Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
8-11 листопада 2016 р.
ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-б, м.Київ,Сьогодні вартість кавової індустрії оцінюють в 19 млрд. доларів, а кожен день у світі випивають більше 2,25 млрд чашок кави. Однак результати недавнього дослідження «A Brewing Storm» свідчать про те,...
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Після того, як в продаж поступить перша партія цукру нового врожаю, його прогнозована вартість становитиме 14-15 грн/кг.
Про це повідомила керівник аналітичного відділу Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор» Руслана Бутило, пише «Бізнес».
«Суттєво вплинути на ціни внутрішнього ринку може відміна Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру", відтак держава не зможе втручатись у питання ціноутворення і лише попит буде формувати пропозицію. Такий механізм лише допоможе стабілізувати ситуацію та уникнути споживчої паніки», — зазначає аналітик.
Проте, за її словами, навіть за таких умов оптово-відпускна ціна все ж залишається низькою і межує з рівнем собівартості.
«Надлишок продукції змушує цукрові компанії активно шукати нові ринки збуту, відтак, перспективними для нас залишаються Грузія, Ізраїль, Азербайджан та країни Азії», — додає експерт.
«Наразі ми маємо ситуацію, коли Уряд регулює ціни на цукор, а ті гроші, що отримують заводи, не покривають їхніх витрат. Таке регулювання бурякоцукрової галузі є надмірним і не відповідає поточним ринковим умовам», — зазначає Бутило.
За її словами, виробникам потрібно нарощувати потужності, але допоки існує державне квотування — це не можливо.
Нагадаємо, раніше цукрові компанії не раз зверталися до Уряду щодо розгляду скасування цінового регулювання (законопроект № 4532 від 27.04.2016, внесений на розгляд до Верховної Ради Кабміном). Законопроект розроблений з метою скасування Закону України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру».
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |