Чи берете Ви участь у галузевих виставках?
Україна може відповісти за "сирне" ембарго. Сьогодні в парламенті ухвалили відповідний законопроект, який внесли на розгляд ще навесні. У документі сказано: Україна може частково або...
Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...
Проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») продовжили ще на рік – до кінця 2013 року. Таке рішення прийняли донори проекту – уряд Королівства Данія. Нагадаємо, раніше планувалося, що проект працюватиме три роки – з 1 січня 2010 до 31 грудня 2012 року.
«Продовження роботи проекту на рік – це свідчення потрібності такої програми на теренах Львівщини та ефективності її впровадження, – зазначив керівник відділу фінансів та моніторингу проекту Григорій Федак. – На разі «Агро-Львів» затвердив 67 грантів для 43 агроформувань – це за два роки роботи. Окрім цього для учасників проекту проводились тренінги, навчання, майстер-класи та навчальні поїздки по Україні та за кордон. У наступні два роки проект продовжуватиме втілення своєї мети – збільшення продуктивності та прибутковості у сільськогосподарській та переробній сферах молочного та фруктово-овочевого секторів. Можливо, у подальшому в умовах проекту відбудуться певні зміни, про що ми повідомлятимемо всім зацікавленим особам».
Продовження проекту стало гарною новиною для фермерів та інших агропідприємців, котрі беруть у ньому участь, а також для тих, хто ще не має досвіду роботи з проектом. Для перших співпраця з «Агро-Львів» вже дає реальні результати, а завдяки продовженню з’явилася змога їх додатково поліпшити, для других – це можливіть розпочати роботу з проектом.
Довідково:
Проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів») складається з кількох компонентів:
• «Підтримка ланцюгів формування доданої вартості»: консультування з виробничих та маркетингових питань;
• «Грантовий фонд»: надання грантів сільськогосподарським виробникам та переробникам, які є учасниками обраних ланцюгів формування додаткової вартості;
• «Форум»: створення форуму усіх зацікавлених сторін у молочному та фруктово-овочевому секторах для обміну ідеями та інформацією, а також для сприяння внесенню змін у законодавчі та нормативні акти.
Джерело: Агро-Львів
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
28/02/2012
|
423
|