Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
24 травня в Києві відбулася 17-я Всеукраїнська практична Майстер-зустріч ТОП-менеджерів логістики «Прорив в логістиці: досягнення максимальної
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Втрати доходів для сільгосппідприємств, які займаються вирощуванням овочів та фруктів можуть сягати 9-10% через законопроект «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні».
Про це повідомив завідувач відділу податково-бюджетної політики Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», к.е.н. Леонід Тулуш.
«Скасування спецрежиму ПДВ матиме різноспрямований вплив на окремих сільгосптоваровиробників — з огляду на вид та обсяги їх діяльності, а також приналежність до вертикально-інтегрованих структур», — зазначив він.
За його словами, для сільгосппідприємств, які займаються переважно виробництвом неекспортоорієнтованих видів рослинницької продукції — цукрових буряків, овочів, фруктів, ягід тощо — наслідки від скасування спецрежиму справляння ПДВ будуть більш відчутними і негативно позначаться на рівні їх доходів.
«Зазначена продукція характеризується, як правило, підвищеним рівнем доданої вартості, відповідно обсяги ПДВ-підтримки для її виробників є більш відчутними. За прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, втрати доходів для відповідних сільгосппідприємств можуть сягати 9-10%. Таким чином, втрата ПДВ-підтримки може обумовити збитковість виробництва окремих видів неекспортоорієнтованої рослинницької продукції, що може спричинити відмову від здійснення такої діяльності із подальшими загрозами для продовольчої безпеки країни», — підсумував Леонід Тулуш.
Нагадаємо, законопроект «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні», підготовлений Міністерством фінансів та опублікований на сайті відомства 30 листопада 2015 року Ним передбачено повне скасування спеціального режиму справляння податку на додану вартість із сільгосппідприємств, що функціонував у галузі з 1999 року.
Джерело: Agravery.com
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
02/06/2017
|
133
|