Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

875
28.02.2018р. |
Латвійські інвестиції у вітчизняне хлібопечення

Важливу роль для розвитку українського харчового бізнесу відіграють іноземні івестиції. Позитивним тут є те, що закордонні компанії вкладають гроші у вітчизняне хлібопечення. Останній десяток років такого не спостерігалося. На сьогодні вдалим прикладом є інвестування латвійських підприємців у будівництво заводу «Рижський Хліб» на Чернігівщині. У проект було інвестовано понад €2 млн, у пекарні працює більше 60 осіб і у планах підприємства виробляти близько 5 т продукції за зміну.

Невеликі пекарні у конкурентній боротьбі з великими хлібозаводами говорять про такі свої переваги, як мобільність та гнучкість – це дає їм змогу швидше адаптуватися до смаків покупців, у короткі терміни почати виробляти хлібобулочну продукцію, наприклад, за традиційною рецептурою, або на вироби преміум-класу та ін. Такі невеликі підприємства орієнтовані на, як кажуть, свого споживача, і мають більші можливості пропонувати різноманітний асортимент виробів.

Таку нішу на нашому ринку зайняло, власне, підприємство «Рижський Хліб», яке за невеликий проміжок часу вже успішно зарекомендувало себе у випіканні хлібів преміум-сегмента.

Продукція хлібозаводу «Рижський Хліб» дуже популярна у себе на Батьківщині в Латвії, а також інших європейських країнах. Торік хлібозавод наповну запрацював і в Україні. На заводі працюють латвійські технологи, які навчають та передають свої знання українським колегам.

Технології

На виробництві ми переважно використовуємо старовинні рецептур, дотримуємося давніх традицій випіканні хліба. Увесь процес випікання хліба достатньо тривалий і складний. Для приготування тіста використовуємо артезіанську воду, не застосовуємо дріжджі та масло. Бродінню сприяють молочно-кислі бактерії, які утворюються при витримуванні закваски. Сам процес приготування хліба відбувається вручну: від приготування закваски, поділу, формування до завантаження заготовок на сітчастий під печі. Тільки замішування тіста здійснюють за допомогою тістомісильної машини.

Процес приготування закваски теж здійснюється вручну за старовинним багатоступінчастим способом ошпарювання борошна, після чого його витримують в осикових діжках протягом доби – саме так наш хліб набуває неповторного смаку й аромату. Перевага цього методу полягає в тривалому процесі природного бродіння. Натуральні ферменти й вітаміни, що утворюються при цьому, впливають на організм людини набагато ефективніше, ніж синтетичні, покращуючи травлення і його функціонування. Кислотність нашого хліба порівняно з іншими видами житнього хліба у багато разів менша.

Житній хліб багатий на вітаміни (РР, В) і мінеральні речовини (K, Мg, Fe, I тощо), а також містить клітковину. Рівень вмісту вуглеводів у нашому житньому хлібі – 45%, причому більша їх частина засвоюється повністю і є головним джерелом енергії для клітин організму. Такий хліб містить ліпіди, які допомагають організму засвоювати вітаміни (А, Е, К), здатні розчинятися тільки в жирі.

Для випікання цього хліба використовують борошно українського виробництва. Тут важливо, що за технологією приготування хліба необхідно, щоб борошно не залежувалося на складі більше одного місяця, перед тим як його використовуватимуть. Формування хліба відбувається тільки вручну, тому що консистенція тіста не дає змоги поділити тісто механічним способом.

Асортимент. Нині хлібозавод випікає до 10 сортів заварного подового хліба із суміші житнього та пшеничного борошна: «Цибулинка», «Панський», «Бородинівський», «Домшній», «Козацький», «Хуторський», «Гетьманський», «Святковий». Наші хліби не містять жирів, використовуємо лише натуральні інгредієнти.

Гордістю підприємства є подовий заварний хліб «Хуторський», який готують з житнього борошна грубого помелу з додаванням солоду, солодового екстракту та кмину. Ексклюзивом можна вважати ніжний і ситний житній хліб «Святковий» із суміші житнього та пшеничного борошна, заварний подовий із додаванням горіхів та шматочками сухофруктів. Високу поживну цінність забезпечують курага, чорнослив, родзинки, фундук, мед, солодовий сироп. Своєрідного благородного смаку «Гетьманському» хлібу надають насіння льону, гарбуза, соняшнику і кунжуту.

Налагоджуємо технологію і рецептуру нових двох видів продукції, один з них – білий хліб «Дзінтарс», процес дозрівання якого вдвічі довший, ніж інших видів хлібів.

Крім хлібів, випускаємо снеки – сухарики, чіпси і грінки. Є в асортименті хлібзаводу і вірменський лаваш, випечений на нагрітих стінках у спеціальній печі, який після випікання засихає. У такому вигляді його можна зберігати хоч рік, лише перед споживанням треба змочити водою. Він «оживе» – стане надзвичайно м'яким, завдяки чому у нього можна загорнути будь-яку начинку.

У планах хлібзаводу − розширювати як асортимент, так і географію продажів хлібів «Рижський хліб».

Підготовлено за матеріалами хлібзаводу «Рижський Хліб» 

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
23.09.2010р.

На допомогу виробникам: суха пшенична клейковина

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач, стабілізатор й зв’язувальна речовина. Глютен дає змогу забезпечити високу якість виготовленої продукції, навіть при використанні зерна нижчої якості.

23.09.2010р.

Функціональні інгредієнти для вашої продукції

Завдання компанії «Ковчег і Ко» – допомогти виробникам у вдосконаленні їхньої продукції. Під вдосконаленням мається на увазі не тільки покращення смакових і ароматичних властивостей чи структури, а, що дуже важливо, – збільшення терміну зберігання продукції і свіжого вигляду та структури протягом усього часу.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.