Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Україна експортувала половину врожаю полуниці до ЄС
23.12.2019р.

У 2019 році на ринок ЄС Україна експортувала половину...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
23.12.2019р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Географія продажів псевдом’яса розширюється
18.12.2019р.

Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1618
30.11.2015р. |
Кріогеніка допоможе подрібнити

Розвиток технологій виготовлення швидкорозчинних виробів спричинив більший попит на отримання дрібнодисперсних порошків з різних продуктів і матеріалів. Традиційні технології подрібнення не можуть впоратися з таким завданням, наприклад, при подрібненні сировини, яка має «високу точку плавлення». У цьому випадку на допомогу приходять технології охолодження за допомогою кріогенних газів, таких як рідкий азот і вуглекислий газ.

При використанні процесів із застосуванням кріогеніки, виробник отримує значні технічні та економічні переваги: скорочується тривалість процесу, висока безпека функціонування, немає втрат продукту, низькі інвестиції, простота в експлуатації.

Висушені таким методом продукти мають дуже малу вагу і пористу структуру, і при цьому незмінний склад, адже їх не піддають нагріванню. Більша площа продукту, утворена порами, сприяє проникненню газу або поглинанню ароматичних молекул.

Для кріогенного сушіння використовують спеціалізоване устаткування «Cryodry», яке складається з двох відділень: одне – це етажерки на яких розміщують продукт; інше – це холодильник з рідким азотом, що циркулює по спіралях. Азот має температуру – 196°C при атмосферному тиску. Отже, зневоднення продукту можна оптимізувати. Вакуумний насос, знижуючи тиск, вирівнює процес сушіння у всьому об'ємі продукту.

На виробництві «Cryodry» використовують для сушіння напівфабрикатів або готових виробів, ягід та інших плодів, овочів, морепродуктів, деяких сортів м'яса, кави, чаю, прянощів, молочнокислих ферментів.

Компанія «Elme Messer Gaas»

Джерело: www.elmemesser.com.ua

Теги та ключові фрази
http
Більше статей за тегами
  • кріоген


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.


При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.