Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Україна експортувала половину врожаю полуниці до ЄС
23.12.2019р.

У 2019 році на ринок ЄС Україна експортувала половину...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
23.12.2019р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Географія продажів псевдом’яса розширюється
18.12.2019р.

Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1264
23.10.2017р. |
«ЕКОКОМ»: ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ ВИРОБНИЦТВА КИСЛОМОЛОЧНОГО СИРУ (ТВОРОГУ)

Враховуючи побажання технологів молокопереробних підприємств і великий практичний досвід, компанія «ЕКОКОМ» має змогу генерувати й реалізувати інноваційні ідеї та рішення при створенні ефективних автоматизованих технологічних ліній для виробництва сиру (творогу) і сирних продуктів

Спектр поставлених завдань

За останні роки інтерес українського споживача до сиру (творог) і сирних продуктів, особливо до глазурованих сирків, сирних мас і десертів, значно зріс, що ставить перед виробником такі нові завдання:

• розширення асортименту і поліпшення якості продукту;

• збільшення обсягів виробництва й строків придатності продукції;

• зниження собівартості продукту;

• забезпечення екологічної чистоти як продукту, так і навколишнього середовища.

Повністю автоматизована сирна лінія «ЕКОКОМ» дасть змогу українському виробникові вирішити ці завдання.

Автоматизована сирна лінія

Базовим продуктом лінії є розсипчастий відварний сир (творог). Надалі, комбінуючи різні технологічні рішення й устаткування, Ви одержите широкий асортимент сирних продуктів:

• кисломолочний сир розсипчастий класичний;

• кисломолочний сир розсипчастий грубозернистий (преміум-продукт);

• кисломолочний сир пластичний, сирні маси (пачка, брикет);

• зерновий кисломолочний сир з вершками (cottage cheese);

Крім того, компанія «ЕКОКОМ» розробила й впровадила нову технологію, що дає змогу виробляти на цій лінії додатковий асортимент популярної сирної продукції:

• сирні десерти (креми, пасти);

• кисломолочні сири (аналог «Філаделфія», «Буко»);

• сирну масу для виробництва глазурованих сирків (з м'якою, пластичною консистенцією, без крупи, вологістю до 65%).

Стрічковий відокремлювач сироватки

Ключовою одиницею устаткування для виробництва кисломолочного сиру є стрічковий відокремлювач сироватки з підпресуванням.

Це високопродуктивна машина (900-1200 кг кисломолочного сиру/год), що складається із дренажної стрічки й пластикового притискного барабана. Дренажна стрічка ефективно відокремлює всю вільну (міжзернову) сироватку. Пластиковий притискний барабан забезпечує дбайливе пресування сиру й відокремлення внутрішньозернової сироватки.

Конструкція стрічкового відокремлювача дає змогу ефективно відокремлювати сироватку навіть при низьких температурах сиворотково-зернової суміші (10-14°С).

Стрічковий відокремлювач розміщується на рамі й має автоматичний привід, завдяки чому його можна переміщувати лінійно уздовж цеху й вивантажувати сир у бункери різних фасувальних автоматів або на наступний етап технологічної лінії.

Результат – потрібна структура продукту

Для одержання пластичного кисломолочного сиру і сирних мас, розсипчастий сир із стрічкового відокремлювача надходить у бункер шнеково-гвинтового насоса, який, прокачуючи його через гомогенізувальний насос, змінює  структуру продукту.

Варіюючи режими обробки кисломолочного сиру, ми отримуємо необхідну структуру – від зернистої пластичної до однорідної гомогенної. Ця технологія значно поліпшити якість продукту, виробленого для фасування в пачку, запобігає появі таких недоліків, як наявність у масі твердого зерна або крупки, а також унеможливлює значний відтік сироватки в процесі зберігання, експедиції й реалізації готового продукту.

Під час виробництва кисломолочних сирів або десертів сир зі стрічкового відокремлювача надходить у змішувач, розташований на тензовагах, а далі, згідно з рецептурою, у змішувач дозують різні інгредієнти (альбумін, вершки, масло, знежирене молоко, цукор, ванілін тощо).

Після перемішування цю масу перекачують шнеково-гвинтовим насосом через спеціальний гомогенізувальний насос і подають на фасувальний автомат.

Стабільність процесів і ощадливість

Завдяки автоматизації й закритому методу виробництва кисломолочного сиру на нашій лінії вплив людського фактору на якість готової продукції зведено до мінімуму, що забезпечує високу стабільність процесів обробки продукту, прогнозування й запобігання аварійним ситуаціям, скорочення експлуатаційних витрат, підвищення як якості й строку придатності продукту, так і рентабельності виробництва загалом.

І ми готові поділитися з Вами справді революційними рішеннями у сфері виробництва сиру! Технологи компанії «ЕКОКОМ» допоможуть Вам підібрати оптимальні заквашувальні культури для виробництва.

 

Сировинні особливості виробництва

Ми пропонуємо різноманітний асортимент багатоштамових культур прямого внесення, що дають змогу працювати не тільки з натуральним, а й з відновленим молоком та комбінованою сировиною з використанням ЗМЖ як при кислотному способі виробництва, так і при кислотно-сичужному.

Важливою перевагою використання наших культур є те, що вироблений кисломолочний сир і сирний продукт не перекисають, адже закваски мають межу кислотоутворення.

Готові продукти набувають потрібної консистенції та утримують виражений чистий кисломолочний смак і аромат при зберіганні. Заквашувальні культури мають високу активність, широкий фагоальтернативний ряд, підбирають їх залежно від сировини й потрібного часу сквашування, що робить виробництво передбачуваним і контрольованим.

Природний антибіотик

Проблему розвитку патогенної мікрофлори в молочних виробах допоможуть вирішити антогоністи серії LAT PL (Lbm. Plantarum). Плантарум продукує природний антибіотик лактолін, що має захисні властивості й пригнічує розвиток сторонньої мікрофлори (маслянокислих бактерій, грибків, дріжджів, цвілі, кишкової палички).

Вносять Lbm. Plantarum одночасно з основною заквашувальною культурою, він не позначається на смакових властивостях готового продукту. Використовують його у виробництві сирів усіх видів, кисломолочного сиру, сметани й кисломолочних напоїв, крім кефірних й інших продуктів, що містять дріжджі.

Ефективний і прибутковий бізнес

Співпраця з компанією «ЕКОКОМ» виведе Ваше виробництво на цілком новий ефективний і прибутковий рівень.

Ми розробимо індивідуальні технології виробництва нових видів продукції з урахуванням впровадження нового обладнання  й використання наявної технічної бази Вашого підприємства.

У співробітництві з нашою компанією Ви одержите професійний шефмонтаж, технологічну підтримку, навчання персоналу, гарантійне й післягарантійне обслуговування устаткування.

Наші технологи готові запропонувати Вам рентабельні рішення застосування бактеріальних заквасок для виробництва кисломолочної продукції.

м. Дніпро

тел.: (056) 371 26 36

+38 050 320 19 15

+38 068 646 23 66

[email protected]

www.ekokom.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • домашній сир2
  • Автоматизована сирна лінія
  • Стрічковий відокремлювач сироватки
  • антогоністи серії LAT PL


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.