Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
302 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
21.01.2015р.

Обираємо аналоги для фільтрів

Донедавна українські підприємці після поломки або при плановому ремонті обладнання купували запчастини тільки там, де його придбали, – здебільшого невиправдано дорожче. Нині при збільшені кількості та якості пропозицій є змога використати аналоги так званих «оригінальних» запчастин, зокрема таких необхідних пристроїв, як фільтри. Як їх підібрати, щоб заощадити бюджет та не знизити при цьому потужність і якість роботи обладнання, ми запитали у Євгенія Сидоренка, представника компанії «Техно-Град».

 
09.09.2014р.

Основа коптіння – якісна тріска та надійне обладнання

Якісне копчення є одним із основних показників, що робить продукт конкурентоспроможним, адже формує аромат, смак і колір таких продуктів, як сиру, риби, ковбасних та інших м’ясних продуктів. Основною сировиною для копчення є тріска, використання якої можливе лише за допомогою димогенератора. Обладнання для коптіння й сировину пропонує компанія «Карпатія – Бук».

 
04.04.2014р.

Новые возможности вашего производства

Успешные игроки мясной индустрии постоянно наращивают конкурентное преимущество перед своими оппонентами. Один из способов вырваться вперед — внедрение или модернизация системы мониторинга, учета и контроля производственных циклов, которые позволяют ускорить процессы на производстве, увеличить рентабельность, снизить либо полностью исключить ошибки сотрудников, иметь полную и детализированную картину производства.

 
02.09.2011р.

«Базис»: автоматизація руху оборотної тари

Будь-яке підприємство, яке працює у м’ясопереробній галузі, стикається із проблемою транспортування оборотної тари виробництва. Транспортування тари за допомогою ручної праці створює багато незручностей, а в деяких випадках робить це завдання нездійсненним. Саме цю проблему з тарою вирішує для своїх клієнтів компанія «Базис».

 
06.05.2011р.

Український фермер – взірець досконалого господарювання?

Винесене у заголовок речення можна було б написати без знаків запитання у кінці якщо… Якщо б вітчизняні ферми були обладнані усім необхідним якісним сучасним устаткуванням. Якщо б продуктивність фермерських господарств була вищою середньоєвропейського показника. Якщо б на ринках, у магазинах та супермаркетах були продукти українського фермерства цілий рік. Якщо б вітчизняні фермери були впевнені, що їхні бізнес не просто прибутковий нині, а буде таким і завтра… І ще багато якщо…На разі ж маємо те, що маємо…

 
23.12.2010р.

Копчення м’ясних виробів

Технологи стверджують, що для копчення потрібна, насамперед, якісна сировина. Але і її можна зіпсувати, якщо коптити в не відповідних для цього умовах. Тож вибір обладнання для копчення – справа відповідальна й серйозна. Промислові коптильні апарати поділяють за принципом гарячого і холодного копчення У виробників попит мають коптильно-варильні камери, завдяки яким можна оптимально поєднувати способи копчення в одному апараті.

 
25.06.2010р.

Копчення продуктів рідким димом

У м’ясопереробній промисловості коптильне виробництво щодня зіштовхується із проблемами, пов’язаними з якістю продуктів, порушенням техніки безпеки і високих затрат на виробництво. Копчення з використанням натурального диму – досить нестійка технологія. Натуральний дим залежить від факторів, контроль над якими не під силу виробникам м’яса. Всі ці проблеми здатен вирішити сучасний метод копчення за допомогою рідкого диму, та його потрібно застосовувати зі знанням справи.

 
06.09.2007р.

Новація в сфері копчення

Незважаючи на прогрес у сфері технології копчення, є підприємства, що не мають у своєму розпорядженні достатньо коштів для відновлення технологічного парку, але при цьому потребують підвищувати якість роботи. Проблема фінансування актуальна для багатьох підприємств країни. Виробниче підприємство “Технолог” з Харкова пропонує свій варіант вирішення проблеми.

 
18.07.2007р.

Тайм-аут для п’яти національних стандартів або чи буде ковбаса з...

З 1 січня 2008 року чинними стають нові ДСТУ на м’ясо-ковбасні вироби. Зазначимо, що введення в дію нових стандартів відкладалося двічі. Останній раз Держспоживстандартом України видано наказ №367 від 25 грудня 2006 року «Про внесення змін до Держспоживстандарту та запровадження перехідного періоду дії нормативних документів».

 
20.06.2007р.

Глутамат натрію з позиції якості

Разом з продуктом, який містить менше ніж 99% глутамату натрію, споживач купує токсичні домішки, кількість яких може сягати 20%!

 
25.05.2007р.

Методи дефростації м’ясної сировини

Відома і запатентована у всьому світі технологія дефростації м’ясної сировини без втрат, схоже, зацікавила й українських м’ясників. З проханням розповісти про неї докладніше ми звернулися до Віктора Дмитренка, директора ТОВ „Технопродсервіс”.

 
25.05.2007р.

Розробка фосфатних сумішей для ковбас

Забезпечення високої якості продуктів харчування – пріоритетне завдання для всіх галузей харчової промисловості. Особливої актуальності вона набуває в наш час, коли конкурентоспроможність продукції стає головною метою виробників.

 
24.05.2007р.

Через стандарти до успіху: про перспективи серії ISOв Україні

Події останніх місяців ще раз переконливо довели, що без приведення теорії і практики виробництва харчових продуктів, зокрема, м'яса та м'ясопродуктів, у відповідність до встановлених у цивілізованому світі норм і правил, успіхів в умовах ринкової економіки Україні не досягти. А тим більше - не вижити.

 
24.05.2007р.

Технологічні аспекти використання сухої пшеничної клейковини

Ні для кого не таємниця, що білок – будівельний матеріал для будь-якого людського організму. Його вміст та кількість визначає якість і цінність їжі. За кількістю білка на душу населення Міжнародна організація охорони здоров’я оцінює продовольчу забезпеченість населення продуктами харчування.

 
21.05.2007р.

Деякі аспекти формування структури ковбасних виробів

Від структури ковбасного фаршу великою мірою залежать функціонально-технологічні якості готових виробів: консистенція, вихід, сенсорне сприйняття.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.