Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
301 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Йогурт

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
27.02.2019р.

Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»

Президент України Петро Порошенко 4 січня підписав Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», який Верховна Рада ухвалила 6 грудня 2018 р. (законопроект №8450). Закон набирає чинності на наступний день після опублікування та впроваджується через 6 місяців після опублікування.

 
28.04.2017р.

Вибудувати цивілізовані стосунки товаровиробники - переробники -...

Щоб мати картину того, яким була, є і, можливо, буде українська молочна галузь, треба провести не одну розмову із її безпосередніми учасниками, почерпнути інформацію із багатьох джерел, в тому числі галузевих об’єднань, офіційної статистики тощо.

 
23.10.2014р.

На часі - питання чистоти

У вересні-жовтні цього року продовольча комісія Європейського Союзу дала загальну згоду на експорт вітчизняної молочної продукції. У компаній-виробників з’явилася можливість не тільки компенсувати втрати від кризи української економіки, але й значно підвищити свої прибутки за рахунок найбільшого в Світі ринку. Але станом на сьогодні, лише третина з майже трьох сотень молокопереробних заводів України випускає продукцію, що відповідає вимогам ЄС. Та і їм ще доведеться проходити тривалу верифікацію. Отже в нас є 5-10 місяців для підтягнення виробництва до міжнародних стандартів.

 
27.02.2019р.

Контролюємо якість молока

Молоко є цінним харчовим продуктом і сировиною для переробної галузі. З фізико-хімічної точки зору молоко - це полідисперсна суміш, в якій жир міститься в емульгованій формі, а білки - в колоїдно-дисперсному стані у водному розчині інших складників молока.

 
25.02.2019р.

Час «Ч»: три роки дедлайну для впровадження НАССР

20 вересня 2016 року набув чинності розділ VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Відповідно до цього закону всі оператори ринку харчових продуктів мають 3 роки, щоб впровадити систему керування безпекою харчових продуктів НАССР (аналіз ризиків і контролю критичних точок). Ця робота передбачає кілька етапів, залежно від виду діяльності та розміру підприємства. Перші два етапи стосуються великих підприємств.

 
10.05.2018р.

«Еко» – надійність і практичність!

Все, що ми залишимо після нас, перейде нашим нащадкам. ТзОВ «ЕКО-Львів» виступає за дотримання принципів збереження довкілля. Саме з турботою про навколишнє середовище у 2007 році наша компанія на власному підприємстві розпочала виробництво контейнерів для збору відходів

 
27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

 
27.12.2017р.

Різновиди стелажів та їх застосування

Ефективна робота складу суттєво залежить від зручного та правильного розподілу функціональних зон. У цьому випадку важливо чітко визначити зональність складського виробництва. Передбачивши оптимальну площу на розвантажувально-навантажувальні роботи, важливо залишити місце на переміщення техніки і робітників, адже від цього залежить ефективність товарообороту на складі.

 
23.10.2017р.

GRADION: професійна підлога для харчової промисловості

Використання якісного покриття на харчових підприємствах гарантує не тільки гарний їхній зовнішній вигляд, а й дотримання правил санітарії та гігієни та довгий термін експлуатації.

 
21.09.2017р.

Що слід враховувати, впроваджуючи НАССР на підприємстві

Прийнята редакція Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» приводить українське законодавство щодо харчових продуктів у відповідність до законодавства Європейського Союзу. Вже з вересня 2016 року всі оператори ринку харчових продуктів мають обов’язково впровадити на виробництві гігієнічні вимоги, так звані програми-передумови, а в подальшому – втілити процедури на принципах НАССР.

 
12.06.2017р.

Запорука успіху – якість товару

На сьогодні не менше 50 українських фірм продають колеса і ролики (колеса з кронштейнами), виготовлені із різних матеріалів та розмірів, які можна підібрати для спеціальних умов експлуатації.

 
16.05.2017р.

