Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Україна експортувала половину врожаю полуниці до ЄС
23.12.2019р.

У 2019 році на ринок ЄС Україна експортувала половину...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
23.12.2019р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Географія продажів псевдом’яса розширюється
18.12.2019р.

Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1367
02.07.2015р. |
Надійне, високопродуктивне, економічне

У сегменті виробництва напівфабрикатів – гамбургерів, крокетів, фрикадельок тощо - більш надійного, високопродуктивного й економічного устаткування, ніж обладнання компанії ТМ «GASER», годі й відшукати.

Серед представленого на українському ринку асортименту машин популярним у підприємців є агрегат для виготовлення фрикадельок S-1500-P. Він може працювати із будь-яким шприцом, зовнішній діаметр вихідного отвору якого – 30 мм. Також він є основою для устаткування з виробництва крокетів або м'ясних трубочок. Продуктивність такого апарату – 15 000 фрикадельок/год. – залежить вона від швидкості роботи шприца і типу фаршу. Вагу фрикадельок можна регулювати із заміною формувального пристрою (20-25-30 г). Це апарат настільного типу, який працює на пневматичному приводі (без електроживлення). Витрати повітря під час роботи становлять 150 л/хв.

Розмір апарату S-1500-P – 450x200x600 мм, вага – 25 кг.

Для формування крокетів призначений пристрій S-1500-PС. Він, як і попередній, може працювати із будь-яким шприцом. Продуктивність такого апарату – 10 000 крокетів/год.

Всі апарати ТМ «GASER» виготовлені із харчової нержавіючої сталі 304.

Мають попит і машини для виготовлення гамбургерів, які прості в експлуатації й обслуговуванні.

Так, продуктивність напівавтоматичного апарата S-1100 - 30 гамбургерів на хвилину, а пристрій V-3000 DOBLE SP виробляє за хвилину 110 гамбургерів. Це один із небагатьох апаратів, здатний формувати ці вироби з липкого та рідкого фаршу (такого, як курячий або рибний).

Для виробництва гамбургерів, а також рибних паличок пропонуємо модель Super-Maxi. Апарат електричний, з бункером для фаршу, але в ньому також є вбудований пневматичний клапан, що знижує ризик прилипання або деформації гамбургера на виході. При необхідності апарат може підкладати паперову підкладку під гамбургер. Продуктивність апарата - 3000 гамбургерів на годину.

Не потребують представлення й універсальні панірувальні машини ТМ «GASER», які успішно продаються в усьому світі, – вони вирізняються компактністю і високою продуктивністю.

А виробників ковбас обов'язково зацікавлять поршневі гідравлічні шприци і напівавтоматичний обв'язувач для ковбас Т-70 – абсолютний лідер продаж в Україні.

Устаткування «GASER» виробляють в Каталонії (Іспанія) з харчової нержавіючої сталі, комплектуючі й електроніка – тільки від європейських виробників. Працююча в Україні філія компанії «Гасер-Європа» – це можливість у короткі терміни надати сервісне обслуговування своїм клієнтам, а наявність власного демонстраційного зала – це можливість для клієнтів побачити обладнання в дії.

Запрошуємо до співпраці.

 

Наталія Глазунова,

директор компанії «Гасер-Європа»

www.gaser.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • апарат для гамбургерів


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.