Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
302 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Рис

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Виставки
Виставки

18-19 лютого 2020 р.

,
зал №9, МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15

17-19 березня 2020 року

Україна, Київcька обл.,
Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза": вул. Амстердамська, 1, Березівка, Київcька обл.

19-21 лютого 2020 року

ХXII міжрегіональна cпеціалізована виставка,
Україна, м.Вінниця, вул. Соборна,68

14 - 16 квітня 2020 р

Україна, Київ,
Міжднародний Выставковий Центр (МВЦ) м.Київ, Броварськой пр-т, 15

08-10 вересня 2020 р.

Україна, Київ,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

08-10 вересня 2020 р.

Міжнародна спеціалізована виставка кондитерської промисловості,
Київ, МВЦ Броварський проспект,15

08-10 вересня 2020 р.

Спеціалізована виставка хлібопекарської промисловості,
Київ, Міжнародний виставковий центр
 
Пошук
Пошук
10.04.2018р.

Українські сири з грузинським «характером»

Грузинський сир сулугуні давно облюбували українці, передусім за його чудовий смак та універсальність. Помірна солоність цього сиру та приємний кисломолочний аромат ідеально доповнює різноманітні страви. В інтерв’ю газеті «Харчовик» один із власників сироварні «Іберія» (м. Хмельницьк) Віктор Горобець розповів, як це виробляти нетрадиційні для українців грузинський сулугуні

 
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

 
27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

 
05.03.2018р.

На ринку крафтових сиров’ялених ковбас

Зараз дуже модним і популярним стає крафтове виробництво. Донедавна цей термін використовували при виробництві пива, тобто цим прикметником описували маленьке виробництво, яке використовує традиційні методи та відбірну сировину для виробництва ремісничого продукту. Нещодавно це поняття почали застосовувати і для виробництва ковбас. Популярність крафтових ковбас зростає, покупці стверджують, що ці вироби вирізняються цікавим смаком, використанням натуральних спецій, а відтак клієнти готові платити за якість.

 
01.03.2018р.

Новий підхід до роботи з ароматикою

Фірма «Самшит» вже 15 років представляє на українському ринку ароматику німецького виробника – Symrise. Досвід плідної роботи з вітчизняними підприємствами спонукав до відкриття навесні 2017 року аплікаційного майданчика, головним завданням якого стали апробація та адаптація ароматизаторів Symrise для потреб клієнтів та ринку загалом.

 
01.03.2018р.

Насоси SEKO: рішення для дозування

Дозувальні насоси – обладнання універсальне і потрібне у багатьох сферах, у тому числі в харчовій галузі. Основною та специфічною їх характеристикою є введення визначеного об’єму рідини за певний проміжок часу в базовий продукт: питну воду, сироп, крем, патоку, молоко, вершки і т.д.

 
01.03.2018р.

Виробництво ковбас з м’яса птиці й ММО: підбір інгредієнтів

Останніми роками одним із напрямів раціонального використання сировини є заміна структурного складу ресурсів  більшого використання м’яса птиці. Адже саме птахівництво тепер розвивається швидкими темпами. Власники, які мають забійні цехи птиці, мають проблеми з подальшою переробкою неліквідних компонентів, таких як різні типи жирів, шкіра птиці тощо. В чистому вигляді їх не використовують, оскільки вони мають специфічний смак та запах, які при виробництві можуть перейти до готового продукту, що, звісно, неприпустимо. Але якщо з цих компонентів правильно приготувати білково-жирову емульсію (БЖЕ), позбавивши цю суміш неприємного смаку і запаху, то з неї можна виробляти широкий асортимент ковбас з прийнятною ціною

 
28.02.2018р.

Латвійські інвестиції у вітчизняне хлібопечення

Важливу роль для розвитку українського харчового бізнесу відіграють іноземні івестиції. Позитивним тут є те, що закордонні компанії вкладають гроші у вітчизняне хлібопечення. Останній десяток років такого не спостерігалося. На сьогодні вдалим прикладом є інвестування латвійських підприємців у будівництво заводу «Рижський Хліб» на Чернігівщині. У проект було інвестовано понад €2 млн, у пекарні працює більше 60 осіб і у планах підприємства виробляти близько 5 т продукції за зміну.

 
28.02.2018р.

ЕКСПРЕС-ТЕСТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ АНТИБІОТИКІВ В МОЛОЦІ

Експрес-тести розроблені для виявлення інгібіторів у коров'ячому, овечому та козиному молоці. Вони зручні та прості у використанні, забезпечують точні результати і мають достатню чутливість у визначенні залишків антибіотиків на рівні MRL та нижче.

 
12.02.2018р.

«Egh ingredients»: якість і безпеку гарантовано!

Сучасні технології та обладнання, високоякісна сировина рослинного походження, постійний контроль технологічних процесів дають змогу вітчизняному виробнику допоміжних речовин ТОВ НВП «Електрогазохім» («Egh ingredients») випускати продукцію, яка за показниками якості гідно конкурує з імпортними аналогами, і успішно реалізувати в Україні та за її кордоном.

 
08.02.2018р.

Професійні санітарно-гігієнічні заходи, запорука відсутності...

