Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
За підсумками шести місяців 2019 року на зовнішні ринки поставлено 217 тонн української мороженої риби. Експорт продукції становить $573 тис.
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
На Львівщині у Стрийському районі фермерське господарство «Фаворит КІМ» та компанія «Добра корівка» завершили реконструкцію діючого корівника в с. Фалиш на 300 голів, а також будівництво нової козячої ферми у с. Угерсько на тисячу голів. У цьому ж селі збираються відкрити молокопереробний завод компанії «Добра корівка».
Про це пише Zaxid.net.
Представник групи компаній Юрій Швидченко повідомив, що у грудні 2015 року було імпортовано стадо племінних кіз альпійської породи із Франції із 365 голів.
Наразі активно ведеться племінна справа та ретельний догляд за тваринами. У кожну ферму завезені комунікації, підключені автоматичні поїлки з теплою водою, та все необхідне для комфортного життя. Спеціалісти ферми постійно працюють над розробкою раціону тварин, та співпрацюють в цих питаннях з колегами із Франції.
«Цього року на господарстві ми отримали перше "поповнення", а саме приплід від нашого стада. Це вже наші нові "українські французи". Козенят випоюємо молоком та переводимо в окремі ферми для подальшого росту», – зазначив він Швидченко
Тим часом директор компанії «Добра корівка» Олег Іваник повідомив, що будівництво сучасного молокопереробного заводу планується із використанням новітніх технологій та з дотриманням усіх норм відповідно до системи контролю за якістю харчової продукції (HASP), яка діє в Європейському Союзі.
«Це, без перебільшень, буде перший європейський молокопереробний сирзавод в Україні. Уже є підписані контракти щодо закупівлі сучасного голландського обладнання, що є важливим для отримання високоякісного продукту. На сьогодні, ми залучаємо найкращих технологів та спеціалістів із Нідерландів та Франції у освоєнні майстерності сироваріння. Всі отримані навички практикуємо та реалізуємо на міні-сироварні. Вже маємо перші "смачні" результати. На даному етапі, готуємо повний пакет документів, для початку будівництва», ― зазначив він.
Голова фермерського господарства та співзасновник групи компаній Назар Кміть повідомив, що основна ідея бізнесу ― виготовлення якісного, екологічного продукту з власної сировини.
«Плануємо виготовляти широкий спектр продукції, починаючи від молодих сирів, таких як фета, моцарела, адигейський, та завершуючи сиром пармезан, голандський, гауда та інші. Також цікавим є для нас виготовлення йогуртів, морозива з козячого молока, дитячого харчування, і технічні можливості купленого обладнання та проект заводу це передбачають», ― сказав Кміть.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
13/09/2019
|
93
|
13/09/2019
|
115
|