Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Названі найбільші експортери меду з України у 2018 році
29.03.2019р.

омпанією, що експортувала найбільший обсяг меду з...

Держпродспоживслужба оприлюднила вимоги експорту яєць до США
29.03.2019р.

На сайті Держпродспоживслужби оприлюднені імпортні...

Гуцульська овеча бриндзя отримає географічне зазначення через півроку
29.03.2019р.

До набуття гуцульською овечою бринздею статусу...

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2019
27.03.2019р.

З 10 по 12 квітня в Києві в Міжнародному Виставковому...

Україна увійшла до десятки найбільших експортерів молока
27.03.2019р.

Україна в 2018 році ввійшла до десятки найбільших...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1983
21.01.2015р. |
Обираємо аналоги для фільтрів

 Донедавна українські підприємці після поломки або при плановому ремонті обладнання купували запчастини тільки там, де його придбали, – здебільшого невиправдано дорожче. Нині при збільшені кількості та якості пропозицій є змога використати аналоги так званих «оригінальних» запчастин, зокрема таких необхідних пристроїв, як фільтри. Як їх підібрати, щоб заощадити бюджет та не знизити при цьому потужність і якість роботи обладнання, ми запитали у Євгенія Сидоренка, представника компанії «Техно-Град».

 – Пане Євгене, уточніть, які бувають фільтри?

– Здебільшого розрізняють за середовищем фільтрації:

- фільтри повітря;

- фільтри рідин.

  Перші застосовують для фільтрації атмосферного або стисненого повітря від пилу, оливи або вологи. Фільтри рідин працюють на гідравлічних системах і фільтрують «робочі рідини» або мастила.

 Фільтри повітря використовують для очищення повітря, що надходить до обладнання з атмосфери. До таких фільтрів також належать вентиляційні у багатоступінчастих припливно-витяжних системах. Вони, своєю чергою, поділяються на фільтри грубої, тонкої та надтонкої фільтрації. Останні застосовують для усунення мікроскопічного пулу та бактерій, їх встановлюють у складних системах вентиляції, де необхідно забезпечити найвищий ступінь чистоти приміщення (наприклад, операційні або лабораторії).

 – Як підібрати аналог фільтра?

 – Наразі фільтри для вентиляційних систем можна підібрати, маючи інформацію про ступінь очищення та геометричні розміри. Дещо складніше з гідравлічними фільтрами. Здебільшого інформація про фільтр та його характеристики «закодована» у його маркуванні. Трапляється, що маркування пошкоджене або його неможливо точно визначити.

 Часто наші фахівці можуть підібрати необхідний фільтр, маючи інформацію про модель та серію обладнання чи механізму: компресора, вакуумного насоса, комбайна, трактора чи екскаватора. Отримані дані вносимо у спеціальну програму й отримуємо інформацію про оптимальний за характеристиками та розмірами фільтр. Проте іноді навіть такої інформації про обладнання немає, тому розглянемо процес підбору на прикладах.

 Підбір аналога повітряного фільтра типу картридж (такі фільтри використовують для фільтрації дрібнодисперсного пилу, цементу, порошкової фарби тощо)

Спочатку необхідно визначити всі розміри: висоту, зовнішній і внутрішній діаметр, а також звернути увагу на спосіб кріплення й ущільнення фільтра. Важливу роль відіграє  і його площа. Часто виробники, намагаючись знизити ціну фільтра, зменшують кількість фільтрувального матеріалу або замінюють його на менш якісний, що спричиняє підвищений опір фільтра та призводить до нестабільної роботи усієї системи.

 Підбір аналога фільтра гідравлічного. Фільтроелементи гідравліки також поділяють на кілька основних категорій:

- spin-on (банковий);

- напірний (магістральний);

- зливний (зворотний);

- всмоктувальний фільтр.

 Після того, як визначили тип пристрою та його категорію, важливо звернути увагу на тип і розмір різьби, також необхідно виміряти діаметр фільтра, його довжину і діаметр кільця ущільнювача. Більшість таких фільтрів працюють в діапазоні тисків 1–15 бар.

 Для напірного фільтра. Важливо знати тиск у системі. Гідравлічний мастильний фільтр монтують у магістралі з вихідним тиском 15–420 бар. Зверніть також увагу на ущільнення, вони можуть бути як із зовнішнього боку, так і з внутрішнього.

Фільтри зливних ліній. При підборі аналога зверніть увагу на пропускну здатність, ступінь фільтрації, наявність клапана, ущільнення між фільтроелементом і корпусом, а також на типи кріплень.

Підбір аналога всмоктувального фільтра. Важливо правильно визначити ступінь фільтрації або пропускну здатність, інакше може виникнути мастильне «голодування», холоста робота насоса і, як наслідок, неякісна робота або навіть поламка обладнання.

 Вищезазначена інформація значно прискорить та забезпечить правильний підбір необхідного фільтроелемента.

 – Чи можна виготовити фільтр, якщо клієнт не знайшов стандартного аналога?

 – Звичайно, ми виготовляємо як стандартні моделі, так і фільтри за розмірами та характеристиками замовника на всі фільтри надаємо гарантію та рекомендації щодо правильної експлуатації. Приклади виконаних робіт зображено на рисунку.

Техно-Град

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.