Навчання фахівців – з компанією «Стандарти Технології Розвиток»

Успішна діяльність підприємства залежить від належного контролю якості сировини, готової продукції та забезпечення висококваліфікованими спеціалістами.

 
04.05.2017р.

По шкідниках – із всіх «калібрів»

Боротьба зі шкідниками в харчовій галузі – потреба не лише санітарна, а й суто економічна: щорічно лише хлібних запасів вони знищують від 5 до 10%. Комплекс надійних профілактичних і засобів для боротьби зі шкідниками всіх видів пропонує компанія «PROPECS».

 
28.04.2017р.

Молочні ароматизатори «SYMRISE»

На вітчизняному молочному ринку вільних ніш майже не залишилося. Молокопереробним підприємствам треба думати про нові лінійки продуктів, нові їх властивості тощо. Тільки так можна витримати конкуренцію. Це, до речі, сьогодні загальносвітова тенденція. Використання ароматизаторів дозволяє розширити асортимент продукції без великих витрат і застосування нового обладнання. Головне – підібрати правильний склад ароматичних речовин у потрібних пропорціях, яке залежить від профілю готових виробів, умов їх виробництва й строків зберігання.

 
25.01.2017р.

Стильна етикетка – обличчя підприємства

Щоб правильно підібрати етикетку, необхідно заздалегідь знати, на який продукт її наноситимуть, за яких умов застосовуватимуть, а також багато інших нюансів. Врахуємо й те, що етикетка є своєрідним іміджем виробника, тобто повинна бути не лише ефектною і презентабельною, а й містити необхідну для споживача інформацію про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання.

 
26.11.2015р.

Комплексне зберігання м’ясної сировини

Назагал ринок холодильного обладнання зараз налічує десятки найменувань продукції – це морозильні ванни, холодильні шафи і камери, охолоджувані стелажі, холодильні вітрини, льодогенератори тощо. Основним завданням усіх цих установок є комплексне зберігання харчових продуктів. Особливо це важливо у м’ясній індустрії, оскільки продукти тваринного походження швидко псуються.

 
21.09.2015р.

«SALEX»: комплексне забезпечення лабораторії

Конкуренція серед учасників ринку, якість і безпечність продукції спонукають до того, що дедалі частіше виробники цікавляться лабораторними меблями, обладнанням, посудом. Наприклад, у стандартах GMP і ISO: 9001-2000 закладені правила належного контролю якості виробленої продукції, а також лабораторних досліджень на всіх етапах виробництва. Дотримання цих вимог можливе лише за наявності лабораторії контролю якості або випробувальної лабораторії. Важливим тут є не лише придбання сучасного обладнання, а й професійних лабораторних меблів.

 
26.06.2014р.

Заквашувальні культури для сирів Паста Філата

Сири Паста Філата (з чедеризацією і термомеханічною обробкою сирної маси) дуже популярні серед гурманів і затребувані в сучасній кулінарії. Досвідчені сировари знають, що важливою складовою в приготуванні якісного «витягнутого» сиру є використання відповідної закваски.

 
23.12.2010р.

«Обличчя» сиру

Упаковка для сиру не менш важлива складова, як інгредієнти. Саме упакування допомагає зберігати продукцію та захищає її від шкідливого зовнішнього впливу. Найпопулярнішим видом пакування для сирів є плівки та термоусадні пакети.

 
12.06.2007р.

Турботи молочарів: або, Чим і кого ми збираємося завалити в СОТ

Разом знайти шляхи вирішення основних проблем, які турбують молочників зібралися учасники 2-ої Всеукраїнської конференції „Молочний світ-2005”, яка відбувалася 1-2 листопада в рамках всеукраїнського форуму „Весь Світ Харчування 2005”. У роботі першої конференції минулого року брало участь понад 200 фахівців галузі, і саме тоді в Україну вперше навідався з візитом високий гість: президент Міжнародної молочної федерації Філіп Джакнік (Ячнік) (Франція).

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.