Спілка молочних підприємств прогнозує, що цього року Україна імпортує 20 тис. тонн сирів.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Про це заявив віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, передає agropolit.com.
Кулеба зазначив, що агропромисловий комплекс України може скласти конкуренцію не тільки в Європі, але і у всьому світі. Тому не всі задоволені, що на європейському ринку з’являється українська продукція.
Він прокоментував і нещодавно ухвалений проект змін до Угоди про асоціацію України з ЄС в частині збільшення квот для українського м’яса птиці:
«У народі ці зміни відомі як «Угода про птицю». Зміни передбачають, що безмитні квоти на експорт м'яса птиці до ЄС з наступного року почнуть збільшуватися з 20 до 70 тис. т. Хто в курсі, той знає, наскільки це складна історія. Хто не знає – просто повірте, що дуже складна», – сказав Кулеба.
Він додав, що цим рішенням ми знаходимо новий баланс у торгівлі з ЄС за конкретними позиціями.
«Але це важливо не лише щодо м'яса птиці, успіх в експорті якого схвилював наших європартнерів. Баланс потрібен і в торгівлі іншими товарами. Наша торгівля з ЄС має не лише зростати, але і бути збалансованою за усіма позиціями», – вважає Кулеба.
Кулеба додав, що позиція уряду незмінна: підтримувати українських експортерів, збільшувати кількість експортерів за конкретними позиціями і зрештою привести Угоду про асоціацію у відповідність до реального потенціалу торгівлі та стратегічних амбіцій асоціації України.
Джерело: Agravery.com
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |