Закрити

 

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
340
14.07.2016р. |
Нові можливості у виробництві кисломолочного сиру та сиркової маси

Про користь кисломолочної продукції відомо здавна. Наприклад, кисломолочний сир, містить значно більшу кількість амінокислот, ніж молоко, з якого його виробляють. Крім того,у такому сирі значно більше, ніж у молоці, мінеральних речовин, зокрема кальцію, фосфору та магнію.

Зважаючи на те, що кисломолочні сири, йогурти є корисними і мають великий попит серед споживачів, завдання виробників – виготовити якісний товар, враховуючи вподобання споживачів, а також з вигодою для підприємства.

Компанія «Картсистеми» пропонує для збільшення виходу і покращення якості традиційного кисломолочного сиру та сиркової маси ферментний препарат «Lactona М10» виробництва італійської компанії «Campus Srl».

«Lactona М10» – це особливий продукт, який позитивно впливає на якісні та кількісні показники молочних і кисломолочних виробів. «Lactona М10» стимулює перехресні зв'язки у фрагментах казеїну і сироваткових білків, внаслідок чого досягають кращих якісних і кількісних результатів: на 8–12% і більше зростає вихід всіх без винятку видів сирів. Позитивним при цьому є те, що не змінюються термін зберігання та фізична структура сиру. Продукт забезпечує зниження витрат і покращує фізичні властивості ферментованого молока.

Застосовувати препарат можна як до, так і після пастеризації. Теоретично ідеальною робочою температурою є проміжок від 30 до 50°С та рН 5,5–7,5, але практично препарат «Lactona М10» є активним при температурі навіть 4°С та рН не нижче 4,7.

У кисломолочних продуктах, наприклад, в йогурті фермент «Lactona М10» покращує консистенцію та здатний замінювати частково або повністю стабілізатори і крохмалі. Фермент запобігає синерезису і не впливає на органолептичні показники продукту, впевнено і економно вирішує проблеми з консистенцією – продукт стає щільнішим вже на перших етапах процесу ферментації.

Розглянемо його переваги для інших молочних продуктів.

У сирі, кисломолочному сирі – це:

• збільшення виходу (маси) кінцевого продукту до 15%;

• зниження синерезису.

У йогурті:

• покращення міцності гелю;

• зниження синерезису;

• зменшення кількості необхідних сухих речовин і стабілізаторів;

• збільшення кремової структури;

• допомога у виділенні смол і желатину.

Наша компанія «КАРТСИСТЕМИ» спільно з іноземними постачальниками, з якими ми співпрацюємо вже давно, пропонує концентрати молочних білків та інші необхідні інгредієнти, рецептури, лабораторні зразки для дегустацій, відпрацювання рецептур спільно з технологами, а також іншу не менш важливу технологічну підтримку на підприємстві замовника.

ТОВ «КАРТСИСТЕМИ»

www.foodsystems.kiev.ua




Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Підписатись

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

 19/09/2016
13
 20/07/2016
69