Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

Виставки
Виставки

26-28 жовтня 2016 р.

«МВЦ» Броварський проспект 15, Київ, Україна ,
Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв

28 жовтня 2016 р.

V всеукраїнська практична конференція ,
Бізнес-Центр «Парус», м. Київ, м. Кловська, вул. Мечнікова, 2

01-03 листопада року

Виставка Ресторанно-готельного бізнесу,
м. Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)
ІнгтерАГРО

8-11 листопада 2016 р.

ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-б, м.Київ,

29 листопада - 1 грудня 2016 року

Київ, Україна,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15
Новини
13-15.09 у Києві відбудуться 4 галузеві виставки: "Inprodmash", "Upakovka, "Sweets Ukraine", "Bakery Ukraine". Редакція "Харчовика" також бере участь у цих заходах.

Редакція галузевих видань - «Харчовика», «Пекарні та кондитерської», «М’ясної індустрії» (ТОВ «ПРОМІНФО») запрошує Вас відвідати наш стенд No D 32 на Міжнародній виставці продуктів...

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
141
17.10.2016р.
Цьогоріч ціни на гранати стануть занадто високими

Поставки гранатів в країну скорочуються вже не перший рік: у 2013 завезли 17 тис. тонн, у 2014 — 10 тис. тонн, у 2015 — 8 тис. тонн. І за результатами цього року експерти прогнозують подальше погіршення показника.

Про це пише UBR.

«Навіть на такі популярні серед українців продукти як мандарин і апельсин попит впав на 30-40%. А на гранат і більше того. Він сильно подорожчав слідом за курсом валют. Значно менше стали завозити через падіння споживчого попиту», — зазначила експерт плодоовочевого ринку Східної Європи Тетяна Гетьман.

До 2013 року ціни на гранати не змінювалися практично протягом 5 років і були на рівні 18-24 грн/кг. У 2014, на піку продажів, вартість піднялася до 34-35 грн/кг, а в минулому році — до 40-44 грн/кг. І цьогоріч вартість буде точно не меншою: зараз вона коливається від 40 до 50 грн/кг.

Повідомляється, що практично 80% ринку в Україні займає турецька ягода. Також активно завозять продукт з Азербайджану і Єгипту. Дещо збити ціну в українських магазинах може допомогти ембарго на завезення товарів з Туреччини в РФ, але на сильне здешевлення сподівається не варто. Якщо з приходом зими заборона поставок в Росію продовжиться, Туреччина швидше за все переорієнтуються на азіатські ринки .

«Сезон поставок в Україну лише почався і зараз гранати найдорожчі. Поки ставимо високу ціну, але подивимося, що буде з попитом, все-таки він найбільше диктує цінову політику компаній. Також скоро почнуться поставки з Азербайджану, вони зазвичай дешевші турецьких. З Єгипту підуть вже після Нового року. Чим вище буде конкуренція, тим сильніше конкуренти будуть демпінгувати. Приблизно через місяць, коли ринок наповниться продуктом, можна буде точно говорити, як поводиться покупець і яку ставити ціну», — зазначили експерти компанії Avant-Garde.

«Що стосується сезонності поставок, то масово гранати починають імпортуватися з жовтня і до початку квітня. Основними країнами-постачальниками виступають Туреччина і Азербайджан. Найбільш низькі ціни на азербайджанську продукцію, і присутня вона на ринку з жовтня до початку січня», — зауважив керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорєв.

Джерело: Agravery.com

Теги та ключові фрази

Більше новин за тегами
  • гранат


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.