Закрити

 

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
4522
08.07.2010р. |
«Вінчіторе»: з новою командою до нових висот

До харчової галузі завжди висувають найвищі вимоги і споживачі, і органи контролю. Хоча економічні труднощі сповільнили впровадження технічних інновацій на харчових підприємствах, конкурентне середовище все ж стимулює виробників до переходу на нові технології. Особливу увагу в цьому напрямі приділяють пакувальному обладнанню.
Виробники зацікавлені устаткуванням, котре забезпечує не тільки якість пакування, а й необхідні інновації, без яких нині неможливо ефективно просувати свою продукцію. Упаковка тепер має і маркетингове, і санітарно-гігієнічне значення. Останнє, наприклад, стосується продуктів зі сировини тваринного походження, які потребують суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм на кожному етапі виробництва.
Сучасний ринок харчових плівок і фасувально-пакувального обладнання може запропонувати різні варіанти рішень для всіх секторів харчової галузі. Водночас, новітні тенденції у світовому виробництві диктують і нові умови для виробничого обладнання. Відтак, останнім часом дедалі популярнішим стає так званий «гігієнічний дизайн». Обладнання такого типу обмежує вплив людського фактора на процеси виробництва та мінімізує забруднення під час експлуатації, а також гарантує ідеальну чистоту після миття.
На основі «гігієнічного дизайну» сконструйоване все обладнання світового лідера у сфері вакуумної упаковки й упаковки в модифікованому газовому середовищі – німецької компанії «Multivac». Пакувальне обладнання цієї фірми займає 60% на світовому ринку термоформувальних машин, за допомогою яких запаковують як готовий продукт, так і свіже м’ясо. На українському ж ринку 70% усіх пакувальних машини – це термоформувальне обладнання «Multivac». Його конструктивні зміни спрощують і прискорюють процес очищення за допомогою уникнення мертвих зон і ніш та безрізьбової ніжки. Унікальним є й відкритий дизайн ланцюгів і приводу, оптимізовані кабелі, шланги, двигуни і вакуумні насоси. Слід зазначити, що за допомогою нової системи «очищення на місці» можна проводити хімічну обробку у внутрішньому об’ємі обладнання і цей процес відбувається в автоматичному режимі.
 «Зазначу, що саме термоформувальні машини є візитівкою «Multivac», а наша компанія – «Вінчіторе пекеджинг солюшнз» – це єдиний його представник в Україні, – розповідає «Харчовику» комерційний директор «Вінчіторе…» Андрій Миронов. – На українському ринку аналогічне пакувальне обладнання представляють кілька компаній, однак наші технології належать до вищого класу. Важливо, що машини розроблені спеціально для пакування харчової продукції, всі вони сертифіковані та мають гігієнічні висновки за вимогами ЄС, маємо, навіть, американські сертифікати, а у США гігієна виробництва на високому рівні. Особливістю нашого обладнання є те, що «Multivac» виготовляє корпуси без кутів, тому їх зручно мити. Машини виготовлені з якісної нержавіючої сталі, котра не піддається впливу ні води, ні хімічних розчинів. Ми пропонуємо обладнання для пакування у вакуумні пакети, готові лотки та термоформувальні плівки. Також у нашому асортименті є витратні матеріали: термоусадні пакети, термоформувальні плівки, тобто все, що потрібно для пакувальних машин».
Партнером «Вінчіторе пекеджинг солюшинз» є французька фірма «Linpac», що виготовляє м’які термоформові, та бар’єрні плівки. Також «Вінчінторе…» пропонує пакети грецького виробництва. Що ж до обладнання, то компанія замовляє його безпосередньо на виробництві, тому немає жодної різниці між машинами, що продаються на ринках ЄС та України.
«Ми не пропонуємо клієнтам вибирати, ми приходимо з готовим рішенням їхніх проблем. Наші фахівці приділяють увагу кожному підприємству, встановлюючи обладнання та даючи детальні рекомендації щодо його використання. Окрім пакувальних технологій ми також постачаємо обладнання для автоматичного нарізання, зважування, етикетування та нанесення друку. Наша компанія, як і «Multivac» має великий досвід та  хорошу репутацію на ринку України. Крім цього, значними перевагами є налагоджена робота сервісної служби, можливість відтермінування платежів та великий склад запчастин. Слід зазначити, що фінансово-економічна криза завдала удару всім галузям виробництва, проте, водночас, вона очистила ринок та розставила його гравців у відповідні ніші. Завдяки злагодженій роботі нової команди професіоналів минулий рік для «Вінчіторе…» став роком підйому. Наприкінці 2008 р. ми оновили колектив компанії і це дало результати – у кризовий рік обсяг продажу зріс втричі», – розповів Андрій Миронов.


Наталя КУЗЬО

[email protected], вінчіторе, споживачі мультивак, андрей миронов multivac, пакувальная машина для сливок, вінчіторе сайт, миронов андрей мультивак, вінчіторе, винчиторе пекеджинг солюшнз, вінчіторі


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Підписатись

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

 12/04/2018
168
 10/05/2017
107
 30/07/2015
91