Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

1191
06.12.2019р. |
М’ясорубка на боці вегетаріанства: 5 рецептів котлет без використання м’яса

Соковиті котлети зі свіжого фаршу, приготованого за допомогою функціональної м’ясорубки, це справжнісінький делікатес для м’ясоїдів. Але практика показує, що м’ясорубка може стати в пригоді не лише любителям тефтелей, голубців чи фаршированих перців. Захисники тварин та просто любителі овочів і круп також можуть використовувати цей пристрій для різноманітних вегетаріанських делікатесів. Потужна м’ясорубка зробить фарш майже з чого завгодно. Головне – обрати якісну модель, яка зможе впоратися з подрібненням продуктів різної твердості.

Замовити потужні та багатофункціональні м’ясорубки MOULINEX з реверсом можна на moyo.ua

Смачно та корисно: котлети для вегетаріанців і не тільки за допомогою м’ясорубки 

  1. Справжня «білкова бомба» – котлети з квасолі та нуту. Для приготування цієї багатої білками та складними вуглеводами страви достатньо всього кілька бюджетних продуктів. При цьому отримати смачні та соковиті котлетки можна, використовуючи як консервовані, так і відварені нут та квасолю. Крім бобових для котлет знадобиться звичайна цибуля, морква та рисове борошно. Спеції та сіль – за смаком. Процес приготування максимально простий: нут і квасолю необхідно пропустити через м’ясорубку, додати до них борошно, дрібно нарізану цибулю, натерту моркву та спеції за смаком. Далі – сформувати овальні котлети та обсмажити на рослинній олії. За бажанням до бобових можна додати трішки консервованої цукрової кукурудзи без рідини.
  2. Котлети з булгуру, сочевиці та моркви. Приготування цих смаколиків точно не викличе жодних труднощів. У складі котлет звичайний відварений булгур без добавок, червона сочевиця, свіжа цибуля та морква, невелика кількість оливкової олії. Обсмажену моркву та цибулю необхідно подрібнити за допомогою м’ясорубки або блендера, додати до попередньо підсоленого та змішаного з олією булгуру, сформувати невеликі «шайби» та обсмажити на антипригарній сковороді без використання додаткового жиру.
  3. Гречані котлети з шампіньйонами та кропом. Склад: смажені шампіньйони, подрібнені у м’ясорубці, цибуля, кукурудзяне або рисове борошно, гречка (варена у підсоленій воді без додавання масла), кріп та спеції. Для більш насиченого аромату та яскравого смаку до страви можна додати невелику кількість подрібнених сушених лісових грибів. 
  4. Овочеві котлети з кабачків та картоплі. Секретний інгредієнт цього кулінарного шедевра – в’ялені томати, які слід ретельно подрібнити за допомогою м’ясорубки. Також до складу котлет входить рослинна олія, картопляний крохмаль, сіль, мелений перець та свіжа зелень. Щоб котлети тримали форму та не розламувалися під час приготування, варто позбутися зайвої рідини з картоплі та кабачків за допомогою сита.
  5. Котлети з броколі з насінням льону. Смаколик для любителів незвичайних комбінацій. Інгредієнти для приготування страви: броколі, цибуля, морква, болгарський перець, кукурудзяний крохмаль та борошно. Оптимальний варіант – рисове або житнє цільнозернове. Фарш з броколі необхідно змішати з розведеним у невеликій кількості води крохмалем, додати смажену цибулю та моркву, перець та кілька ложок борошна. Залишиться сформувати котлети та підсмажити на оливковій олії. Для хрумкої скоринки можна використати  панірувальні сухарі.

Насправді приготувати вегетаріанські котлети не так вже й складно. Навіть більше, у цій справі можна навіть імпровізувати, вигадуючи нові рецепти з улюблених інгредієнтів.

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • м’ясорубки MOULINEX


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.