Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

Виставки
Виставки

23 листопада 2017 року

ВЦ "КиївЕкспоПлаза",

23 листопада 2017 року

ВЦ "КиївЕкспоПлаза",

23-24 листопада 2017 року

ВЦ "КиївЕкспоПлаза",
Міжнародна виставка продовольчої продукції

21-23 лютого 2017 року

ХХ міжрегіональна cпеціалізована виставка,
Україна, м.Вінниця, вул. Соборна,68
Новини
відомості про компанії, які виробляють м’ясні вироби, пропонують м’ясну сировину

За другий місяць поточного маркетингового року українські виробники експортували 42,3 тис. т цукру, що в 2,5 разів більше ніж у вересні.

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
57
13.11.2017р.
Після періоду падіння український ринок ковбасних виробів показав зростання на 5,7%

Про це пише Pro-Consulting.

Так, найбільш популярними в українського споживача є варені ковбаси, сосиски і сардельки. Вони недорого коштують в порівнянні з іншими видами м'ясних виробів і добре підходять для повсякденного харчування. Ці переваги дозволили вареним ковбасним продуктам зайняти в 2016 році 64,1% ринку.

На другому місці по купівельним перевагам перебували напівкопчені м'ясні вироби з показником в 18,2% ринку, далі розташувалися дорожчі варено-копчені, сирокопчені та сиров'ялені вироби ― 8,9%.

Економічна криза не могла не позначитися і на ковбасному ринку. Адже він залежить від фінансового стану споживачів, а їхня купівельна спроможність пережила період різкого падіння. Через подорожчання всіх видів м'яса, виробники збільшують ціну кінцевого продукту, що змушує покупців купувати більше ковбаси з більш низької цінової категорії. Додатковий негативний вплив на ринок чинило зникнення з нього підприємств, які розташовувалися на непідконтрольній Україні території.

Разом з тим, відхід частини виробників дав шанс тим, які залишилися, на розширення виробництва, а при створенні нових підприємств ― можливість зайняти звільнену частку ринку. Статистика 2017 року подає привід для оптимізму. Ринок припинив зниження і за підсумками перших дев'яти місяців показав зростання в 5,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Це сталося в тому числі завдяки появі нових виробників, багато з яких працюють в сегменті «крафтової» ковбаси. Це невеликі сімейні підприємства, які виготовляють м'ясні вироби за традиційними народними рецептами. Вони використовують якісну сировину і натуральні інгредієнти, що дозволяє таким дрібним виробникам завоювати увагу українців, у яких ковбаса домашнього виробництва викликає більше довіри, ніж продукція великих промислових підприємств.

Можливо, ситуацію з довірою до ковбасних виробів виправить вступ в дію з серпня минулого року нових стандартів в галузі м'ясопереробки, гармонізованих з міжнародними нормами. Тепер, якщо вміст м'яса в ковбасі чи сосисках менше встановленої норми, виробник зобов'язаний маркувати такий виріб не як м'ясний, а як м'ясовмісний продукт. Це дозволить покупцям краще орієнтуватися в м'ясних відділах магазинів і усуне у виробників спокусу продавати під виглядом популярних ковбас продукти зі схожими назвами, але більш дешевим складом.

Джерело: Agravery.com

Теги та ключові фрази

Більше новин за тегами
  • ковбаса18
  • ковбасні вироби
  • м'ясопереробка


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.