Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Це найбільш повні і достовірні дані про учасників вітчизняного молокопереробного ринку України.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Українські вівчарі можуть отримати допомогу від канаддських колег у вигляді генетичного матеріалу тварин.
Про це повідомляє Kurkul.com.
На базі Немішаєвського агротехнічного коледжу, що на Київщині, 26 вересня відбувся міжнародний науково-практичний форум «Стан і перспективи застосування біотехнічних методів відтворення у вівчарстві та козівництві». Про заокеанський досвід роботи в цій галузі розповідала директор канадського центру генетики та селекції Інна Еріксон. У ході зустрічі, з поміж іншого, обговорили можливість поставок генетичного матеріалу з Канади, що надасть змогу проводити операції по вживленню канадських ембріонів та сперми баранів та цапів в Україні.
«На мою думку, відбулася визначна подія для галузі вівчарства та козівництва України. Сьогодні була організована робоча група по створенню канадсько-українського міжнародного центру генетики та селекції на базі Немішаєвського агротехнічного коледжу. Сподіваюся, що вже найближчим часом розпочнеться постачання генетичного матеріалу з Канади, та відбудуться перші навчально практичні заняття трансплантації ембріонів та осіменіння спермою баранів та цапів», — розповіла керівник сімейної козиної ферми «Татусеві Кізоньки» та заступник голови правління ГС «Вівчарство та Козівництво України» Наталія Якименко.
Крім того, вона зауважила, що сьогодні галузь Вівчарства та козівництва України гостро потребує кваліфікованих спеціалістів ветеринарів та зоотехніків саме у козівництві та вівчарстві через стрімке зростає поголів’я.
На її думку, створення такого центру дасть можливість якісно покращити національні показники в галузі ДРХ (дрібної рогатої худоби) та виходити на зовнішні ринки. Багаторічний досвід експертів практиків Канади, Австрії, Німеччини Франції та інших країн відкриє можливість молодим спеціалістам отримувати практичний досвід ще на фазі навчання.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |