Протягом останніх років попит на борошномельне та комбікормове обладнання в Україні низький.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Протягом останніх років попит на борошномельне та комбікормове обладнання в Україні низький.
Про це на конференції FEED INDUSTRY 2019, присвяченій переробці аграрної продукції, заявив директор В.П. Груп Віталій Пашетних.
“Попиту на борошномельне обладнання майже немає. На обладнання для виробництва комбікормів попит більший, але загалом ринок стагнуючий - ніхто не хоче інвестувати в обладання”, - заявив він.
За його словами, в основному низький попит пов’язано зі зниженням поголів’я ВРХ, небажанням інвестувати у виробництво борошна через низький експортний потенціал, падіння зацікавленості в проектах з виробництва продуктів з високою доданою вартістю. “Основна проблема - відсутність фінансування. Компанії не мають достатньо коштів, навіть для переобладнання тих об’єктів, які нагально потребують цього”, - заявив Пашетних. За його словами, основні клієнти компанії - середні господарства та агрохолдинги.
Експерт оцінює фактичний ринок комбікормового обладнання в $2 млн в рік.
Джерело: Agravery.com
Підписатись |