Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Вийшов з друку КАТАЛОГ молочної продукції та сировини (2019)
15.08.2019р.

Це найбільш повні і достовірні дані про учасників...

Виробництво замороженого рибного філе збільшилось на 49%
15.08.2019р.

За підсумками січня-червня 2019 року в Україні було...

Україна аграрна: що відбувається з ринком зернових та олійних (05.08.-09.08.2019)?
15.08.2019р.

Що відбувалось з цінами та експортом основних...

Україна збільшує експорт пиво до Європи
14.08.2019р.

Зараз українське пиво більше п’ють в Молдові,...

Експорт консервованих томатів в ЄС зріс на 8%
14.08.2019р.

За перші 5 місяців 2019 року Україна експортувала...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3584
20.06.2013р. |
Системна інтеграція – необхідність для сучасної промисловості.

Успішний розвиток сучасного бізнесу залежить від прогресивного бачення перспектив і використання актуальних підходів. Перед керівниками  підприємства стає безліч  завдань і широкий спектр питань ефективного управління.  Виникає необхідність аналізу даних, у певний відрізок часу, для відстежання змін технологічного процесу, послідовності роботи й кінцевого результу. Динамічні зміни ринку диктують необхідність технологічних і технічних удосконалень. Впровадження системи інтеграції допоможе розв'язати цей і багато інших питань.

Системна інтеграція – це комплекс впровадженнь й удосконалюваннь  по автоматизації підприємства для аналізу та оперативному управлінню. Ця система поєднує розрізнені частини інформації про виробництво в єдиний комплекс із можливістю наступного вдосконалення. За підсумками впровадження, утворюється єдиний  універсальний інформаційний механізм,  для максимально ефективного й зручного керування.

Завдання системної інтеграції полягають в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку й використання науково - технічних і організаційно - економічних інновацій з урахуванням потреб і проблем підприємства.

 Для того щоб визначити, наскільки інформаційна система підприємства відповідає поточним потребам, проводиться комплексний аналіз. Він дозволяє виявити не тільки слабкі ланки в ланцюжку передачі інформації, але й визначити шлях подальшого розвитку.

Аналіз діяльності підприємства являє собою процес збору інформації, її розгляд і формулювання завдань, які необхідно розв'язати для стабільного розвитку. Комплексний аналіз даних розкриває специфіку діяльності підприємства, його рівень розвитку, ступінь потреби в автоматизації й повноту системної інтеграції.

Використовуючи базу даних діяльності підприємства, можливо, провести розрахунки, обчислення технічних і інженерних завдань, розробку різних алгоритмів, візуалізації даних, прослідкувати залежності й побудувати графіки для планування подальшого управління. 

За допомогою програми MATLAB можна побудувати об'ємні графіки для максимального оцінного ефекту всього комплексу баз даних.
Навіть, якщо на перший погляд залежності окремих комплексів показників не прослідковуються, дане програмне забезпечення дозволяє повести кореляцію й побудувати візуальний тривимірний об'єкт. За результатами графічної візуалізації набагато легше зробити висновки про взаємодію й взаємному впливи показників.  Наприклад, досягнення максимально прибутку підприємства при мінімальних витратах за певний час, чи найбільша купівельнаспроможність споживачів при наявності певної кількості конкурентів, в певну пору року, та ін.
Системний інтегратор ТОВ «ПРАТ»  не тільки систематизує процеси виробництва, але й перекладає їх на технологічні, також технічні платформи.  

Саме фахівці можуть дати професійні відповіді на те, які методики побудови системи необхідно використовувати в конкретній ситуації, яке устаткування краще встановити, як найбільш ефективно спроектувати мережу під конкретні потреби підприємства.

 На сьогоднішній день інформаційна архітектура багатьох підприємств не систематизована, хаотична, з величезним приростом неопрацьованих даних. Тому виникає плутанина що згубно впливає на виробництво. Вихід з даної ситуації – впровадження системою інтеграції, для об'єднання всіх існуючих інформаційних потоків у цілісну гармонічну структуру, яка дозволить бачити повну картину, що відбувається в режимі реального часу. Системна інтеграція дозволяє простежити взаємодію між усіма існуючими структурними частинами й прогнозувати подальший процес розвитку відповідно до потреб організації. Даний підхід сприяє максимально ефективному й зручному керуванню підприємством як єдиним злагодженим механізмом.

 Кошти, що направлені на системну інтеграцію підприємства, не варто відносити до  витратних статей, це інвестиції в стабільне процвітання.


                                          


 

Теги та ключові фрази
статті системна інтеграція, промисловість+інтеграція


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.