Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4755
24.05.2007р. |
«Матімекс» підкоряє східні ворота світу

Провідні спеціалісти м’ясопереробних підприємств уже традиційно щороку відвідують австрійське місто Леондинг, де компанія з виробництва спецій і добавок «Альмі» проводить на своїй базі практичні семінари. Цього року семінар теж відбувся, але вже не в Австрії, а в Китаї, – на найбільшому м’ясопереробному комбінаті у світі.

Вже понад десять років компанія ЗАТ «Матімекс-Україна» представляє на вітчизняному ринку весь комплекс послуг із забезпечення технологічної підтримки у застосуванні спецій і добавок, продажу, налагодження й монтажу устаткування для м’ясопереробних підприємств. У рамках цієї діяльності щороку проводяться семінари для провідних спеціалістів м’ясопереробних підприємств. Досі вони відбувалися в австрійському місті Леондинг, на території виробничого комплексу компанії з виробництва спецій і добавок «Альмі», офіційним представником яких в Україні є ЗАТ «Матімекс-Україна».

Виробничі потужності «Альмі» розширюються щороку. Тому разом з керівництвом австрійської компанії MATIMEX було вирішено відвідати перспективну країну Китай, де розташований найбільший у світі м'ясокомбінат, і провести там семінар. У ньому взяли участь, окрім України, представники Австрії, Росії, Литви й Казахстану. Всього – 70 осіб.

Китай зустрів нас справжнім теплим літом. Вранці, коли ми вийшли з аеропорту, на нас уже чекав комфортабельний автобус, на якому й розпочалася подорож по Китаю. Його столиця – Пекін, історія якого складає понад 3000 років, а населення нині – 13 млн. осіб, вражала масштабами. Перед очима вимальовувалася картина із гігантських розв'язок, високих будинків зі скла й бетону, парків. Нові 25-50 поверхові будинки створювали враження хмарочосів. Готель, побудований у стародавньому китайському стилі, де ми поселилися, зустрів нас величезним плакатом: «Ласкаво просимо делегацію MATIMEX у Китай».

Програма семінару видалась досить насиченою. Для того, щоб відвідати два м’ясопереробних підприємства на території Китаю, нам потрібно було здійснити тривалий переліт до Пекіна і три перельоти усередині країни. А оскільки більшість делегатів відвідали цю країну вперше, програма передбачала не лише ділову, а й культурну частину, у тому числі відвідування символу Китаю – Великої китайської стіни.

Перший день проминув доволі швидко. Його кульмінацією стала чайна церемонія та розслаблюючий масаж ступнів. Це було доброю підготовкою до насиченого наступного робочого дня.

Зранку у конференц-залі готелю відбулася теоретична частина семінару. Презентацією фірми й доповіддю про нові напрямки в розвитку м'ясної промисловості Європи й компанії «Альмі» розпочався виступ провідного спеціаліста «Альмі» Тіно Десу. Він розповів про проект нового заводу «Альмі», який вводиться в експлуатацію у липні 2006 року. Кошторис на будівництво цього заводу – понад 25 млн. євро, а потужність планується у 4 рази більша, ніж вже існуючі. Це підприємство оснастять найсучаснішим устаткуванням, новим експериментальним виробництвом і лабораторією.

«Нові вимоги до м’ясопереробки» – тема наступного етапу семінару, який провів доктор Зиги Пехьтрагера з Інституту маркетингу й інновацій університету агрокультур у м. Відень. Він ознайомив учасників з якістю продуктів, системою НАССР, ISO 9001, зворотним зв'язком, менеджментом у сфері якості.

Згодом головний технолог ЗАТ «Матiмекс-Украiна» Михайло Соломчук презентував м'ясні продукти, виготовлені з новими добавками «Альмі». Презентація відбувалася одночасно з дегустацією зразків готової продукції й обговоренням рецептур і продуктів. На дегустації були представлені продукти з новими пряно-ароматичними сумішами для всіх груп м'ясних продуктів починаючи з варених ковбас і закінчуючи сирокопченими ковбасами й зельцами. Привернули увагу учасників такі добавки:

·                    емульгатори „Вюрстенпраль” і „Варм” – спеціальні препарати для запобігання зморщування сосисок і додання їм специфічного «хрускоту»;

·                    „Альмі флаурбустер” – препарат для ароматизації продуктів (замінник глутамату натрію рослинного походження);

