Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
The contemporary market of oil-and-fat products (butter, spread, butter and cream-vegetable paste, margarine) is constantly developing and is very competitive. The manufacturers have to analyze the range of production all the time, improve its quality and consumer properties, and reduce its manufaсturing cost. To achieve the desired operational...
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
До 2009 року урожай винограду в Україні збільшувався завдяки сприятливому клімату. Темпи приросту виробництва в період з 2007 по 2009 роки становили 119,6%, 116,3% та 112% відповідно. Проте, в 2010 році показники врожайності різко знизилися ― падіння по відношенню до показників 2009 року склало 63,3%.
У наступні періоди ситуація в сегменті стабілізувалася. Станом на 2015 рік обсяги виробництва винограду в Україні склали 386,3 тис. тонн.Про це згідно з даними компанії Pro-Consulting пишеUBR.
Однак, незважаючи на те, що ємність ринку винограду в Україні сьогодні становить близько 450-500 тис. тонн, цього недостатньо для забезпечення норм споживання населення.
Так, кожен українець щороку повинен споживати 12 кг винограду, в той час як фактичний обсяг виробництва становить 1 кг на душу населення.
Іншими словами, нарощування обсягів вирощування столового винограду в Україні є одним з ключових напрямків на сьогодні. Найгостріше відчувається брак якісних фруктосховищ, які можуть забезпечити тривале зберігання стиглих ягід до моменту їх реалізації кінцевому споживачеві.
В Україні виноград найактивніше вирощується в Одеській області, на Закарпатті, в Херсоні, Миколаєві та частини Запорізької області. Загальна площа виноградників ― 41,8 тис. га.
Що ж стосується наявності обладнаних фруктосховищ, то в країні на сьогодні практично немає компаній, що спеціалізуються саме на зберіганні винограду. Як правило, в рамках одного фруктосховища може забезпечуватися зберігання різних видів фруктів.
У нинішніх економічних умовах доцільно створення сховища винограду місткістю 1 тис. тонн з регульованим газовим середовищем, що забезпечує якісне зберігання продукції.
Поява подібних компаній на ринку стане каталізатором виробництва конкурентної продукції ― винограду з покращеними споживчими характеристиками. Крім того, високий попит на площі для зберігання забезпечить підприємству стабільний дохід.
Сумарна вартість будівництва сховища винограду з позначеними вище характеристиками може становити близько $0,85-0,9 млн. Значна частина інвестицій (близько 70-75%) буде потрібна на закупівлю обладнання, будівельні роботи обійдуться в 5-7% від загальної суми вкладень. Інші витрати у вигляді закупівлі винограду складуть близько 20-22% інвестицій.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
02/06/2017
|
128
|