Цього разу тема конференції «Просування продукту в...
Українським фермерам необхідно робити кроки в...
У 2019 році на ринок ЄС Україна експортувала половину...
19 листопада у Львові вітчизняна компанії...
Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Правильно організований склад не тільки зберігає корисні властивості продуктів, а й заощаджує ресурси: час, площу, працезатрати, а отже, і гроші. На конкурентному ринку – в хлібопекарському, кондитерському, борошномельному та інших виробництвах – комплексні рішення для безтарного зберігання борошна (БЗБ) надають суттєві переваги. Особливо це доцільно на великих підприємствах, оскільки у значних об’ємах тарне зберігання буде неефективним. Менші виробництва теж можуть заощадити засоби, якщо впровадять технології БЗБ.
Переваги безтарного зберігання і транспортування борошна:
1) весь процес механізований;
2) можлива автоматизація складів БЗБ;
3) економія на тарі (мішках) та площі; економія електроенергії;
4) зменшуються втрати борошна;
5) борошно аерується, поліпшується його якість;
6) поліпшується санітарний стан виробництва.
Автоматизація процесу - головний стимул, щоб підприємства впроваджували систему керування складів безтарного зберігання борошна. Вона дасть змогу вмикати й зупиняти устаткування, відповідає за черговість дії машин і дотримання рецептури, відстежує поточну ситуацію на лінії, запобігає аварійним ситуаціям.
Компанія «Асвік Центр» пропонує підприємствам харчової й переробної промисловості комплексне, на рівні сучасних вимог, рішення для організації систем безтарного зберігання борошна. Модернізація чи автоматизація комплексу передбачає технологічні процеси зберігання, просівання, транспортування, дозування сипких і рідких продуктів. Багаторічний досвід роботи на ринку дає нам змогу запропонувати такі послуги:
- автоматизацію складів безтарного зберігання борошна;
- модернізацію систем керування транспортуванням сипких продуктів;
- виробництво, модернізацію дозаторів, монтаж і налагодження вагового обладнання;
- вагове дозування сипких і рідких компонентів, а також їх облік на підприємствах;
- вагове рецептурне змішування борошна й інших компонентів при безперервному тістоприготуванні для ліній з виготовлення різних сортів хлібобулочних виробів;
- автоматизацію технологічних процесів обробки сипких продуктів і рідких інгредієнтів;
- монтаж, налагодження і введення в експлуатацію комплексів для зберігання, транспортування, дозування і змішування сипких продуктів;
- сертифікація в органах Укрметртестстандарту;
- навчання персоналу, гарантійне та сервісне обслуговування.
Розглянемо звичні етапи створення складу БЗБ. Як приклад, замовником може бути підприємство, яке випікає близько 20-30 та більше тонн продукції на добу. Щоб працівники вручну не носили мішки із борошном, не висипали у борошнопросіювач, не зважували і не додавали у ємності для змішування, що вимагає багато часу і великих трудозатрат, ми радимо придбати силоси для зберігання борошна. Силос можна встановити на тензометричні опори і обладнати їх датчиками рівня, а також фільтром для видалення повітря при заповненні. Кількість і місткість силосів розраховують залежно від використання борошна за сортами з урахуванням нормативів запасу, одноразового надходження борошна з автоборошновоза й системи обліку.
Системою транспортування – ще однією важливою складовою БЗБ – керують автоматично, за її допомогою можна раціонально використовувати складські площі.
Система транспортування борошна може бути аерозольною, механічною або змішаною, вибір обумовлений конкретними умовами й бюджетом.
Наступний етап підготовки борошна до виробництва – дозування. Дозатори вагові, автоматичні, для сипких компонентів, що випускає наше підприємство, забезпечать точне зважування і дозування і при цьому дуже зручні в експлуатації. Варто сказати і про те, що всі наші системи дозування можна використовувати як самостійно, так і в технологічних ліній.
За точність дозування відповідає програмувальний контролер, у пам’ять якого закладають певну кількість рецептів, – потрібно лише задавати команди на дозування відповідно до обраного рецепта на панелі керування й стежити за роботою устаткування.
Допомагають організувати зважування і дозування сипких продуктів і рідин бункерні ваги. Їх використовують на складах БЗБ, при виробництві чи модернізації різних ваг, дозаторів будь-якої складності як засоби вимірювання і керування. Базою для створення ваг є пристрої вагові тензометричні, що дає змогу легко вбудовувати їх в системи збору і обробки інформації, створювати системи обліку сировини і матеріалів, а також керувати технологічними процесами тощо.
Таким чином, увесь процес від приймання борошна до подавання на лінію виконують за допомогою спеціального обладнання, що дає змогу раціонально організувати й автоматизувати працю на дільниці зберігання, підготовки й подавання борошна у виробництво і практично не потребує втручання працівника. А оснастивши системи БЗБ, бункери і автомобільні ваги пристроями ваговими тензометричними, на підприємстві організують ефективну систему обліку надходження і витрати сировини.
Чекаємо ваших замовлень на вагове та фасувальне обладнання і сподіваємося на тривалу співпрацю. Наш багатий досвід і професіоналізм гарантує нашим клієнтам оптимальне за співвідношенням ціни й якості рішення і успішне його втілення в життя.
Компанія «Асвік Центр», м. Київ, проспект Соборності, 7 А
тел. відділу продажу: (044) 592 – 81 -17
e-mail: [email protected]
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Модернізований склад примножує прибутки
На виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід» полтавська компанія «CМС» (Системи Модернізації Складів) робила презентацію на комплексній лінії підготовки овочів для подальшого використання чи зберігання – картоплі, цибулі, моркви, інших коренеплодів. Саме про неї докладно розповів менеджер із продажів фірми Дмитро Ковальчук.
Надійні колеса для якісного перевезення від компанії «Фрегат»
Ніщо не вічне – це стосується й таких запасних частин для складської техніки, як колеса й ролики. Вплив коліс і роликів на роботу, надійність і вартість устаткування чи транспортного ланцюжка дуже великий, адже від них залежить функціонування всіх компонентів технологічного процесу на складі. Тому не заощаджуйте на якості! Такі колеса мають витримувати значні навантаження, надійно працювати та легко котитися по бетонній, наливній підлозі, плитковому або паркетному покриттю, не пошкоджуючи їх. Це дасть змогу чітко контролювати процес переміщення вантажів і зробить його ефективним
08/01/2020
|
288
|
26/12/2019
|
49
|
26/12/2019
|
122
|
26/12/2019
|
63
|