Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2279
09.07.2015р. |
Зручна, легка, міцна, стійка…
Пластикові ємності вже давно є альтернативою дерев’яній чи картонній тарі, бо мають низку переваг. Це зручна, легка й водночас міцна тара, стійка до перепадів температур. Продукцію в ній легко штабелювати, а також завантажувати і розвантажувати при перевезенні. Повертають порожню тару на виробниче підприємство теж без клопоту – деякі пластикові ящики завдяки оптимальній формі, можна складати один в один і вони займають мало місця. – Тара, котру пропонує компанія «Алфаінтерпласт», виготовлена як з первинного, так і з вторинного поліетилену, – розповідає комерційний директор компанії «Алфаінтерпласт» Віталій Скопюк. – Температурний режим, при якому можна використовувати наші ящики – від -18 до +50°С. Але навіть якщо в ящик поставили занадто гарячий продукт або його використовували під час, скажімо, шокового заморожування, то тару дуже легко повернути до норми – достатньо певний час потримати при кімнатній температурі. Для виготовлення ящиків, призначених для харчових продуктів, використовуємо первинний поліетилен, який закуповуємо за кордоном, і до нього додаємо барвники шведського виробництва. Якість цієї сировини обов’язково підтверджена сертифікатом. Окрім того, сировину і всі компоненти для виробництва ящиків, які контактують із харчовими продуктами, перевіряють у обласній СЕС й видають гігієнічний висновок на відповідність. СЕС може також у будь-який момент без попередження проконтролювати виробництво. На сьогодні наше підприємство виготовляє поліетиленові ящики для перевезення хлібобулочних виробів, а також для овочів і фруктів, зокрема смородини, чорниці, полуниці. У такій тарі вони не втрачають товарного вигляду. Виробляємо ящики й для м’яса і м’ясних продуктів. Як і всі інші, вони сконструйовані в модельній групі 600х400 мм із різною висотою і призначені для зберігання і транспортування м’яса, в тому числі птиці та м’ясних виробів. На замовлення клієнтів підприємство може виготовити ящики зі спеціального матеріалу, здатного витримувати температуру при заморожуванні продукції до -40°С, а також навантаження при штабелюванні до 320 кг. Вторинний поліетилен використовуємо у виробництві ящиків для зберігання і транспортування харчових продуктів, які безпосередньо не контактують з тарою. Цей поліетилен отримуємо із ящиків для харчових продуктів, в яких закінчився термін експлуатації. У цеху переробки їх подрібнюють і перемелюють. Оскільки вторинний поліетилен досить крихкий, додаємо до нього 30% первинного.

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.