Закрити

 

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
1-й Міжнародний Еко-марафон «Еко-упаковка – погляд у майбутнє», організаторами якого є Громадська організація «Сила якості» та Компанія Фортіус Кволіті Груп.

Органічне соняшникову олію бренду GARNA ORGANICA, яке виробляється на потужностях ТОВ «Укролія Органік» (Полтавська обл.), підтвердило американську органічну сертифікацію USDA NOP і повністю...

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

47
27.02.2019р.
ДУМКА: Українським експортерам горіхів доведеться знижувати ціни

Українські горіховоди відзначають, що ціни на український горіх в даний момент набагато вище, ніж усталений в даному регіоні рівень цін. В середньому, на даний момент, ядро українського волоського горіха переоцінене на півтора-два долари за кг за ту категорію якості, яка пропонується.

Про це повідомляє EastFruit.

При цьому особливих перспектив зростання цін на цьому ринку не видно. Більш того, не можна виключити і подальшого зниження цін на волоський горіх на Близькому Сходу в довгостроковій перспективі.

«Український горіх програє конкуренцію узбецькому на ринку Близького Сходу, оскільки позиціонується саме в недорогому сегменті. На даний момент Україна займає четверте місце по постачаннях ядра волоського горіха в регіон і шосте місце по постачаннях горіха в шкаралупі», — говорить Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

«Тим не менше, протягом останніх п'яти років експорт волоського горіха з України до цього регіону знизився в п'ять разів, у той час як експорт волоського горіха з Узбекистану виріс в два з половиною рази. Тому, фактично, зараз Узбекистан замінює України на цьому ринку, а незмінними лідерами залишаються США і Чилі», — пояснює тенденції експерт ФАО.

Аналітики EastFruit оцінюють обсяг імпорту волоських горіхів в країни Близького Сходу в 420 млн, з яких 65% припадає на дві країни: Туреччину та ОАЕ. Імпорт зростає на 15% в рік. У натуральному вимірі регіон ввозить близько 110 тис. тонн горіха: 30 тонн ядра і 80 тис. тонн горіха в шкаралупі.

Щоб успішно продавати горіх на цей ринок, українським експортерам необхідно буде або істотно підвищити якість волоського горіха, або істотно знизити ціни. З огляду ж на перспективи різкого зростання врожаю волоського горіха в Україні в найближчі роки, швидше за все доведеться працювати відразу в двох напрямках: підвищення якості та зниження ціни.

Джерело: Agravery.com


Більше новин за тегами
  • горіхи
  • грецький горіх
  • ціни


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Підписатись



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



 07/02/2019
79
 07/02/2019
103