Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Борошно

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
02.09.2019р.

Модернізований склад примножує прибутки

На виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід» полтавська компанія «CМС» (Системи Модернізації Складів) робила презентацію на комплексній лінії підготовки овочів для подальшого використання чи зберігання – картоплі, цибулі, моркви, інших коренеплодів. Саме про неї докладно розповів менеджер із продажів фірми Дмитро Ковальчук.

 
01.04.2019р.

Клапанні станції ICF при будівництві холодильної установки

При проектуванні холодильних установок особливу увагу приділяють досягненню мінімальному усушуванню продукту і максимальної енергоефективності. Як холодоагент доцільно використовувати аміак, що забезпечує мінімальні витрати електроенергії на виробництво одиниці холоду.

 
01.06.2018р.

Надійні колеса для якісного перевезення від компанії «Фрегат»

Ніщо не вічне – це стосується й таких запасних частин для складської техніки, як колеса й ролики. Вплив коліс і роликів на роботу, надійність і вартість устаткування чи транспортного ланцюжка дуже великий, адже від них залежить функціонування всіх компонентів технологічного процесу на складі. Тому не заощаджуйте на якості! Такі колеса мають витримувати значні навантаження, надійно працювати та легко котитися по бетонній, наливній підлозі, плитковому або паркетному покриттю, не пошкоджуючи їх. Це дасть змогу чітко контролювати процес переміщення вантажів і зробить його ефективним

 
01.03.2018р.

Насоси SEKO: рішення для дозування

Дозувальні насоси – обладнання універсальне і потрібне у багатьох сферах, у тому числі в харчовій галузі. Основною та специфічною їх характеристикою є введення визначеного об’єму рідини за певний проміжок часу в базовий продукт: питну воду, сироп, крем, патоку, молоко, вершки і т.д.

 
31.10.2017р.

Комплексний підхід до будівництва й автоматизації

ТОВ "Інженерно-технічна компанія "Автоматик груп" – лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумській області, Україні та країнах СНД

 
06.04.2017р.

Мікроклімат виробництва і зберігання харчової продукції.

При охолоджуванні, зберіганні, обробці, визріванні та ферментації продуктів харчування перед виробниками стоїть завдання підтримувати вологість повітря при різних температурах – низьких (заморожування та зберігання), нульових (зберігання, ферментація, визрівання), середніх та значно вищих за кімнатні. Особливу увагу слід звернути на проблему висушування повітря охолоджувачами холодильних камер зберігання продукції.

 
07.03.2017р.

Фортифікація продуктів – соціально виправданий захід

Нині більшість продуктів харчування в результаті технологічної обробки втрачає корисні властивості. «Бідна» вітамінами й мікроелементами їжа, нераціональне харчування призводять до поширення різних захворювань, надлишкової ваги, зниження продуктивності праці тощо.

 
25.01.2017р.

Стильна етикетка – обличчя підприємства

Щоб правильно підібрати етикетку, необхідно заздалегідь знати, на який продукт її наноситимуть, за яких умов застосовуватимуть, а також багато інших нюансів. Врахуємо й те, що етикетка є своєрідним іміджем виробника, тобто повинна бути не лише ефектною і презентабельною, а й містити необхідну для споживача інформацію про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання.

 
15.04.2015р.

Хороша репутація сталевих стрічок

Суцільні й перфоровані стрічки на сьогодні – це ідеальне рішення для конвеєрного транспортування всіх видів хлібобулочної продукції. Тверда, зносостійка поверхня гарантує якість виробів і забезпечує пекарям надійну експлуатацію устаткування на багато років, протягом яких стрічка зберігає площинність і форму, що дає змогу досягти максимальної продуктивності.

 
23.10.2014р.

Кавовий інтерес…

Підвищена зацікавленість до кави – яскрава і дуже оптимістична тенденція сьогодення за якою спостерігають фахівці відділу продажу компанії «Технолог», аналізуючи статистику вхідних запитів і вже виконаних замовлень. Зважаючи на пожвавлення, які вже замовили у нас обладнання для кави, або провели експеримент з метою визначити якість і рівномірність обсмажування зерен, виникає відчуття, що українці стали справжніми каво манами, це вже доконаний факт. І будять нас вранці зовсім будильники, а мрія про чашці запашної кави.

 
29.06.2010р.

