Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Залежність українського тваринництва від імпорту племінних ресурсів набула загрозливого характеру: у молочному скотарстві вона складає понад 65%, у свинарстві – понад 40%.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
З урахуванням внутрішнього виробництва, імпорту й експорту в 2017 році в розрахунку на одного мешканця країни припало 0,8-0,9 кг індичатини, що приблизно відповідає середньому рівню її споживання у світі, проте значно менше за середньоєвропейський рівень.
Про це повідомляє agrotimes.net.
Загальні обсяги виробництва м’яса індиків в Україні оцінюється в 36-38 тис. тонн у живій масі або 25,2-26,6 тис. тонн у забійній.
Виробництво м’яса індиків в Україні, за попередніми даними, торік збільшилося щонайменше на 10%. Крім птахівницьких підприємств, досить значну кількість індичатини (3-5 тис. тонн) виробляють господарства населення.
На думку багатьох вітчизняних виробників, подальше збільшення виробництва не має сенсу, бо впирається в платоспроможний попит населення.
«Тільки за умови виходу на зовнішні ринки індичий бізнес у найближчій перспективі зможе розвиватися», — зауважують виробники.
У 2016 році було експортовано 200 тонн м’яса індиків, минулого року за попередніми даними — приблизно стільки ж. Експортні поставки здійснювалися до Молдови, Беніну, Конго, ОАЕ, Йорданії, Лівану, Гонконгу та Грузії.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |