Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

Виставки
Виставки
ІнгтерАГРО

8-11 листопада 2016 р.

ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-б, м.Київ,

29 листопада - 1 грудня 2016 року

Київ, Україна,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15
Новини
Редакція готує до друку "Календар Харчовика'2017" - НАСТІННИЙ календар харчових виставок та інших галузевих заходів в Україні та за кордоном. Календар видаємо щорічно, починаючи з 2006 р....

Протягом січня-жовтня поточного року Україна експортувала 42,8 тис. тонн яєць в шкаралупі на суму 37,6 млн дол.

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
59
05.11.2016р.
Україна скоротила експорт яловичини та свинини

Українські експортери у січні-вересні 2016 року продали на зовнішніх ринках 27 тис. тонн яловичини, що на 29% менше, ніж за аналогічний період минулого року, а об’єм поставок свинини при цьому скоротився у 20 разів ― з 40 тис. тонн до 2 тис. тонн.

Про це повідомив аналітик FAO Андрій Панкратов, передає прес-служба UFEB.

Це відставання в експорті тваринницької продукції компенсується за рахунок зростання обсягів продажів за кордоном українського м’яса птиці. Так, у січні-вересні 2016 року експорт цієї продукції склав 180 тис. тонн, що на 26% перевищує аналогічний показник минулого року.

У той же час свинина знаходить вихід на зовнішні ринки у живому вигляді: якщо у 2015 році експорт живих свиней не відбувався, то за три квартали поточного року українські свинарі поставили за кордон 18 тис. голів середньою вагою 96 кг. Експорт живої великої рогатої худоби у січні-вересні 2016 року скоротився порівняно з аналогічним показником минулого року на 6% і склав 33 тис. голів середньою вагою 344 кг.

Сукупне виробництво продукції тваринництва та її імпорт вищі, ніж торік. За дев’ять місяців поточного року порівняно із січнем-вереснем 2015 виробництво яловичини зросло на 4% (до 170 тис. тонн), свинини ― скоротилося на 3% (до 476 тис. тонн), а м’яса птиці ― зросло на 3% (до 855 тис. тонн).

Разом з тим, імпорт яловичини виріс у 1,7 разів (до 1,7 тис. тонн), свинини ― скоротився на 23% (до 3,7 тис. тонн), а м’яса птиці ― збільшився в 1,5 разу (до 59 тис. тонн).

Аналітики FAO та ЄБРР відзначають, що на ринку м’яса, особливо яловичини і свинини, спостерігається профіцит продукції. Помітного зростання цін до кінця року очікувати не варто.

Крім того, у наступному році експерти очікують зниження поголів’я у свинарстві та скотарстві на 3-4%, що призведе до зниження виробництва м’яса, а також зростання споживчого попиту. Втім, на ринок м’яса будуть впливати також невизначені на сьогодні фактори, такі як режим оподаткування тваринництва, рівень мінімальної заробітної платні та епізоотична ситуація в країні, адже поряд з епідемією африканської чуми свиней Україні загрожує також небезпечна хвороба ВРХ ― нодулярний дерматит.

Джерело: Agravery.com

Теги та ключові фрази

Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.