Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

Виставки
Виставки

21-23 лютого 2017 року

ХХ міжрегіональна cпеціалізована виставка,
Україна, м.Вінниця, вул. Соборна,68

18-20 квітня 2018 р.

Україна, Київ,
Міжднародний Выставковий Центр (МВЦ) м.Київ, Броварськой пр-т, 15

11-13 вересня 2018 р.

Україна, Київ,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15
Новини
відомості про компанії, які виробляють м’ясні вироби, пропонують м’ясну сировину

З 1 січня 2018 року в Україні вступають в силу нові вимоги до виробів з какао та шоколаду.

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
31
20.12.2017р.
М'ясний імпорт-експорт

Експорт м’яса і м’ясопродуктів за три квартали поточного року становив 268 тис. т (+23% до 9 місяців 2016 р.), імпорт – 156 тис. т (+22%).

Частка м'яса птиці в експорті становила 79% (212 тис. т, що на 19% більше, ніж роком раніше). Експортовано 42 тис. т яловичини, що становить майже 20% вітчизняного її виробництва.

М'ясний імпорт переважно представлений свининою і курятиною. При цьому імпорт птиці (здебільшого з Польщі та Німеччини) за 9 місяців поточного року зріс на 38%, свинини – на 11%. Частка імпорту у внутрішньому продовольчому споживанні за зазначений період становила 10%.

Споживання м'яса на душу населення відстає від торішнього рівня на 0,4 кг і становило в січні-вересні 35,6 кг.

За підсумками I півріччя, натуральний обсяг експортних поставок свіжої яловичини становив 6,5 тис. т (з яких 6,4 тис. т − у Білорусь). Виторг від експорту цієї групи товарів – $17,2 млн. Ці дані наводить аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

Заморожену яловичину придбали іноземні покупці в обсязі 16,9 тис. т вартістю $47,3 млн. До ТОП експортерів належать такі компанії: «Агро-Продукт» (9,1% обсягу постачань у натуральному виразі), «Рачинм’ясо» (7,5%), «Лубним’ясо» (6,7%), «Зевс-Лтд» (4,5%), «Продкомпанія» (4,3%).

 Інвестиційна ніша українського агробізнесу

До $2 млрд потенційного виторгу від експорту яловичини нині втрачає Україна, не відгодовуючи молочних бичків до м'ясних кондицій для експорту м'яса в країни Близького Сходу, адже в нас – найдешевші у світі корми, а основні конкуренти перебувають за тисячі кілометрів далі від ринку збуту, ніж Україна. У департаменті технічного співробітництва ФАО кажуть, що фактично зараз експорт яловичини –це чи не найбільша і вільна інвестиційна ніша українського агробізнесу.

Під час «Ukrainian Beef Congress» усім охочим було надано детальні бізнес-плани й опис технології відгодівлі й переробки в комплекті дослідження світових ринків м'яса й м'ясопродуктів, а також допомога з експорту.

Міністерство аграрної політики й продовольства України підтримує подібні ініціативи. «Акцент на розвитку тваринництва, в тому числі програми державної підтримки, і наші конкурентні переваги дадуть відчутні результати в молочній і м'ясний галузях України. Розвиток виробництва яловичини сприятиме додатковим можливостям у суміжних секторах», – відзначила Ольга Трофімцова, заступник Мінагрополітики й продовольства з питань європейської інтеграції.

 РГ "Харчовик"

Теги та ключові фрази

Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.