Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

4549
20.06.2007р. |
Німецькі фосфати для плавлених сирів

Компанія СПТ „Цитрон” пропонує виробнику солі-плавителі під ТМ SELF, виготовлені на німецькій хімічній фабриці „Буденхайм”. Під час виробництва фосфатів SELFзастосовують поліпшену технологію розпилювального сушіння, яка дозволяє змішувати ді- і трифосфати на молекулярному рівні без механічного їх змішування.

Отож, кінцевий продукт складається з молекул, а не кристалів. Солі-плавителі SELF характеризуються високою швидкістю розчинення, і, відповідно, потужною розчинністю, а це дуже важливо у виробництві плавлених сирів, де існує проблема з нерозплавлюваними частками сировини.

Солі-плавителі SELFмають високу здатність зв’язувати вологу, тому дають змогу виробляти плавлені сири із зниженим вмістом сухих речовин, і, відповідно, нижчою собівартістю. Крім того, у них широкий діапазон дії, що дає змогу виробляти плавлені сири бажаної консистенції: від сирних соусів з текучою консистенцією до твердої ріжучої. На відміну від триполіфосфату Na, солі-плавителі SELF мають високу іонно-обмінну активність, буферні властивості.

Дуже важливо, що SELF вносять у сухому стані, що полегшує та пришвидшує виробничий процес. Солі-плавителі SELFсумісні між собою, і при розрахунку рецептур вміст сухих речовин береться рівним 100%. Для отримання бажаного значення рН у плавленому сирі був розроблений лужний коректор SELF С 12, рН якого дорівнює 12.

Фірма „Цитрон” пропонує фосфат Будал 951 – високоочищений триполіфосфат Na, який вноситься у сухому вигляді і має високу розчинність. Для полегшення вибору функціональні властивості солей-плавителів відображені і систематизовані у назвах.

Система назв від ХФ «Буденхайм»:

1. Солі для сиру до намазування

Сіль

Властивості

рН

SELF L

Низьке кремування

7,0-9,0

SELF M

Середнє кремування

7,0-9,0

SELF H

Сильне кремування

7,0-9,0

2.Солі для сиру до нарізання

SELF B

Блочний сир

4,0

SELF BT

Блочний сир для топінгу

7,0

SELF BP

Блочний сир для піци

7,0

SELF BR

Блочний неплавкий

7,0-9,0

3.Солі для корекції рН

SELF C

Кисла рН-корекція

4,0

SELF C

ЛужнарН-корекція

           12,0

Правильний вибір солі-плавителя є запорукою досягнення бажаної консистенції та високої якості плавленого сиру. Практично всі підприємства молочної промисловості стикаються з проблемою якості молочної сировини – підвищеною кислотністю, особливо у літній період. Нині існує дуже багато методів викликати коагуляцію білків, але дуже мало, методів зниження кислотності, які не діють на складові молока. У процесі зберігання в молоці відбуваються біохімічні зміни, що порушують структуру білків, оболонок жирових кульок, і це призводить до підвищення кислотності внаслідок збільшення молочної кислоти та концентрації вуглекислого газу.

Хімічна фабрика „Буденхайм” розробила стабілізатор „Будал 935”, який є харчовим фосфатом. Він запобігає згортанню молочного білка при виробництві стерилізованого молока, згущеного молока, кисломолочних продуктів, морозива та сирних десертів. Вносять його у кількості 0,05-0,1% у загальну масу до теплової обробки після нормалізації.

Після пастеризації (стерилізації) і при подальших технологічних процесах (заквашування, сквашування, формування згустка, сушіння і т.д.) молоко, в яке внесений „Будал 935” поводить себе стабільно. Отож, „Будал 935” гарантує якість виробленого продукту.

Олег Ляшенко

Теги и ключевые фразы
технологіі виготовлення плавлених сиріа, де придбати будал, купити солі фосфати для молока, фосфати в сирах, німецькі сири виробники, новизна у виробництві плавлених сирів, фосфати у виробництві плавлених сирів, фосфати в плавлених сирах, торгова марка буденхайм, німецькі сири
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати



   



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.