Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
В Мінагро стверджують, що ГМО-продукція в Україну не завозиться
04.06.2013р.

Україна не завозить на свою територію...

Низькі ціни на м'ясо змушують аграріїв пускати худобу під ніж
30.05.2013р.

Зниження закупівельних цін на велику рогату худобу...

Працівники «Київхліба» висунили свої вимоги до КМДА
28.05.2013р.

У понеділок, 27 травня, працівники «Київхліба» та...

В Україні збираються розмежувати молоко і молоковмісні продукти
24.05.2013р.

На українських прилавках скоро може з'явитися нова...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1243
10.08.2012р. |
Допоміжні речовини для виробництва цукру

 Виробництво цукру в Україні скоротиться до 1,8 млн тонн, що на 22,8% менше порівняно з сезоном 2011–2012 рр. Але це не створить проблем для вітчизняного ринку.

 





Динаміка ринку допоміжних речовин для  цукрового виробництва безпосередньо залежить від зростання обсягів галузі  та її технологічного розвитку.

Рекордна кількість – близько 18 млн тонн ­– переробленого тогоріч буряку (за статистикою останніх чотирьох років) сприяла значному зростанню обсягів допоміжних матеріалів, які використовують у виробництві цукру. За виробничий період 2011–2012 років їх загальна кількість становила: піногасників і ПАР – близько 600 т, що майже вдвічі більше за попередній період; антинакипінів – близько 500 т;  антисептиків – близько 2000 т. 

Торік з компанією «EGH ingredients» (ТОВ НВП «Електрогазохім») співпрацювало 55 українських підприємств з 77 наявних. Також варто зазначити, що впродовж останніх трьох років нашими замовниками дедалі активніше ставали російські цукрові заводи. Таким чином обсяг реалізованої цукровикам  продукції зріс майже на 100%, а частка допоміжних речовин класу ПАР для інтенсифікації технологічних процесів у виробництві цукру сягнула 20%.

 Досвід використання вітчизняних ПАР

 Для вирішення технологічних питань, пов'язаних з процесами піноутворення, «EGH ingredients» пропонує піногасники під торговою маркою “ЕСТЕР С” .

     За відгуками головних технологів цукрових заводів, піногасники марки “ЕСТЕР С” достатньо ефективні, безпечні та дешевші за іноземні аналоги. Їх використовували для гасіння піни транспортно-мийної води (Бабино-Томахівський цукровий завод), дифузійного соку (ІП «Агро-Вільд Україна»), переддефекаційних і сатураційних соків ( ТОВ «УК.АЗ-Дружба»), сиропів (Оржицкий цукровий завод), утфелів (заводи ТОВ «Фірма «Астарта-Київ»), меляси (Хоростківський цукровий завод).

Поверхнево-активні речовини марки «ЕСТЕРИН», які ми створили ще у 2007 році, вирізняються високою поверхневою активністю, здатністю до емульгування, мають невисоку в'язкість і їх легко дозувати будь-якими видами насосів. Широко застосовують нині у цукровому виробництві ПАР «ЕСТЕРИН А 08» для інтенсифікації процесів отримання і центрифугування утфелів, зменшення їх в’язкості та поліпшення гранулометричного складу цукру.

 Упродовж 2006­­­–2011 років на нашому підприємстві розроблені і успішно впроваджені кілька різновидів затравлювального матеріалу, що являє собою суспензію або твердопластичну пасту, що складається з мікрокристалів цукрози високого ступеню рівномірності в органічному наповнювачі. Найкращі показники цукру-піску отримали при застосуванні кристалоутворювачів«Естер К 01»та«Естер К 011». За виробничий період 2011–2012 рр. затравлювальні матеріали «EGH ingredients»  в Україні застосовували 35 цукрових заводів.

 Нові препарати 

Наша компанія готується до наступного  сезону і пропонує нові препарати для інтенсифікації технологічних процесів  у виробництві цукру.

     Це інтенсифікатор дифузійних процесів“ЕСТЕРІН А 081”, поліпшує динаміку піногасіння завдяки оптимізації гідрофільно-ліпофільного балансу, має широкий температурний інтервал дії і високу розчинність у водяному середовищі.

Інгібітор накипоутворення “Антинакипін С-10”  російський аналог препаратів, які використовують на цукрових заводах для запобігання утворенню накипу на поверхнях нагрівання випарних апаратів. Виробник – ТОВ НВП “Макромер”.

Антисептичний засіб “БЕТАСЕПТ” з бактерицидною та бактериостатичною дією активно знешкоджує розвиток мезофільних, термофільних, молочнокислих, маслянокислих, оцтовокислих мікроорганізмів. Виробник – ТОВ “ПромАсептик”.

 У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які надають фахові консультації, а також виїжджають на цукрові підприємства для технологічного супроводу, постійно контактують з технологами цукрової галузі, намагаючись розмовляти з ними однією мовою.

 

 Олена АНІСІМОВА,

 

провідний інженер-технолог

 

ТОВ НВП «Електрогазохім»


 

Теги та ключові фрази
допоміжні речовини картинки, бабино-томахівський цукровий завод чи буде працювати в 2013 році, обсяги реалізованої продукції "лукас", речовина картинки, КАРТИНКИ РЕЧОВИНА ЦУКОР, яку речовину застосовують у будывництвыи и для виробництва чистого цукру т для виявлення вуглекислого газу?, які речовини використовують для виробництва цукру?, виробництво цукру в україні, який речовини необхідно мати для виробництва цукру, гасіння піни меляси цукрового виробництва


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

Більше статей за тегами
 Реклама: Недорогая мягкая мебель алматы | |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.