·                     смакові пряно-ароматичні суміші для варених, напівкопчених ковбас, салямі („Подвавельська макскомбі”, „Екстравурст ЄС комбі”, „Дауервурст комбі”, „Кохсалямі комбі компакт пфефер”, „Аромат рому”, „Біршинкен комбі”, „Кохсаламі ламанч”, „Лінцер спеціаль дроб”);

·                    нові шприцьовані розсоли для делікатесів і шинок („Альмі дельта 50 АТ”, „Альмі дельта 50 УК”, „Альмі дельта 100”, „Шинкен комбі Вальнус” (з ароматом волоського горіха);

·                    смакові суміші для зельців і кров'яних ковбас („Цунгенберлінер”, „Декор № 33”, „Пресвурст Тоскана”, „Дікблутпульфер” (замінник крові);

·                    нові рідкі маринади з різними смаковими властивостями (10 видів); засоби для поліпшення смаку й кольору делікатесів (Шинкен «Карамель», Шинкен «Магоні», «Блек Джек», „Дебрецинська 02”, „Шинкенголд”);

·                    захисні препарати від цвілі для сирокопчених ковбас („Сирна таухмасса”, „Вурсттаухмасса ТМ 10022”).

Після технологічної частини, технічний директор Валерій Чернокозинський презентував нові машини запропоновані фірмою «MATIMEКС». Він ознайомив учасників семінару з новинками «монстрів» на ринку устаткування для м’ясопереробки виробництва Handtmann, Laska, Poly-Clip, Inotec та інших фірм цієї галузі.

Підсумував семінар генеральний директор ЗАТ «Матiмекс-Україна» Іван Грод, подякувавши присутнім за участь й вручивши їм пам'ятні дипломи.

Завершенням дня була прогулянка по алеях Літнього імператорського парку й переліт до міста Ченчжоу.

Нове місто – новий сучасний готель, на якому вже знайомий плакат: «Ласкаво просимо делегацію MATIMEX». До приїзду нашої численної делегації це місто не часто бачило туристів, тому ми мимоволі ловили на собі зацікавлені погляди місцевих мешканців.

Зранку ми вирушили на м'ясокомбінат Shuanhui, що належить корпорації Shineway Groupта є найбільшим м’ясопереробним підприємством у світі. Незважаючи на те, що це один з 19 підрозділів корпорації, що випускає 2000 т ковбасних виробів на добу, його масштаби вражаючі. Нашій делегації продемонстрували повний цикл виробництва продукції: від забійного цеху до упакування готового продукту. Вразила учасників ідеальна чистота територій та дезінфекція устаткування у забійному цеху, що проводиться після проведення технологічних операцій з кожною тушею. Візит закінчився прес-конференцією з керівництвом компанії в затишному ресторані.

Дорогою до готелю ми здійснили оглядову екскурсію по місту. Зрозуміло, оглянули лише невелику частину Ченчжоу, але те, що довелось побачити, справило незабутнє враження. Місто розбудовується дуже активно, прокладаються нові дороги й мости, мікрорайони, й все це прикрашено квітучими клумбами і зеленими деревами. А перед від'їздом до аеропорту ми стали свідками справжнього китайського весілля, яке молодята святкували в готелі. Видовище – незабутнє!

Зранку нас уже зустрічала перлина біля Жовтого моря – місто Циндао. Подібний плакат «Ласкаво просимо делегацію MATIMEX». Та й тутешній м’ясопереробний завод „Concini” - один з найбільших в країні – теж вразив нас виробничими потужностями. Тут ми взяли участь у прес-конференції, яку провели керівники підприємства, оглянули виробництво, продегустували продукцію, що випускається. Усе було настільки цікаво, що не хотілось залишати це чудове місто, але зранку нас чекав переліт до Пекіна, а звідти – додому.

Віддаючи належне організаторам, слід відзначити високий рівень і професійний підхід до проведення заходу. Культурно-розважальна програма була організована з урахуванням інтересів кожного з гостей.

Київ нас зустрів привітним сонцем. Один день на відпочинок і знову трудові будні – настав час застосовувати отриманий досвід!

Олена Демуш

Теги та ключові фрази
матімекс австрія, 50поверхові будинки в Україні, лінцер спеціаль, ласкаво просимо фото на браму, малюнок ласкаво просимо на весілля, матимекс украина семинар, ласкаво просимо+на+весілля+плакат, Фотки ласкаво просимо на браму, фото весильне ласкаво просимо на браму, альмі австрія матімекс


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.