному скотарстві й на ринку м'яса.

На думку П. Вербицького, насичення ринку м'ясною продукцією вітчизняного виробництва є стабільним – виробництво цієї продукції зросло порівняно з минулим роком на 7% (на 158 тис. тонн).

П. Вербицький наголосив, що виставка є головним атрибутом ринку, а політика міністерства спрямована на підтримку виробника сировини, адже від цього залежить якість продукції.

Торкаючись питання епізоотичної ситуації у світі, заступник міністра розповів, що ситуація щодо "пташиного грипу" в Україні залишається складною, однак серйозних катаклізмів не очікується. Минула зима своїм температурним режимом внесла корективи в міграцію перелітних птахів. І дикий перелітний птах переважно залишився на території України.

У 2006 р. в Україні було вироблено 13 млн т молока, з них промислову переробку пройшло 5,6 млн т.

"Плануємо збільшити виробництво молока, яке здійснюється за схемою "сировина – молокопровід – переробка" без контакту із зовнішнім середовищем. Це дорожча схема, але вона прийнята у всіх розвинених країнах, і ми повинні її впроваджувати, щоб бути конкурентоспроможними. А це можливо тільки в умовах виробництва молока великотоварними господарствами", – підкреслив П. Вербицький. З урахуванням розвитку експорту обсяг виробництва молока великотоварними господарствами необхідно збільшити до 8 млн тонн. Адже розвиток великотоварного виробництва молока – найперспективніша програма з точки зору ринку.

За словами президента Асоціації українських виробників морозива і охолоджених продуктів Ігора Бартковського, кількість учасників ринку морозива буде скорочуватися у 2007 р.

Нині Асоціація разом з Держспоживстандартом розробляє стандарти на виробництво морозива, які дрібним виробникам буде складно виконати. «У результаті, під кінець року на ринку залишаться 8–10 великих гравців», – зазначив І. Бартковський. Стандарти на заморожені напівфабрикати також потребують змін та доповнень. Це стосується температурних режимів зберігання продукції, зміни співвідношення вмісту тіста й м’яса тощо.

 За даними Асоціації українських виробників морозива і заморожених продуктів, в Україні річний обсяг споживання морозива становить 2,5 кг/ос., тоді як у Європі – 3,6 кг/ос., у США – 6–8 кг/ос.

Серед учасників – такі виробники морозива і напівфабрикатів, як ВАТ "Житомирський маслозавод", ВАТ "Вінтер", ЗАТ "Геркулес", ТОВ "Ласунка", ВАТ "Лубенський молочний завод", ТОВ "Троянда", ПП "Дригало" – ТМ "Дригало", ТМ "Левада", ТМ „Їжачок”, ТМ „Вечорниці”, ТМ „Мушкетер”, ПП Урсуленко, ТМ „Сьомік”, а також виробники та постачальники сировини та інгредієнтів „Союзснаб-Україна”, ТОВ „Продсервіс”, ПП „ПКГ Групп”, ТОВ „Каскад-Продакшн”, виробники морозильного та холодильного обладнання  тощо.

ТОВ „Мушкетер” (ТМ „Мушкетер”, ТМ „Пекар” – м. Дніпропетровськ), наприклад, запропонувала на виставці новинки – сепараторний сир і сирочок BlackJack. За словами представника компанії Ольги Бабич, але найзавзятішими покупцями глазурованих синочків з начинкою є чоловіки і діти. Тому вирішили випустити саме „чоловічий” сирочок вагою 60 г. Загалом до асортименту компанії входять труфалетки, сирки на паличці, міні-сирки, чизкейки з різноманітними начинками.

Загалом у виставці взяло участь близько 170 організацій, компаній і фірм з понад 50 країн світу.

Зима закінчилася, а весняно-літній сезон для виробників морозива – благодатний. Тепер новинками та смачною продукцією матиме змогу посмакувати широке коло споживачів.

Паралельно зі згаданими виставками у сусідньому павільйоні відбувся Міжнародний форум продовольчої індустрії і торгівлі UFIR-2007: 10-та ювілейна міжнародна спеціалізована виставка „Укрм’ясомолпром”, „Інгредієнти”, „Холод” і міжнародні спеціалізовані виставки „Світ торгівлі”, „Вендінг Експо” (ВФ „Троян”).

Оксана Сворик

Теги и ключевые фразы
твір останній подих зими, твір вибрики зими, твір орис останні вибрики зими, твір опис останні вибрики зими, останни подыхы зымы твир, міні твір кінец зими, міні твір на тему кінець зими, твір розповідь, ,Остані подихи зими, твір розповідь Останній подих зими, твір останній подих зими з безсполучниковими реченями


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.