Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
301 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Закваски

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
28.04.2017р.

Вибудувати цивілізовані стосунки товаровиробники - переробники -...

Щоб мати картину того, яким була, є і, можливо, буде українська молочна галузь, треба провести не одну розмову із її безпосередніми учасниками, почерпнути інформацію із багатьох джерел, в тому числі галузевих об’єднань, офіційної статистики тощо.

 
01.04.2019р.

Клапанні станції ICF при будівництві холодильної установки

При проектуванні холодильних установок особливу увагу приділяють досягненню мінімальному усушуванню продукту і максимальної енергоефективності. Як холодоагент доцільно використовувати аміак, що забезпечує мінімальні витрати електроенергії на виробництво одиниці холоду.

 
01.03.2018р.

Насоси SEKO: рішення для дозування

Дозувальні насоси – обладнання універсальне і потрібне у багатьох сферах, у тому числі в харчовій галузі. Основною та специфічною їх характеристикою є введення визначеного об’єму рідини за певний проміжок часу в базовий продукт: питну воду, сироп, крем, патоку, молоко, вершки і т.д.

 
28.02.2018р.

ЕКСПРЕС-ТЕСТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ АНТИБІОТИКІВ В МОЛОЦІ

Експрес-тести розроблені для виявлення інгібіторів у коров'ячому, овечому та козиному молоці. Вони зручні та прості у використанні, забезпечують точні результати і мають достатню чутливість у визначенні залишків антибіотиків на рівні MRL та нижче.

 
25.01.2017р.

Стильна етикетка – обличчя підприємства

Щоб правильно підібрати етикетку, необхідно заздалегідь знати, на який продукт її наноситимуть, за яких умов застосовуватимуть, а також багато інших нюансів. Врахуємо й те, що етикетка є своєрідним іміджем виробника, тобто повинна бути не лише ефектною і презентабельною, а й містити необхідну для споживача інформацію про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання.

 
01.12.2015р.

Маркировка ПЭТ на высоких скоростях

1

На сегодняшний день с увеличением потребления товаров увеличиваются и объемы производств. Предприятия по производству товаров массового потребления сталкиваются с постоянным увеличением производственных мощностей и скоростью выпускаемой продукции. Главные технологи, инженеры, технические директора, специалисты по качеству сталкиваются с задачей маркировки продукции на высоких скоростях. Задача маркировки является одной из основных. В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» информация о продукции должна содержать: дату выпуска, срок годности, конечную дату потребления, номер партии и т.д.

 
26.11.2015р.

Комплексне зберігання м’ясної сировини

Назагал ринок холодильного обладнання зараз налічує десятки найменувань продукції – це морозильні ванни, холодильні шафи і камери, охолоджувані стелажі, холодильні вітрини, льодогенератори тощо. Основним завданням усіх цих установок є комплексне зберігання харчових продуктів. Особливо це важливо у м’ясній індустрії, оскільки продукти тваринного походження швидко псуються.

 
10.07.2014р.

Надої збереже пастеризатор

Усі добре знають, що молоко – це важливе джерело поживних речовин, вітамінів, мікро- і макроелементів. Однак цей продукт має властивість швидко псуватись. Як його правильно зберігати і переробляти? Таке питання нині особливо непокоїть фермерів, бо вирішення цієї проблеми дасть їм шанс бути не лише виробниками, а й продавцями молока, тобто сприятиме успішності бізнесу. Щоб збільшити тривалість зберігання молока, його треба охолоджувати або пастеризувати з використанням спеціальних пристроїв. Одним з них є міні-пастеризатор «FJ 15» австрійського виробника «Franz Janschitz GesmbH», який на вітчизняному ринку пропонує компанія «ЛКЛ-7».

 
16.03.2014р.

Міні-заводи для розвитку виробництва

Нині дедалі ширше практикують переробку сільськогосподарської продукції на міні-заводах. Розвиток малих м'ясопереробних виробництв вирішує кілька важливих проблем, зокрема, забезпечення сільського населення м'ясними продуктами і своєчасну переробка худоби вимушеного забою. Та й будівництво міні-заводів набагато дешевше, і ввести їх у експлуатацію можна швидше, ніж великі м'ясокомбінати. Такі зручні-міні заводи пропонує компанія «Лакта-Сервіс».

