Швидкорослий китайський ринок молочної продукції...
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила...
Виробництво цукру з буряка нового врожаю в Україні...
Консалтингове агентство ААА збільшило прогноз...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Словацька компанія «PSSSVIDNIKa.s.» вже понад 40 років успішно працює на міжнародному ринку м'ясоперербки. На сьогодні, підприємство понад 90% своєї продукції постачає компаніям з країн Західної, Східної Європи і Азії.
Обладнання виробництва «PSSSVIDNIKa.s.» встановлене й на вітчизняних м'ясопереробних компаніях. Попри те, що їхнє обладнання на українському ринку пропонують компанії-імпортери, у Міжнародних показах «Інпродмаш/Упаковка» брали участь й безпосередньо представники словацького підприємства. Як розповів Володимир ЛIННИК (на фото), асистент з продажів компанії «PSSSVIDNIKa.s.», на цих показах вони прагнуть краще освоїти український ринок, поспілкуватись з представниками галузі, і звичайно ж, налагодити нові контакти.
– Підприємство виготовляє широкий асортимент обладнання для м'ясопереробної промисловості, – каже Володимир Лінник. – Замовникам пропонуємо окремі моделі обладнання – це блокорізки, м’ясорубки, вовчки, кутери, фаршмішалки, вакуумні шприци, масажери, термокамери, а також шнекові транспортери, підйомники тощо. Окрім того, можемо укомплектувати підприємство лініями для повного циклу переробки м’яса.
Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням та розробкою нових моделей обладнання. Для того, щоб запропонувати партнерам найактуальніші і найзатребуваніші продукти, ми проводимо маркетингові дослідження ринку. Компанія також постійно інвестує кошти у програми щодо тестування обладнання, яке може відбуватися безпосередньо в офісі підприємства, або ж на базі фірм м’ясної промисловості як у Словаччині, так і закордоном. Таким чином ми убезпечуємо наших виробників від можливих недостатків чи поломок, і відповідно, захищаємо репутацію нашого підприємства.
За якісними характеристиками наше обладнання не поступається агрегатам відомих німецьких компаній. До речі, у цій країні ми, здебільшого, закуповуємо комплектуючі. Розробка та комплектація обладнання відбувається у Словаччині, що дає нам змогу знизити собівартість агрегатів, а відповідно й зменшити ціну. На жаль, більшість м'ясопереробників переконані, що якість і прийнятна ціна – поняття не сумісні. Щоб спростувати це твердження, ми й беремо участь у виставках, щоб наочно продемонструвати потенційним замовникам роботу обладнання «PSSSVIDNIKa.s.».
Географія збуту на сьогодні охоплює всю Україну, хоча більшість компаній-партнерів знаходяться у східних і центральних областях. На маю думку, така ситуація пов’язана переважно з тим, по-перше, що український схід і центр – це більш індустріально розвинені регіони. А по-друге, на заході, на мою думку, підприємці часто закуповують вживане обладнання з сусідніх європейських країн.
Роботу на виставці аналізувати ще зарано, однак вже зараз можу сказати, що ми побачили інтерес в українського партнера, тому можна сподіватись на подальший позитивний результат. До нашої експозиції підходило багато відвідувачів, що цікавились саме м'ясопереробним обладнанням.
Ірина ПОЛИЦЬКА
PSS
SVIDNÍK, a.s.
Sovietskych hrdinov 460/114
089 01 Svidník, Slovakia
Tel.: +421 54 78 62 111
Fax: +421 54 75 20 904
Web: www.pss-svidnik.sk
E-mail: [email protected]
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.
Карамельне розмаїття на вітчизняному обладнанні
Технологія виробництва карамельних солодощів складається з кількох етапів: приготування сиропу, приготування карамельної маси, її охолодження та обробка, приготування карамельних начинок, формування карамелі, обкатування чи обробка поверхні, запаковування. Для виробництва карамелі немає універсального обладнання, кожен із процесів виготовлення карамелі потребує окремих установок.
17/07/2014
|
19
|