Як налагодити міст між рітейлером і постачальником, розробивши дієві стратегії взаємодії? Про це на ювілейній міжнародній практичній конференції FoodMaster & PrvivateLabel-2019 говорили провідні...
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
96% ягідних насаджень в 2018 році були закладені завдяки державній підтримці. Так, минулого року підтримкою скористалися 167 суб’єктів господарювання, які заклали 3690 га плодово-ягідних культур, з яких 902 га ягідники.
На цьому наголосила в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час обговорення дорожньої карти з розвитку ягідництва в контексті зміцнення експортного потенціалу українських виробників та переробників ягідної продукції, яку разом з галузевими Асоціаціями презентував проект International Trade Centre (ITC).
«Дорожня карта – це стратегічний рамковий документ, який відображає подальший розвиток галузі в середньо- та довгостроковій перспективі як з точки зору експортної орієнтованості, так і з розвитку внутрішнього ринку», – зазначила Ольга Трофімцева.
Розроблена секторальна дорожня карта направлена на зміцнення експорту ягідної продукції, зміцнення інституцій в Україні, стратегічного підходу Уряду до підтримки розвитку галузі. Також, вона допоможе дрібним вітчизняним виробникам ягід у досягненні своїх цілей з комерційного розвитку підприємств та підвищення конкурентоспроможності і експорту через виконання санітарних, фітосанітарних заходів, технічних стандартів, проведення сертифікації, вдосконалення інфраструктури та підвищення рівня знань у виробників про сучасні технології.
Крім того, під час обговорення окремо було звернуто увагу на питання збільшення споживання ягід дітьми в навчальних шкільних та дошкільних закладах, а саме зафіксувати це на загальнонаціональному рівні.
За результатами зустрічі було домовлено, що за кожним напрямом дорожньої карти будуть створені робочі групи, до яких можуть долучитися усі зацікавлені.
Нагадаємо, з другої декади квітня в Україні почався сезон суниці садової (полуниці) закритого грунту.
Джерело: Agravery.com
Add to bookmarks | Підписатись | Версія для друку |