На сьогодні в 2018 році, епізоотія інфекційних хвороб в Україні перевищує звичайний рівень захворюваності. Серед найпоширеніших видів хвороб найбільш небезпечними є: туберкульоз, лейкоз, брузельоз, лептоспіроз, сальмонельоз, сибірка, сказ, трихінельоз та інші. Шкідливі види гризунів та деякі види комах є активними переносниками таких небезпечних хвороб. Тому, для забезпечення належного санітарно – гігієнічного стану та мінімізації спалахів інфекцій в нашій країні, необхідним є забезпечення належного контролю у сфері дезінфекційних робіт.

 
07.02.2018р.

Новинка від лідера ринку термозбіжних машин італійської компанії SmiPack

Зростаючі потреби ринку та необхідність постійного вдосконалення своєї продукції змушує вироб-ників постійно оновлювати асортимент своєї продукції. Це виражається в розширенні функціона-льності, оновленому дизайні та представлені нового асортиментного ряду. До свого 20-річчя, яке SmiPack відсвяткувала у минулому році, компанія виконала всі три пункти.

 
27.12.2017р.

Різновиди стелажів та їх застосування

Ефективна робота складу суттєво залежить від зручного та правильного розподілу функціональних зон. У цьому випадку важливо чітко визначити зональність складського виробництва. Передбачивши оптимальну площу на розвантажувально-навантажувальні роботи, важливо залишити місце на переміщення техніки і робітників, адже від цього залежить ефективність товарообороту на складі.

 
27.12.2017р.

Із ароматами «Самшит» у 2018 рік

Успішність процесу ароматизації готового продукту великою значною мірою залежить від технолога на виробництві. Ароматизатор – це хімічна формула, створена в лабораторних умовах, спираючись на бачення флейворіста. До кожного виду продукції аромати підбирають тривалий час. Коли роботу завершено, закінчується й творчість. Далі справа за дотриманням технологічних вимог на виробництві.

 
27.12.2017р.

Дефекти і хвороби хліба: причини крихкості та методи її усунення

Зазвичай дефекти в хлібобулочних виробах утворюються внаслідок незадовільної якості сировини, порушення технологічного процесу, режиму транспортування, зберігання і реалізації. Причиною появи різних хвороб є розвиток мікроорганізмів. До найпоширеніших дефектів належать: бліде забарвлення скоринки, темна скоринка, не пропечені боки, неправильна форма, розпливчастість подового хліба, тріщини скоринки, липкість м'якуша, понижена або нерівномірна пористість, порожнина в м'якуші, що має поперечний розмір більше 3 см, сторонній присмак, черствіння та крихкість хліба тощо.

 
07.12.2017р.

Технології забою та первинної м’ясопереробки «BANSS»

Поступова інтеграція вітчизняних підприємств в систему світової торгівлі спричиняє необхідність модернізувати виробництво і впроваджувати інноваційні технології. При цьому більшість нових проектів передбачають будівництво великих тваринницьких комплексів із повним циклом виробництва, в тому числі з первинною переробкою худоби. Тому перед інвесторами постає питання технічного оснащення споруджуваних комплексів, а отже, вибір надійного і якісного обладнання для забою і переробки худоби. Адже від технічних можливостей переробних машин великою мірою залежить і якість виробленої м'ясної сировини.

 
09.11.2017р.

Моніторинг гігієни виробництва за допомогою Люмінометра PD 30

Погодьтеся, запобігти проблемі легше, ніж боротися з її наслідками. В умовах підприємства з виробництва харчових продуктів та напоїв особливо важливе питання – безпека готової продукції. Запорукою цієї безпеки є ступінь мікробіологічної чистоти виробництва.

 
09.11.2017р.

Концентрат сивороткового білка – для здорового харчування і не тільки

Концентрат сивороткових білків сухий КСБ-УФ-65 (КСБ) розроблений і випускається одним із лідерів ринку молочних продуктів України – компанією ТОВ «ТЕХМОЛПРОМ». Виробничі потужності компанії зосереджені м. Гадячі (Полтавська обл.). Потужності підприємства дають змогу переробляти близько 1500 т молока на день. ТОВ «ТЕХМОЛПРОМ» – це виробник і постачальник товарів, якість яких гарантує сертифікати ISO 9001-2009, HACCP, HALAL.

 
31.10.2017р.

Комплексний підхід до будівництва й автоматизації

ТОВ "Інженерно-технічна компанія "Автоматик груп" – лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумській області, Україні та країнах СНД

 
30.10.2017р.

«Самшит ЛТД»: завжди на крок попереду

На просте запитання про те, чому не можна замість ароматичних добавок використовувати натуральні фрукти чи овочі, є теж проста відповідь: висока температура під час пастеризації, консервації чи ки позбавляє продукт його характерних якостей. Цю проблему вирішують харчові ароматизатори. Вони насичують продукти натуральним смаком і ароматом, втраченим при переробці. Їх завдання – підкреслити індивідуальність продукту, зробити його пізнаваним. У цьому контексті актуальність використання ароматизаторів у продуктах харчування – очевидна.

 
 






Останні новини
Останні новини
Небезпека із Заходу: чи варто Україні боятись спалахів пташиного грипу в Польщі?
31.01.2020р.

З 31 грудня 2019 року і дотепер у Польщі зафіксовано...

80 пасік в Україні зараз проходить процес органічної сертифікації
31.01.2020р.

Мед та продукти бджільництва можуть реалізовуватися...

В Stylus назвали ТОП-10 блендеров марки Braun
29.01.2020р.

Мелкая бытовая техника Braun давно зарекомендовала...

Білорусь заборонила імпорт птиці з України
28.01.2020р.

Білорусь обмежила поставки птиці з окремих регіонів...

 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.