 
11.06.2013р.

Нова технологія розливу молока

Переваги запатентованої системи EFS® для розливу молочних продуктів компанії «AVE Technologies»

 
27.04.2012р.

Сировиробництво без відокремлення сироватки

На сьогодні актуальною проблемою вітчизняного ринку є дефіцит якісної молочної сировини. Частково вирішити цю проблему можна завдяки технології виробництва сирів та сирних продуктів без відокремлення сироватки. Передусім, йдеться про такі види сирів, як напівтвердих типу «Галицький», м’яких типу «Фета», м’яких з пліснявою типу «Камамбер».

 
23.12.2011р.

Згущене молоко належить робити…з молока. З якого?

У лютому наступного року молочноконсервний комбінат «Городокконсервмолоко» відзначатиме 55-річний ювілей. А ювілей – це нагода оглянутися на пройдений шлях, оцінити здобутки і визначити курс на майбутнє.

 
23.05.2011р.

Крокуємо у ногу з часом Міні-завод на фермі – актуальна ідея для...

Одна відома фірма-виробник взуття вирішила розшити свою діяльність і відправила двох працівників у відрядження на острів в Океанії для аналізу потенційного ринку збуту. Через два дні керівництво фірми отримує повідомлення від одного з працівників: «Нічого не вийде – тут ніхто не носить взуття». Ще через день прийшло повідомлення від другого працівника: «Величезні перспективи – ніхто не носить взуття!!!». Побачити нішу для розвитку нині є одним з основних завдань бізнесу і важливою запорукою його успіху. Такої ж думки дотримується керівник фермерського господарства «Агро Вікторія» Віктор Касперський. Господарство працює у Пустомитівському районі Львівської області і спеціалізується на виробництві коров’ячого та козячого молока.

 
15.03.2011р.

Виготовлення масла – це просто

Стародавні шумери маслоробку вважали священним предметом. Вершки і масло для шумерів відображали культ священної корови. Ще з часів шанування Богині-Матері маслоробка була символом створення світу.

 
15.03.2011р.

Міні-завод: ідея для бізнесу

Молочне виробництво – це така галузь харчової промисловості, де усі найвідоміші торгові марки входять у альянси чи корпорації, тобто є великими виробниками. Якщо ж говорити про локальний розвиток молочної промисловості, то нині популярним стає міні-виробництво при фермах.

 
15.03.2011р.

Що зроблено і які перспективи?

Минулий рік для молочної галузі був насиченим подіями. У першій його половині активно обговорювали значне підвищення цін на молочну сировину і продукцію, а у другій – нові податкові норми для молочників та санкції Антимонопольного комітету до молочних підприємств, які необґрунтовано підвищили ціни на свою продукцію.

 
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

 
23.09.2010р.

Закваски «Ceska-star» для м’якого сиру і сирного зерна

Закваски «Ceska-star» для м’якого сиру і сирного зерна є сильно концентрованими молочнокислими бактеріями, які розроблені з метою забезпечення різноманітних смаків, текстури і в’язкості. Компанія ЦСК розробила повний спектр виробничих заквасок і заквасок прямого внесення, які використовують у різних видах м’якого сиру і сирного зерна.

 
10.09.2010р.

Захист, безпека та доступність

Обробка дитячих продуктів має відбуватися з посиленою увагою до таких його аспектів, як сировина, технологія і упакування. Молочні продукти для дітей виготовляють зі сировини тільки екстра або вищого сорту, при цьому кількість бактерій не має перевищувати 300 тис. на см3 у вищому сорті або 100 тис. на см3 у молоці екстра-класу. Молоко на підприємствах мають перевіряти на вміст жиру і сторонніх домішок, а також проводити так звану алкогольну пробу.

 
29.06.2010р.

Технологія виробництва кисломолочних напоїв

До кисломолочних напоїв кисле молоко, кефір, кумис, ацидофільні напої, кисломолочні напої із солодовим екстрактом. Крім того, виробляють кисломолочні напої зі сколотин і молочної сироватки. Всі види кисломолочних напоїв виробляють шляхом сквашування підготовленої вихідної сировини заквасками визначених чистих культур. Отриманий згусток охолоджується, а для деяких продуктів він дозріває.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.