Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Імпорт ковбасних виробів в Україні скоротився майже на 30%
27.02.2014р.

Українському виробнику ковбас цього року вдалося...

В Івано-Франківську люди вийшли на «м’ясний майдан»
27.02.2014р.

Вчора до виконавчого комітету Івано-Франківської...

У РФ заговорили про припинення поставок українських продуктів
25.02.2014р.

У Росії готуються до можливого припинення поставок...

Ціни на сою в Україні продовжують рости
24.02.2014р.

Дана тенденція обумовлена, насамперед , обмеженою...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

368
30.12.2013р. |
Актуальність – класика, або просто смачно

Класична музика, мелодія, гра, книга та їжа. Якщо до музики, гри і мелодії можна швидко підібрати сотню відповідних мотивів, то класична їжа – це перелік з не більше ніж десяти яскравих прикладів. Як і класична мелодія, що складається лише із семи простих нот, класична їжа – це мелодія, що складається із простих і зрозумілих продуктів.

На сьогодні асортимент м’ясних виробів, які пропонують вітчизняні підприємства, доволі широкий, але чи настільки ж багатогранний? До традиційних назв «Докторська», «Московська», «Яєчна» додалися дзвінкі й багатообіцяльні назви «М’ясна», «Кремлівська», «Союзна». Створюючи нові позиції в асортименті, виробник має на меті влучною і, на його думку, унікальною назвою вказати клієнтові на неповторність виробу серед «сірих» аналогів на світлих полицях м’ясного відділу районного супермаркету. Практика свідчить, що «підсадити» клієнта на «оригінальний» продукт – справа нелегка й тривала, врешті-решт, серед надміру м’ясних продуктів на полицях магазинів унікальна розробка губиться разом з новою «неповторним» назвою. Виробничі відділи реалізації буквально борються за кількість одиниць у переліку продукції, бухгалтерія активно підбиває баланси сировинних закладок. Але чи виправдані їхні зусилля, чи настільки потрібні «унікальні» продукти пересічним споживачам – ці новомодні «сервелати офісні» і ковбаси в смугастій глянсовій оболонці? Відповідь на таке запитання дасть тільки час. Зелена ялинка на новий рік, п’ять вагонів у метро, «Лебедине озеро» – балет, літо – море, ковбаса – докторська, асоціативний ряд дуже простий. Їжа повинна бути зрозумілою і простою.

Продовжуючи ідею класики, хочу звернути увагу на продукти, знайомі людям з дитинства, – традиційні варені ковбаси «Докторську», «Аматорську», «Столичну», тверді ковбаси «Московську», «Сервелат», «Українську смажену». Це продукти споживач одразу асоціює з м’ясними виробами. Відтворивши «той» смак, який нагадає людині дитинство, можна повернути її спогадами в часи, коли все було зрозуміло, заздалегідь продумано й просто. Просто – смачно. Ідучи в ногу з часом, який розставить усе на свої місця, компанія «Макрос» пропонує виробникам пряно-ароматичні суміші «Макспайс» із характерними й зрозумілими смаками, властивими традиційним м’ясним продуктам. Смаками – де весь оркестр грає як один.

За плечима компанії «Макрос» – понад 10 років постійних розробок, ми відчуваємо пульс вишуканих гастрономічних потреб клієнтів. Готові запропонувати продукцію, актуальну сьогодні й завтра, створити продукт «під ключ», а також розробити актуальні асортименти.

Завдяки спільним із профільними науковими інститутами дослідженням, компанія «Макрос» першою в Україні запропонувала власні харчові добавки стабілізувальної, желеутворювальної й вологозв’язувальної дії для різних галузей харчової промисловості. Компанія має у своєму розпорядженні виробничий комплекс, оснащений найсучаснішим устаткуванням для подрібнювання, просушування й змішування різноманітних сипких харчових продуктів, їхнього пакування, маркування й транспортування.

Харчові добавки, вироблені під торговою маркою «МАКГЕЛЬ» «МАКСПАЙС», мають кілька різновидів і призначені для використання як багатофункціональні компоненти у виробництві м’ясних виробів, м’ясних консервів, фруктових желе, джемів, майонезів, кетчупів, молочних десертів, морозива й кондитерських виробів. Особливість наших добавок – рослинне походження використовуваних у виробництві складових.

Під час розробки сумішей «Макгель» ми ставили такі завдання:

– підвищення вологозв’язувальної здатності як однорідних фаршевих, так і кускових систем;

– ущільнення консистенції готової продукції (ковбаси варені, сосиски, сардельки);

– надання еластичності й поліпшення нарізання готового продукту;

– зменшення втрат при термообробці;

– зменшення відтоку вологи при зберіганні продукції, запакованої у вакуумі.

Фахівці компанії за участю закордонних і вітчизняних наукових організацій адаптували передові технології до наявних умов і на їхній базі розробили технологічні процеси й науково-технічну документацію для харчових виробництв. Був впроваджений і діє лабораторний контроль якості кожної партії готової продукції, що здійснюється після кожної технологічної операції. Висока якість випущеної продукції – запорука успішної репутації компанії «Макрос».

Ринок не стоїть на місці, вимоги споживачів зростають, ми теж розвиваємося – щорічно збільшуємо обсяг продажів, кількість клієнтів, удосконалюємо якість продукції, розширюємо асортимент й поліпшуємо обслуговування клієнтів. Принципи, яких дотримується компанія у власній діяльності, – надійність і професіоналізм.


Сергій ЄПІШКІН,

технолог компанії«Макрос»




Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.