Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
25/06/2019
|
67
|
25/06/2019
|
80
|
10/05/2017
|
96
|
«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»
Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.
За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.
Молочні ароматизатори «SYMRISE»
На вітчизняному молочному ринку вільних ніш майже не залишилося. Молокопереробним підприємствам треба думати про нові лінійки продуктів, нові їх властивості тощо. Тільки так можна витримати конкуренцію. Це, до речі, сьогодні загальносвітова тенденція. Використання ароматизаторів дозволяє розширити асортимент продукції без великих витрат і застосування нового обладнання. Головне – підібрати правильний склад ароматичних речовин у потрібних пропорціях, яке залежить від профілю готових виробів, умов їх виробництва й строків зберігання.
Нові можливості у виробництві кисломолочного сиру та сиркової маси
Про користь кисломолочної продукції відомо здавна. Наприклад, кисломолочний сир, містить значно більшу кількість амінокислот, ніж молоко, з якого його виробляють. Крім того,у такому сирі значно більше, ніж у молоці, мінеральних речовин, зокрема кальцію, фосфору та магнію.
У липні поточного року в Україні скоротилось виробництво йогурту, сиру та молока.