Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
З 6 серпня 2019 року набув чинності у повній мірі Закон України 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Новий закон приводить українське законодавство відповідно до...
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Такими очікуваннями поділилась генеральний директор «Західної цукрової групи» (офіційний представник «Гнідавського цукрового заводу») Інна Власюк, передає AgroPortal.ua.
За її словами, для цього є відповідні підстави. Зокрема, площі під цукровим буряком цього року скоротилися на 30%, тож сировини для переробки буде менше.
«Скорочення роботи по кількості днів проглядається практично по всіх заводах, в тому числі й нашому. Відповідно, обсяг виготовленого цукру знизиться порівняно з минулим роком», — говорить фахівець.
Власюк додає, що про дефіцит цукру поки не йдеться. Загалом очікуваний обсяг виробництва з урахуванням перехідних залишків дозволить перекрити внутрішню потребу.
Звісно, на наступний рік перехідні запаси будуть мінімальними. Проте вони обов’язково сформуються. На це впливають не стільки економічні фактори, як політика компанії. Якщо заводи не мають можливості зберігати цукор до наступного року, то є аграрії — виробники цукру, які можуть собі це дозволити.
«На сьогоднішній день сезон цукроваріння перетнув екватор. Зараз маємо падіння внутрішньої ціни цукру, проте ця тенденція є ситуативною», — говорить генеральний директор «Західної цукрової групи
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |