Обмеження мінімального вмісту молочного жиру в...
Україна не завозить на свою територію...
Зниження закупівельних цін на велику рогату худобу...
У понеділок, 27 травня, працівники «Київхліба» та...
На українських прилавках скоро може з'явитися нова...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Виробництво цукру в Україні скоротиться до 1,8 млн тонн, що на 22,8% менше порівняно з сезоном 2011–2012 рр. Але це не створить проблем для вітчизняного ринку.
Динаміка ринку допоміжних речовин для цукрового виробництва безпосередньо залежить від зростання обсягів галузі та її технологічного розвитку.
Рекордна кількість – близько 18 млн тонн – переробленого тогоріч буряку (за статистикою останніх чотирьох років) сприяла значному зростанню обсягів допоміжних матеріалів, які використовують у виробництві цукру. За виробничий період 2011–2012 років їх загальна кількість становила: піногасників і ПАР – близько 600 т, що майже вдвічі більше за попередній період; антинакипінів – близько 500 т; антисептиків – близько 2000 т.
Торік з компанією «EGH ingredients» (ТОВ НВП «Електрогазохім») співпрацювало 55 українських підприємств з 77 наявних. Також варто зазначити, що впродовж останніх трьох років нашими замовниками дедалі активніше ставали російські цукрові заводи. Таким чином обсяг реалізованої цукровикам продукції зріс майже на 100%, а частка допоміжних речовин класу ПАР для інтенсифікації технологічних процесів у виробництві цукру сягнула 20%.
Досвід використання вітчизняних ПАР
Для вирішення технологічних питань, пов'язаних з процесами піноутворення, «EGH ingredients» пропонує піногасники під торговою маркою “ЕСТЕР С” .
За відгуками головних технологів цукрових заводів, піногасники марки “ЕСТЕР С” достатньо ефективні, безпечні та дешевші за іноземні аналоги. Їх використовували для гасіння піни транспортно-мийної води (Бабино-Томахівський цукровий завод), дифузійного соку (ІП «Агро-Вільд Україна»), переддефекаційних і сатураційних соків ( ТОВ «УК.АЗ-Дружба»), сиропів (Оржицкий цукровий завод), утфелів (заводи ТОВ «Фірма «Астарта-Київ»), меляси (Хоростківський цукровий завод).
Поверхнево-активні речовини марки «ЕСТЕРИН», які ми створили ще у 2007 році, вирізняються високою поверхневою активністю, здатністю до емульгування, мають невисоку в'язкість і їх легко дозувати будь-якими видами насосів. Широко застосовують нині у цукровому виробництві ПАР «ЕСТЕРИН А 08» для інтенсифікації процесів отримання і центрифугування утфелів, зменшення їх в’язкості та поліпшення гранулометричного складу цукру.
Упродовж 2006–2011 років на нашому підприємстві розроблені і успішно впроваджені кілька різновидів затравлювального матеріалу, що являє собою суспензію або твердопластичну пасту, що складається з мікрокристалів цукрози високого ступеню рівномірності в органічному наповнювачі. Найкращі показники цукру-піску отримали при застосуванні кристалоутворювачів«Естер К 01»та«Естер К 011». За виробничий період 2011–2012 рр. затравлювальні матеріали «EGH ingredients» в Україні застосовували 35 цукрових заводів.
Нові препарати
Наша компанія готується до наступного сезону і пропонує нові препарати для інтенсифікації технологічних процесів у виробництві цукру.
Це інтенсифікатор дифузійних процесів“ЕСТЕРІН А 081”, поліпшує динаміку піногасіння завдяки оптимізації гідрофільно-ліпофільного балансу, має широкий температурний інтервал дії і високу розчинність у водяному середовищі.
Інгібітор накипоутворення “Антинакипін С-10” – російський аналог препаратів, які використовують на цукрових заводах для запобігання утворенню накипу на поверхнях нагрівання випарних апаратів. Виробник – ТОВ НВП “Макромер”.
Антисептичний засіб “БЕТАСЕПТ” з бактерицидною та бактериостатичною дією активно знешкоджує розвиток мезофільних, термофільних, молочнокислих, маслянокислих, оцтовокислих мікроорганізмів. Виробник – ТОВ “ПромАсептик”.
У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають фахові консультації, а також виїжджають на цукрові підприємства для технологічного супроводу, постійно контактують з технологами цукрової галузі, намагаючись розмовляти з ними однією мовою.
Олена АНІСІМОВА,
провідний інженер-технолог
ТОВ НВП «Електрогазохім»
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Коли борошно стає піддослідним
Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.
«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».
05/06/2013
|
133
|
05/06/2013
|
176
|
05/06/2013
|
351
|