Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
«Про утворення комісії з питань передачі об’єктів державної власності»
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Про це пише Pro-consulting.ua.
«Наявні в Україні борошномельні підприємства, в більшості своїй, вже технічно застаріли і не можуть випускати продукт, який повністю задовольняє міжнародні стандарти. Тому вони змушені працювати, в основному, на внутрішній ринок, який скорочується через зменшення чисельності населення. В результаті, ми спостерігаємо падіння виробництва борошна в Україні», — зазначають експерти.
Виправити ситуацію експерти пропонують шляхом створення борошномельних комбінатів, озброєних сучасними технологіями і обладнанням, які змогли б працювати як на внутрішній ринок, так і на експорт. Такі заводи будуть здатні переробляти до 150 тонн зерна на добу.
«Українські аграрії вже кілька років поспіль збирають рекордні врожаї зернових, більша частина яких відразу продається за кордон. Розвиток переробки зернових на території країни дозволило б залишати у себе більше доданої вартості», — йдеться в повідомленні.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |