Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1635
23.12.2014р. |
«Інтерлінк»: смак створюють деталі

 Коріандр, кунжут, кмин є яскравим штрихом до цілісної смакової композиції продукту. Про особливості використання цих інгредієнтів і попит на них розповідає  Костянтин Пашкевич, менеджер зі збуту компанії «Інтерлінк»:

– Вирощуємо свій льон, коріандр, кмин, еспортуємо їх за кордон, з Індії імпротуємо кунжут і арахіс, із Чехії – мак. Особливий попит зараз у виробників на кунжут – на ринку представлений широкий асортимент виробів із цим інгредієнтом, ним посипають хліб, булочки.

Дедалі популярнішим стає льон. Культивування цієї рослини за сприятливих кліматичних умов є доволі вигідним видом виробництва. Льон втягує вологу і не любить дощів. Його використовують і для виробництва дієтичних продуктів, і як замінник кунжуту – за смаковими характеристиками льон не поступається кунжуту, але доступніший за ціною. Популярною нині є також комбінована посипка з льону, маку і кунжуту. Окрім того, в Україну саме прийшла мода на хліб з льоном, який уже давно випікають у Західній Європі. Пропонуємо виробникам також лляну олію.

Перспективним напрямом є гірчиця. Вирощуємо її трьох сортів – жовту, білу і чорну, нині працюємо над розробкою і впровадженням виробництва гірчичного порошку й олії.

Щодо імпорту, то підвищення мита на ввіз інгредієнтів спричиняє зростання ціни. Однак ми намагаємося шукати оптимальне співвідношення ціни і якості, тому кожен виробник може підібрати те, що йому більше підходить, наприклад, придбати більш дорогий іранський ізюм або ж зупинитись на дешевшому варіанті. До речі, розглядаємо також пропозиції з імпорту ізюму, фундука і кокосової стружки.

Нашими клієнтами є чимало виробників хлібопекарської та кондитерської галузі. Готові стати партнером і для Вашого підприємства!

 

ТОВ «Інтерлінк»,

36017, м. Полтава, вул. Лисенка, 98

Тел.: +380 (5322) 20624, 

факс: +380 (532) 565422, 

тел. моб.: (067) 4262636,

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • конжут


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.