Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1236
12.02.2018р. |
«Egh ingredients»: якість і безпеку гарантовано!

Сучасні технології та обладнання, високоякісна сировина рослинного походження, постійний контроль технологічних процесів дають змогу вітчизняному виробнику допоміжних речовин ТОВ НВП «Електрогазохім» («Egh ingredients») випускати продукцію, яка за показниками якості гідно конкурує з імпортними аналогами, і успішно реалізувати в Україні та за її кордоном.

Рік, що минув, ознаменований кількома важливими подіями, – розповідає директор з НДР та розвитку ТОВ НВП «Електрогазохім» Володимир ДОРОШЕНКО. – Наше виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами FSSC 22000, ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, BS OHSAS 18001: 2007, а також ми отримали сертифікат HALAL на всю продукцію, і вже «на виході» ще один важливий сертифікат – Kosher. А це означає, що наші продукти – якісні і безпечні.

Підприємство приділяє велику увагу якості і безпечності виготовлених допоміжних речовин, – наголошує технолог кондитерського напряму ТОВ НВП «Електрогазохім» Світлана ГУТНИК, - а якість й конкурентоспроможність кондитерських виробів залежить від якості сировини і технологічного процесу виробництва. Забезпечити стабільно високу якість продукції при заданій собівартості можна, застосовуючи допоміжні речовини, зокрема, комплекси емульгаторів, які дають змогу якісно вирішувати проблеми технологічного характеру.

На підприємстві постійно розширюють асортимент та працюють над вдосконаленням вже впроваджених у виробництво інгредієнтів. Найсвіжіший приклад – робота над поліпшенням якості такого популярного продукту, як халва.

Халва, від якої справді солодко. Халву вважають цінним харчовим продуктом завдяки великому вмісту вуглеводів 30-35%, жиру 30-35%, повноцінних білкових речовин 15-20%, мінеральних речовин, вітамінів групи В і Е.

При тривалому зберіганні за високих температур поверхня халви зволожується і темніє.  Жир слабо пов'язаний з іншими складовими частинами халви, тому при порушенні умов зберігання витікає  з продукту, окислюється і набуває гіркого смаку.

Для подовження термінів зберігання та стабілізації якісних показників халви в її рецептурний склад рекомендовано  вводити поліпшувач «Естер Т 05», емульгатори «Естер П твердий» та «Естер П02», а також антиоксидант «Естерін АО 01», які виробляє  НВП «Електрогазохім».

Введення у склад рецептури поліпшувачів «Естер Т05» і емульгатора «Естер П твердий» у кількості 0,3%, а також антиоксиданта «Естерін АО 01» у кількості 0,05% значно покращує якість продукту. Структура халви стає більш пластичною, вона добре нарізується, а при натисканні  легко розсипається. Введення антиоксиданту дає змогу зменшити  окислення вільного жиру і унеможливити згіркнення готового продукту.

Для отримання ніжної та найбільш пластичної структури халви можна також використовувати емульгатор «Естер П02». При цьому волокна халви стають ще більш тонкими, ніжними. Смак халви стає приємний, без сторонніх присмаків і запахів. Халва просто тане в роті!

Нормальну консистенція халви отримують при співвідношенні 55% білкової маси та 45% карамельної маси. Для одержання листково-волокнистої структури халву вимішують у декілька етапів. Спершу в установку завантажують білкову масу (40–45°С) та гарячу карамельну масу (95–100°С) і на малій частоті змішують масу до утворення тістоподібної консистенції. Туди ж завантажують емульгатори групи «Естер П», поліпшувач структури «Естер Т», антиоксидант «Естерін АО 01», а також ароматичні добавки, передбачені рецептурою: какао-порошок, ванілін, обсмажені горіхи тощо.

При подальшому вимішуванні частоту обертів мішалки збільшують. Внаслідок охолодження карамельної маси підвищується її в'язкість і пластичність, що сприяє утворенню довгих волокон, які не рвуться. Загальний час вимішування – 5 хв. Температура халви після замішування 65–70°С. Надалі процес здійснюють відповідно до технологічної інструкції виробництва. 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.