Молдова може заборонити експорт м'яса птиці та яєць з...
ЄС підтримав рішення про зонування випадку...
У 2020 році відвантаження українського борошна можуть...
Європейська комісія відмовилася переглядати...
До 2027 року можливо відкрити 5 тисяч сімейних ферм, які...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
19 травня завершилася 4-денна міжнародна виставка індустрії напоїв Alco+Soft-2006. Щороку експозиція збирає найбільших виробників та дистрибуторів алкогольних та безалкогольних напоїв. Цього року на виставці було чимало виробників обладнання, тари, упаковки та інгредієнтів для виробництва напоїв.
Загалом участь у виставці цього року брали 107 підприємств з України, Росії, Білорусі, Молдови, Бельгії, Голландії, Литви, Франції, Чехії, Італії та інших країн.
Активно працювали на експозиції представники концерну „Оверлайн” (Перший лікерогорілчаний завод – ТМ „Мягков” і ТМ „Штурман” та Одеський завод шампанських вин – ТМ „Одеса” і ТМ „L’Odessika”). Менеджер виставкової діяльності концерну Людмила Загорська пісумували результати роботи: „Обсяги цьогорічної виставки менші, але для нас вона ефективна. На стенді постійно дегустували горілку та шампанське, і це дало нам змогу відслідкувати споживчі переваги. До нашого стенду у центрі залу підходило чимало представників закладів громадського харчування: і ті, що вже співпрацюють з нами і ті, що лише планують відкриватися. Були пропозиції щодо експорту до Голландії, Італії, Азербайджану”.
Обладнання для алкогольної та виноробної галузей експонували на виставці італійські компанії ENOBERG, LOGICS & CONTROLS, OMA PACKAGING SYSTEMS, PE LABELLERS, ROBINO&GALANDRINO S.p.A. Такождемонстрували упаковку, обладнання для закупорювання, етикетувальні машини.
Широкий асортимент склотари пропонували провідні виробники України та Європи: „Вольногірське скло”,„Консюмерс-Скло-Зоря”,Рокитнівський склозавод, „ЄвроСклоСервіс”, LEGEARTIS GLASSHOUSE(Чехія), Luxochim (Молдова).
Увагу публіки привернули дегустаційні конкурси у категоріях: вина та коньяки, безалкогольні напої та мінеральні води, лікерогорілчана продукція. До складу оцінювального журі входили професійні українські, російські та білоруські експерти-дегустатори міжнародного класу, технологи авторитетних підприємств галузі.
Головну нагороду – Гран-прі серед міцних напоїв присудили горілці „Статус класичний” („Status Classic”) виробництва Золотоніського лікерогорілчаного заводу „Златогор”. Продукція ЛГЗ „Хортиця” встановила новий рекорд, отримавши 27 відзнак за якість. Це найбільше нагород, які отримав один виробник за всю історію виставки „Alco+Soft”. Найкращим коньяком 2006 рокувизнано грузинський коньяк „Кахетія” 10 років (виробництво заводу „Окамі”, Грузія), представлений на українському ринку компанією „Форца”. Кубками за найвищу якість вин нагородили„Алустон” напівсолодкеврожаю 2005 р. і марочне десертне „Владика Чатир-Дага” врожаю 2004 р. (об’єднання „Массандра” ДП „Алушта”), а також столове напівсолодке „Шабський погріб” виробництва компанії „Шабо”. Серед ігристих вин вищі нагороди отримали: ігристе колекційне брют „KRIMART” (завод шампанских вин м. Артемівськ), шампанське „Українське”брют червоне виробництва Київського заводу шампанських вин „Столичний”, ігристе напівсолодке „Кримстар” червоне та ігристе напівсолодке„Морозов” червоне Харківського заводу шампанських вин.
Ксенія Федорів
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
20/01/2020
|
389
|
02/11/2019
|
253
|
02/11/2019
|
327
|
02/11/2019
|
50
|