Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


Останні новини
Останні новини
Щедрі 10 днів від WorldFood Ukraine - дегустації в подарунок
07.08.2014р.

Підтвердіть, що саме ваша продукція найсмачніша, на...

Українські яблука непридатні для експорту
07.08.2014р.

Оптові компанії України зіткнулися з дефіцитом...

В Україні під загрозою врожай картоплі
06.08.2014р.

Цьогорічний урожай картоплі може постраждати від...

Україна нарощує виробництво мороженої свинини
06.08.2014р.

Впродовж останніх п’яти місяців коефіцієнт росту...

НОВИНКА «ХАРЧОВИКА»
06.08.2014р.

Шановні колеги – учасники м’ясного ринку!

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

167
10.07.2014р. |
Надої збереже пастеризатор

Усі добре знають, що молоко – це важливе джерело поживних речовин, вітамінів, мікро- і макроелементів. Однак цей продукт має властивість швидко псуватись. Як його правильно зберігати і переробляти? Таке питання нині особливо непокоїть фермерів, бо вирішення цієї проблеми дасть їм шанс бути не лише виробниками, а й продавцями молока, тобто сприятиме успішності бізнесу. Щоб збільшити тривалість зберігання молока, його треба охолоджувати або пастеризувати з використанням спеціальних пристроїв. Одним з них є міні-пастеризатор «FJ 15» австрійського виробника «Franz Janschitz GesmbH», який на вітчизняному ринку пропонує компанія «ЛКЛ-7». 

– На сьогодні фермери зазвичай продають заводам за оптовими цінами весь надій, тому що турбуються про його дуже короткий термін зберігання, – розповідає Кирило Безруков, генеральний директор компанії «ЛКЛ-7». – Особливо у скрутному становищі вони у літній період, коли термін зберігання молока не перевищує 1–2 днів. Але фермери, які користуються міні-пастеризатором почувають себе набагато впевненіше, тому що в них немає жорстких часових обмежень. Дехто з них просто пастеризує молоко та отримує 10 днів на його реалізацію, а дехто виробляє зі свого молока сири і може їх зберігати декілька місяців або навіть років. Тепер фермер головний, а не молокозавод.

Пристрій для пастеризації простий у користуванні і дає змогу за годину нагрівати продукт від +4 до +92°С. Пастеризація, на відміну від кип’ятіння, не знищує молочну мікрофлору, а лише очищає продукт від хвороботворних мікроорганізмів (наприклад, бактерій туберкульозу). При цьому основні властивості молока (консистенція, смак, запах) практично не змінюються. Виготовлений він із нержавіючої сталі, що є ідеальним матеріалом для контакту з харчовими продуктами.

Маючи у розпорядженні такий чудо-пристрій, фермер стає господарем становища й більше не мусить сподіватися лише на те, що хтось швидко купить у нього молоко. Крім того, це дає йому змогу розширити можливості бізнесу – стати виробником молочної продукції.

Підготувала Інна СМОЛІЙ

ПП «ЛКЛ-7» 

тел.:  (063)  313 96 26

www.lkl-7.uaprom.net




Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.