Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Международный форум пищевой промышленности и...
Международный форум пищевой промышленности и...
Незабаром фабрика «Футура», яка є дочірнім підприємством італійської компанії Packint-Sotupack, має намір відкрити офіційне представництво в Україні. Під час виставки «УкрПродМаш» директор з продажів та співвласник компанії Сергій Гінтовт зазначив, що вже близько трьох років «Футура» постачає на український ринок італійське кондитерське обладнання через свого представника.
Нині компанія виготовляє повний спектр обладнання для виробництва шоколаду, найрізноманітніших глазурей кондитерських і для морозива, шоколадних та горіхових паст, а також пропонує дозатори-формувальники шоколадних плиток, батончиків, цукерок з різними видами начинок та упакування. Чотири заводи Packint-Sotupackрозташовані в Італії, Тунісі, Алжирі, а два роки тому було відкрито фабрику «Футура» в Росія. Як зауважив С. Гінтовт, основною метою створення дочірнього підприємства було бажання наблизитися до російських замовників, а також оперативно реагувати на запити клієнтів щодо купівлі нового обладнання та сервісного обслуговування раніше придбаного.
За словами представника компанії, досі все реалізоване на українському ринку обладнання постачалося лише безпосередньо з Італії. Саме там виготовляється досить складне, високопродуктивне обладнання. Нині італійське обладнання придбали такі відомі підприємства, як «Київ-Конті», «АВК», «Ласунка», також компанія співпрацює з іншими виробниками кондитерських виробів.
Необхідність відкриття представництва зумовлена тим, що, на наш погляд, український кондитерський ринок доволі цікавий, – зазначає Сергій Гінтовт. – Тут кондитерське виробництво завжди славилося своїми традиціями. За кількістю виробників, розмаїтістю асортименту та якістю продукції український ринок більш розвинутий, ніж російський та й багатьох країн Європи. Тішить те, що дотепер більшість кондитерської продукції виготовляється без консервантів, і хотілося б, щоб ці традиції й надалі збереглися. Адже більшість західних брендів пропонують технології виробництва з використанням не натуральної сировини, а продуктів-замінників та консервантів, що, як відомо, шкодить здоров’ю.
– Кожен кулик хвалить своє болото, – зауважує Сергій Гінтовт. – Однак наша компанія дуже гнучко співпрацює з клієнтами і, так би мовити, під клієнта. Кожне наступне обладнання виготовляється з вдосконаленими характеристиками на бажання замовника. У такий спосіб відбувається постійний процес розвитку. Іноді наші фахівці витрачають на розробку чимало часу, щоб виготовити ексклюзивне обладнання для клієнта.
Нещодавно ми запропонували на ринок нове покоління глазурованих ліній формувально-дозувальних з охолоджувальним тунелем. Зараз аналогічної продукції жоден виробник не пропонує. У чому полягають конкурентні переваги такого обладнання? Відомо, що, зазвичай, охолоджувальні тунелі дуже габаритні. Завдяки деяким новинкам та особливостям продуктивність деяких видів обладнання можна збільшити вдвічі. Ці лінії малогабаритні та, водночас, економні щодо споживання електроенергії.
Виробники-кондитери знають, що у виробництві шоколадної продукції подрібнювання інгредієнтів у млині відіграє чи не найважливішу роль. Спеціальний запатентований компанією сплав шариків у млині під час подрібнення унеможливлює потрапляння металу в продукцію. Це важливо як для якості шоколаду, так і з точки зору санітарних норм. Аналогів такому сплаву у світі не має.
–Маємо великі сподівання, пов’язані з українським ринком, і це підтверджують наші продажі, – зазначає Сергій Гінтовт. – Якщо три роки до нашого обладнання ставилися скептично, то нині його знають та купують відомі українські кондитери. І хоча наші колеги працюють тут значно більше часу, ми впевнені у своїх силах. Вважаємо, щоукраїнський ринок досить конкурентний, тому відкриття тут представництва на часі.
Степан Ніколаєв
Добавить в закладки | Підписатись | Версия для печати |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/03/2019
|
218
|
17/01/2018
|
116
|
30/07/2015
|
112
|