Сучасний спосіб поліпшення якості борошна на млинах

Основними напрямами розвитку борошномельної галузі є створення й впровадження технологій переробки зерна з подальшим одержанням, крім борошна, нової продукції, у тому числі композитних сумішей. Щоб задовольнити попит хлібопекарських та інших підприємств борошном високої й стабільної якості, під час перероблення зерна необхідно корегувати властивості майбутнього продукту. За кордоном до пшеничного борошна додають хлібопекарські поліпшувачі, зокрема ферментні препарати.

 
29.06.2010р.

Покращувачі та функції, які вони виконують

Забезпечення галузі високоякісним борошном з відповідним вмістом білка – це проблема не тільки в Україні, а й у світі. Технологічні заходи при переробці борошна з низькими хлібопекарськими властивостями, спрямовані на зниження вологості напівфабрикатів, зміну кислотного і температурного режимів тощо, призводять до зменшення виходу хліба, тобто до прямих втрат. Більш ефективним є застосування покращувачів борошна.

 
25.06.2010р.

Хліб без глютену: міф чи реальність

Продукти традиційної випічки базуються на багатьох складниках, що є алергенами, особливо вироби із пшеничного борошна. Це створює певні труднощі хлібопекарним підприємствам. Пекарні, що використовують продукти без клейковини та алергенів, зазвичай, повинні обирати серед великої кількості інгредієнтів саме ті, що допоможуть їм досягти того ж функціонального рівня, що і при звичних формулах. При безклейковинній випічці такі інгредієнти повинні замінити ті властивості, які надає випічці клейковина.

 
06.11.2007р.

Товар, який потрібен завжди, або Про третє покоління дріжджів «два в...

Добре випечений хліб можна визначити за його зовнішнім виглядом, м’якістю, смаком, запахом, вологістю, пористістю тощо. Якісний хліб повинен бути правильної форми, його скоринка без надривів і тріщин має щільно прилягати до м’якішу – добре пропеченого та еластичного, хліб не кришиться та не липне, є рівномірно пористим. Одним словом, він мусить бути смачним та доповнювати страву.

 
22.10.2007р.

„Ропаль” вилікує хліб від картопляної хвороби та гливкості

 Картопляна хвороба відома виробнику хліба та хлібобулочних виробів, бо призводить до значних втрат продукції, скорочення ринку збуту, зменшення споживачів продукції тощо. ТМ „Просто добрий хліб” пропонує ефективний засіб для боротьби з цією хворобою – „Ропаль”.

 
13.09.2007р.

Особливості випікання у міні-пекарні

Природно, що на ринку хлібобулочних та кондитерських виробів умови диктують великі хлібопекарні комбінати. Та все ж значний відсоток його займають малі пекарні чи цехи, де випікають смачний хліб, запашні булочки і солодке печиво. Особливо популярними нині є міні-пекарні, що працюють в мережі супермаркетів та інших торгових точок.

 
19.06.2007р.

Оздоровлення хлібом. Технологічні і споживчі властивості булочок із...

Останніми роками загострилася проблема «оздоровлення» харчових раціонів, тому з’явилися нові підходи до створення продуктів харчування з оздоровчим ефектом. Ринок так званих функціональних продуктів є одним з найважливіших і найбільших, тому й розвивається дуже динамічно. Це відкриває великі можливості у використанні функціональних добавок.

 
24.05.2007р.

Технологічні аспекти використання сухої пшеничної клейковини

Ні для кого не таємниця, що білок – будівельний матеріал для будь-якого людського організму. Його вміст та кількість визначає якість і цінність їжі. За кількістю білка на душу населення Міжнародна організація охорони здоров’я оцінює продовольчу забезпеченість населення продуктами харчування.

 
23.05.2007р.

Використання сироваткових протеїнових концентратів у виробництві...

Чудову можливість розширити асортимент хлібобулочних виробів дає застосування сироваткового протеїнового концентрату (СПК). Окрім того, СПК містить доволі багато кальцію та усі амінокислоти, необхідні людині. Варто зазначити, що дедалі більше покупців звертають увагу на опис продуктів на упаковці. Наявність сироватки у складі виробу вкаже на те, що в продукті використані корисні для здоров’я інгредієнти, і позитивно позначиться на споживацькому попиті.

 
18.05.2007р.

Ефективні покращувачі якості хлібобулочних виробів

Протягом останніх років на хлібопекарські підприємства надходить до 70% борошна із зниженим вмістом клейковини, за якістю слабкою або надмірно пружною чи короткорваною.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.