Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

Виставки
Виставки

11-13 вересня 2018 р.

Україна, Київ,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

11-13 вересня 2018 р.

Спеціалізована виставка хлібопекарської промисловості,
Київ, Міжнародний виставковий центр

11-13 вересня 2018 р.

Міжнародна спеціалізована виставка кондитерської промисловості,
Київ, МВЦ Броварський проспект,15

25-27 вересня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка ,
м.Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)

25-27 вересня 2018 року

Міжнародна Спеціалізована Виставка,
м.Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)

23-25 жовтня 2018 р.

«МВЦ» Броварський проспект 15, Київ, Україна ,
Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв
Новини
Сьогодні виробниками харчової промисловості пропонується широкий асортимент високоякісної продукції як для внутрішнього ринку, так і для експорту в зарубіжні країни. Один з інструментів...

Третього вересня до України з візитом прибула делегація інспекторів Королівства Саудівська Аравія з метою оцінки системи контролю за вирощуванням живої великої та дрібної рогатої худоби...

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
2139
18.05.2007р.
Землю краще не продавати, а здавати в оренду

На введенні тимчасового порядку проведення земельних аукціонів і конкурсів наполягає Державне агентство земельних ресурсів, що вже передало Кабінету Міністрові відповідний проект постанови. Пріоритетним для відомства на даний момент є також спрощення процедури відведення земельних ділянок.
Як заявив у ході "круглого стола" на тему "Муніципальний земельний ринок: як захистити права місцевих громад" перший заступник голови держагентства Юрій Алєксеєнко, створення дсконалого ринку земель в Україні можливо за допомогою визначення загальноприйнятих організаційних мір і механізмів проведення земельних торгів. Земельний кодекс, на його думку, визначить загальні вимоги для проведення земельних торгів, а також порядку підготовки земельних ділянок до аукціонів.
Ю. Алєксеєнко підкреслив, що у випадку прийняття розробленої постанови, для всіх регіонів України будуть створені єдині правила проведення земельних аукціонів і конкурсів, чого в цей час ні, оскільки кожний регіон на місцевому рівні визначає свої правила гри.
Також у ході круглого стола активно обговорювалося питання доцільності поповнення місцевих бюджетів винятково за допомогою продажу землі. На думку учасників заходу, непоганою альтернативою міг стати продаж прав довгострокової оренди, що відбувається в багатьох розвинених європейських країнах. Таким чином, право власності на землю зберігається за органами місцевого самоврядування.
Як відзначив президент асоціації "Земельний союз України" Андрій Кошиль, логічніше було б продавати право довгострокової оренди, ніж проводити аукціони. Тим більше, що поки не прийнято закон "Про вилучення й надання в постійне користування земельних ділянок для громадських потреб". "У принципі, при наявності механізму вилучення земельних ділянок і при тім, що в нас продається земля у власність, у цьому немає криміналу", - вважає А.Кошиль.
На його думку ставити аукціони вище всього іншого не треба, оскільки в кожному конкретному випадку є свої нюанси. "Не може школа або оздоровчий центр викуповувати землю по такій вартості, як під будівництво офісного або торгового центра. Тому потрібно здійснити детальне планування територій, і, коли буде зрозуміло, для чого буде використатися ця земельна ділянка в майбутньому, приймати відповідне рішення. Зокрема, для комерційного використання проводити аукціони, для некомерційного - проводити або конкурси, або виділяти землю безкоштовно.
На думку А.Кошиля, чітка політика в земельному питанні повинна бути вироблена на державному рівні. "Такого не повино бути, що в Києві вся земля продається через аукціони, а в якійсь іншій області продаються тільки права оренди на неї. Такий підхід веде в нікуди", - говорить він.
За даними Державного агентства земельних ресурсів України, за станом на початок 2007 року за увесь час земельної реформи було реалізовано 33093 земельних ділянки площею 17,5 тис. га. Державні й муніципальні бюджети одержали за них більше 3 млрд. При цьому стартова ціна ділянки, як правило, подвоювалася або потроювалася. А в окремих випадках вона зростала в 7-8 разів.

Інформація http://agroua.net/

Теги та ключові фрази
як вигідно здати землю в оренду в 2014 р., harchovyk com інформаційний портал харчової галузі, держземагенство офіційний сайт, дубас юрій романович, землю не продавати а здавати в оренду, не продавати а здавати в оренду, краще здавати в оренду, земля не продавати, компании росукринвест украина, мінеральні води
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.